L'Oréal Paris

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Shine*, az összetevőket feltöltötte: Aquariusgirl, Módosítva: 2014. május 30.

Kategória:   Hajformázók

Illatmentes, könnyen kifésülhető hajlakk.

duchess_g

2023. május 13.

Nagyon jó ez a hajlakk. Nem ragad, tartós, könnyen kifésülhető! A legjobb, amit a drogériákban kapni lehet (bár ez az árán is meglátszik, kétszer annyiba kerül, mint az átlag hajlakkok). Akit zavar a termékcsalád jellegzetes illata, annak ez az illatmentes változat megfelelő alternatíva lehet, bár szerintem kissé kevésbé tartós, mint társai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 13.

PetiteAnne

2022. december 16.

Hát akkor én leszek a mumus. Igaz nem áll össze tőle a hajam, nem ragad , nem keményedik be a hajam… stb. De a 10 percre lévő munkahelyre nem tudok úgy bejutni, hogy még meglegyenek a hullàmain😅 szép és jó, csak hajlakként nem funkcionál:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 16.

kismadár

2021. február 10.

Az illatmentes nem azt jelenti, hogy teljesen szagtalan, csak annyit jelent, hogy nincs parfüm illata. Különben nagyon fullasztó a szaga, hajon természetesen nem érződik, de használni elég kellemetlen. Azt nagyon szeretem, hogy maximálisan természetes hatása van, egyáltalán nem látszik meg a hajon, nem tapaszt, nem ragacsos, nem lesz tőle fehér és kemény a haj. Viszont az erőssége egyben a gyengesége is; nem túl tartós, csak pár óráig bírja, utána újra kell fújni. Szerettem használni, de a szintén Elnett Satin változat sokkal sokkal jobb, minden szempontból. Ezt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

juditjanka

2020. június 24.

A HAJLAKK. Mindig is utáltam mindenféle hajlakkot. Még azt is, amit a fodrász fújt a hajamra, megfelelően, távolról, nem csontosra száradóan. Aztán rátaláltam erre a vonalra. Kétségtelenül ez az illatmentes szerintem a legjobb, de a többi fajtája is tök rendben van. Nagyon könnyed tartást ad a hajnak, közben pedig nem ragad, nem szálkás, és nekem napokig megtartja a hullámokat is, ha szórok rá picit és rázom közben a hajam, ahogy fújom. Talán így a legjobb eloszlatni (minden lakkot amúgy). És! kifésülés után sem lesznek darabkák tőle a hajban. Én egyetlen másik lakknál nem tapasztaltam ilyen jó hatást. :) Millió csillag <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

bluejay8

2019. augusztus 25.

Akciósan szoktam megvenni. Tetszik, hogy nem igazán van illata, és annyira nem ragad tőle össze a hajam se, bár óvatosan kell fújni és távolról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Ellaenn

2019. június 12.

Nagy lelkesedéssel vettem meg ezt a lakkot, de sajnos azonkívül, hogy illatmentes, nekem nem vált be maximálisan. 3 hete használom, de párás időben nem nyújt biztos tartást.
A babahajak rendezetlenek maradnak.
A hajam többi részét rendben tartja viszonylag, ragacsos összetapadt érzést és formát sem ad, viszont csak közepesen tartós, így 4-5 óra után olyan, mintha semmi nem lenne a hajamon.
Viszont tény, hogy nyári párás időben kezdtem használni, elképzelhető, hogy télre ez egy jó hajlakk.
3,5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

A babahajak rendezetlenek maradnak.
3,5 csillag.

szilvike94

2018. október 11.

Az egyik legjobb hajlakk amit életemben próbáltam. Nincs az a tipikus "hajlakkoztam" illatfelhő utánad, ráadásul egész nap kordában tartja a piszok kis babahajakat, és nincs az a tipik ragacsos érzés se. Egyértelműen 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

fancsmancs

2018. július 1.

Nem bírom elviselni az illatokat, így sokáig kerestem jó illatmentes lakkot. Itt a KM-en leltem erre a csodára. Nagyon kevés helyen láttam eddig, így mindig betárazok, ha találok. Jó tartást ad és nem áll tőle össze a vékony szálú hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

senskin

2018. március 28.

Legjobb hajlakk. Illatmentes, nem ragad. Jó lenne azért több illatmentes termék a polcokon. Díjaznám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

zita.herkovics

2018. március 5.

Az égegyadta'-világon semmit sem csinál, azon kívül, hogy alkoholos ragasztóként funkcionál. És mégis, ez a legjobb 'illatmentes' hajlakk, amit használtam. A Wella sokkal rosszabb nála is, és ez mégiscsak több, mint a semmi, ha babahaj-fixálásról van szó. Kifésülni borzalom. Szóval átlagos. Nem veszem újra. Viszont az tény, hogy a szaga nekem még mindig jobb, mint a taft lakkoké.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.