L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mizsancsa, Módosítva: 2011. május 10.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Macskamati

2018. március 9.

Nekem konkrétan semmit nem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

Nekem konkrétan semmit nem csinált.

senskin

2015. szeptember 13.

Tíz éve ez volt az első arckrémem, kétszer is. Tulajdonképpen 20-25 korosztálynak való, különösebben semmit nem csinál, de nem rossz krém. Hidratál, meg ápol, de semmi több.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Lara5

2013. március 24.

Túl sűrű az állaga és nehezen szívódik be, én pl csak este tudom használni, mert fénylik tőle a bőröm. Nem egy nagy durranas :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

haminda

2013. február 2.

Időnként megveszem, mert bemagyarázom magamnak, hogy kell kollagén az ember lányának 30 fölött. Csodát persze nem tesz, de jól hidratál és valamelyest pihentté teszi az arcomat. Kedvelem az állagát és az illatát is, az ára viszont lehetne barátibb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

baobe

2012. október 8.

Régebben többször is vettem ebből a szérumból. Valóban nem egy klasszikus szérum, állagra is inkább egy krémre emlékeztet, de én szerettem. Jól hidratált, kellemes tapintású volt tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 8.

lyrica

2011. szeptember 4.

Nagy ígéret de azon kívül semmi....mintha egy sima hidratálókrémet kentem volna fel.A csoda elmaradt. :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Atelocollagen, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Pentaerythritol, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Habzásgátló (antifoaming), hajkondícionáló anyag

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).