L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jucika, Módosítva: 2020. április 7.

3 árnyalatból tevődik össze.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

korcsoglili

2014. augusztus 19.

A pirosas árnyalatot elhasználtam, a másik kettő nekem használhatatlan. Borzalmasan csillognak. Drága is. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

jucika

2012. augusztus 1.

Nagyon hosszantartó bronzosító, egész munkaidőben dolgozik, és még túlórázik is, ha kell! Én nappalra a barack színt használom, a középső színt néha szemhéjpúdernek, és nagyon tartós, azt kell, hogy mondjam. Tényleg szép selymes, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol