L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2013. január 9.

Kategória:   Hajápolás

L'Oréal Professional Mythic Oil tápláló koncentrátum rizskorpaolajjal.

anyujobbantudja

2019. május 3.

Igencsak szeretem, nem nehezíti el a hajamat de cserébe tényleg ápol. A fodrászom ajánlotta és nem bántam meg. Nem olcsó, szaloncucc, viszont biztosab el fog fogyni, nem kell kidobnom. Illatra finom, az állaga kellemes és szépen tapad a hajamhoz, nem érzem utána magam nyakig olajosnak. A vegyes hajam még nem utálja és ez nagy szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Isopropyl Palmitate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Linalool, Coumarin, Parfum/Fragrance