L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: BlankaGroom, Módosítva: 2013. május 6.

Kategória:   Hajápolók

Könnyebb fésülés, a haj tisztább és fényesebb egész nap.

gombirenn

2014. május 8.

Kipróbáltam, hátha sikerül vele a hajamat kifésülni, mivel nagyon gubancolódik, de nekem nem használt :( Az illata viszont isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.