L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók

A krémet feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2013. március 22.

Kategória:   Arcápolók

Szantobeata

2016. október 5.

Hm...én vagyok az első vèleményező? Sebaj..😊leszögezném, hogy 100 éve keresek jó BB-t, vagy CC-t , sikertelenül...a múltkor tettem egy kisebb túrát DM-ben, tudom, az igazán jó cuccok a Clinique-nél, Shiseido-nál születnek, de egyszerűen nincs szivem kiadni 10 ezret egy jó alapozóra, CC-re sem!
Aki fedést vár, ne vegye meg, ez nem az a termék! Viszont nagyon jo állaga, és az én bőrömhöz gyakorlatilag tökéletesen illeszkedő színe van! Kellemes viselet, nem bírom elviselni, ha réteget érzek az arcomon, ez abszolút termeszetes hatást kelt, viszont nekem nincs is szükségem, csak arra, hogy a bőrképem egyseges legyen! Felkenem, hipp-hopp beissza a bőröm. Púder kell fölé, de ezen a világon még nem találtak fel terméket, amitől ne fényesedne át a bőröm...😔 viszont erre is inkább átlátszó púdert teszek, vagy ha úgy van kedvem, egy a Clinique-nek már forgalomból kivont púderét.
Mindenképp ajánlom, megelőlegezem az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Mindenképp ajánlom, megelőlegezem az 5*-ot.