L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. május 9.

Kategória:   Hajfestékek

Újrahasználható tartós hajfesték. Forradalmi adagolójának köszönhetően pont oda vihető fel, ahová szükséges, legyen szó akár csak a hajtövekről vagy ősz foltokról.

dorci993

2014. július 6.

Borzalmas! egy középszőke árnyalatot próbáltam ki, és iszonyú, soha soha soha többé nem követem el azt a hibát, hogy ezért a festékért nyúlok! a hajamat konkrétan vízállóvá tette, annyira sprőd és durva tapintású lett tőle(már festés közben!!!), több mint 5 percig locsoltam a zuhany alatt, mire valamennyire vizes lett, hihetetlen...2X10 percig hagytam rajta utána a hajbalzsamot, nem a saját ápolóját, és így valamennyire emberi lett a hajam, de ez a kisebbik baj, majd megint megmosom, és teszek még balzsamot rá. Az igazán felháborító a "bónusz"meglepetés volt: min.4x annyi hajszálam hullott ki a mosás alatt, nem beszélve a szárításról....a színe szép, de ez tök mellékes a fent leírt kellemetlenségek mellett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.