L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. október 16.

Dúsító és hosszabbító szempillaspirál.

szkat

2015. október 22.

Az elején nagyon tetszett, szép pillákat csinál, de elég nehezen szárad. Viszont azt vettem észre, hogy kb 2 hónap használat után (miközben anyag még bőven van a tubusban) a minősége erősen romlik: kezd potyogni pár órával a használat kezdete után (belepotyog a szemembe - nem kellemes) és nehezebb vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

AndreaKiss

2015. július 4.

Én már a második tubussal használom, nekem nagyon bevált, nem értem miért húzta le itt majdnem mindenki. Nagyon szép szempillákat csinál, de a tartóssága tényleg nem a legjobb, mindenesetre nekem 10-11 órát simán kibír kenődés vagy pergés nélkül. A színe is szép fekete és még pozitívum, hogy könnyű lemosni. A kevés spirál egyike, ami egyáltalán nem irritálja a szememet. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

Anthaval

2015. április 10.

Regen volt ilyenem de abszolut nem valt be, nagyon utaltam, szinte orultem, amikor elloptak.:D A L'Oreal spiraljai szerintem kritikan aluliak, de ez meg a Manga szintjet sem utotte meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

egyedszilvi

2014. október 16.

Tavaly vettem,megbántam.Pókocskás lett a pillám,sokszor áthúzom igaz(de csúnya volt).Hosszúnak igen hosszú és nekem tartós is volt,viszont full hamar beszáradt.Sajnos nem éri meg az árát,de még a felét sem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 16.

sophie19

2014. szeptember 19.

Még az év eleji Glamour-napokon sikerült egyet beszereznem,és hogy őszinte legyek az első pár használatnál utáltam.Majd hetek után elővettem újra,és teljesen bevált.Azóta újra is vásároltam.Bár a tartósságával tényleg vannak problémák, szép kis fekete foltokat csinál a szem alá a nap során.Ennek ellenére nagyon szép pillákat lehet vele varázsolni,csak ki kell tapasztalni hogy kell használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Linna

2014. szeptember 14.

Loreal Miss Mangát használtam előtte amivel nagyon meg voltam elégedve. Gondoltam ha ez egy ezressel drágább akkor még annál is szuperebb. Hát,nem! Fele akkora pillákat sem csinál. Mondjuk az tényleg igaz,hogy szétválasztja szépen a pillákat,de hogy dúsítaná azt kétlem. Ár érték arányban nem éri meg szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Flamingo

2014. január 4.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nem tartós eléggé, és semmi extrát nem nyújt, viszont szépen szétszedi a pillákat és nekem egyáltalán nem csomósodott. Eleinte nagyon szépen hosszabbított, de azt vettem észre, hogy ha sűrűsödik már a szempillák végeit alig festi be...A keféjét én is szerettem. Akciósan jutottam hozzá, úgy megérte, de teljes áron biztosan nem venném meg.

Adtam neki még egy esélyt: továbbra is használtam, nagyon hamar besűrűsödött, nem tartott sokáig a benne lévő "anyag", hamar elfogyott. Egy másik, dúsító spirál alá használnom, mert ha ezzel előtte kifestem tökéletes szétválasztott pillákat kapok, arra mehet a dúsító és így már nagyon szeretem. Ehhez a módszerhez viszont drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

garden32

2013. július 22.

Valóban szépen dúsít és ível, szeretem a keféjét is. A tartósságával már vannak gondok. Pár órát gond nélkül kibír, viszont a nap végére szép fekete karikákat varázsol a szem alá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 22.

floracska6

2013. május 13.

Szerintem egyáltalán nem nagy szám. Egyszer leárazáson vettem, de még szerencse, hogy egész áron nem ruháztam be rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

jakee84

2013. április 5.

Korábban már próbáltam az ezüst csomagolásút, az elképesztő pillákat varázsolt. Ez sajnos annyira nem kiemelkedő, ellenben hamar lemászik a szemem alá. Ha hatásosabb lenne, akkor újravenném, így viszont nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 5.