L'Oreal Paris

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Shine*, az összetevőket feltöltötte: Aquariusgirl, Módosítva: 2014. május 30.

Kategória:   Hajformázók

Illatmentes, könnyen kifésülhető hajlakk.

Ellaenn

2019. június 12.

Nagy lelkesedéssel vettem meg ezt a lakkot, de sajnos azonkívül, hogy illatmentes, nekem nem vált be maximálisan. 3 hete használom, de párás időben nem nyújt biztos tartást.
A babahajak rendezetlenek maradnak.
A hajam többi részét rendben tartja viszonylag, ragacsos összetapadt érzést és formát sem ad, viszont csak közepesen tartós, így 4-5 óra után olyan, mintha semmi nem lenne a hajamon.
Viszont tény, hogy nyári párás időben kezdtem használni, elképzelhető, hogy télre ez egy jó hajlakk.
3,5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

A babahajak rendezetlenek maradnak.
3,5 csillag.

duchess_g

2019. február 14.

Nagyon jó ez a hajlakk. Nem ragad, tartós, könnyen kifésülhető! A legjobb, amit a drogériákban kapni lehet (bár ez az árán is meglátszik, kétszer annyiba kerül, mint az átlag hajlakkok). Akit zavar a termékcsalád jellegzetes illata, annak ez az illatmentes változat megfelelő alternatíva lehet, bár szerintem kissé kevésbé tartós, mint társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

szilvike94

2018. október 11.

Az egyik legjobb hajlakk amit életemben próbáltam. Nincs az a tipikus "hajlakkoztam" illatfelhő utánad, ráadásul egész nap kordában tartja a piszok kis babahajakat, és nincs az a tipik ragacsos érzés se. Egyértelműen 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

fancsmancs

2018. július 1.

Nem bírom elviselni az illatokat, így sokáig kerestem jó illatmentes lakkot. Itt a KM-en leltem erre a csodára. Nagyon kevés helyen láttam eddig, így mindig betárazok, ha találok. Jó tartást ad és nem áll tőle össze a vékony szálú hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

senskin

2018. március 28.

Legjobb hajlakk. Illatmentes, nem ragad. Jó lenne azért több illatmentes termék a polcokon. Díjaznám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

zita.herkovics

2018. március 5.

Az égegyadta'-világon semmit sem csinál, azon kívül, hogy alkoholos ragasztóként funkcionál. És mégis, ez a legjobb 'illatmentes' hajlakk, amit használtam. A Wella sokkal rosszabb nála is, és ez mégiscsak több, mint a semmi, ha babahaj-fixálásról van szó. Kifésülni borzalom. Szóval átlagos. Nem veszem újra. Viszont az tény, hogy a szaga nekem még mindig jobb, mint a taft lakkoké.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. augusztus 17.

Kodihoz hasonlóan én is a piros, normál tartásút vettem, csak egy helyen kaphatóan a Müllerben; 1700 Ft-ért. Hatalmas flakon, s mivel én nagyon keveset és csak egy bizonyos helyen használok hajlakkot, hosszú ideig elég lesz. Több hajlakkot próbáltam, de a vélemények miatt ma megvettem ezt, és azt hiszem nem fogom megbánni. Nekem az illata sem taszító, de hamar elillan. Viszont a tartása, a tapintása, a kifésülhetősége, a minősége, mert a minőségről van szó és kész, az kiválóóó! Nem ragacsos, nem páncél, hanem finoman, de biztosan és természetes kinézettel ott tartja, olyan formában a hajat, ahogy én akarom, és nem ahová ő akar tekeredni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

TaBePa

2017. április 28.

Nekem nagyon bevált, tetszik, hogy nincs illata, lehet mellette parfümöt használni, és nem húzok magam után egy hatalmas illatkavalkádot :) Nekem a tartóssága is elég, de el tudom képzelni, hogy ez valakinek nem elég, inkább olyan közepes erősségűnek mondanám. Viszont a haj rugalmas, természetes hatású, és amit nagyon szeretek benne, hogy könnyen kifésülhető, a nap végén nem kell feltétlenül hajat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

doranna

2016. november 4.

Tényleg ez a legjobb hajlakk. Nem ragad tőle össze a haj és utána könnyen kifésülhető

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Kodi

2016. február 21.

Nekem a normál verzió van meg, a megszokott klasszikus illatban, amely számomra nem zavaró, nem sokáig érződik. A legjobb tartást adja, kifésülhető, nem ragad, számomra egy kiváló alapfelszerelés ez a lakk. Az illatmentest csak akkor használom, ha az éppen kifogyott, és még nem tudtam venni. Nem teljesen illatmentes, kicsit gépszagú és jobban tapasztja a hajat, mint a piros normál, ezzel együtt nem ad erősebb tartást. Határozottan emlékszem, hogy korábban a Rossmannban is lehetett kapni, és itt megragadom az alkalmat, hogy tiltakozzam, amiért olyan kevés helyen lehet ezt a lakkot kapni. Már az utóbbit is a Müllerben vettem, azt viszont elég messze van a lakóhelyemtől. Kedves forgalmazók, kapcs-ford!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone