L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: pitypango, Módosítva: 2013. április 3.

Kategória:   Hajformázók

A L´Oréal Professionnel Tecni Art Curl Memory spray segítségével hosszan tartó, tündöklő és tökéletes hullámokat alkothat. A Curl memory technológia összekapcsolja a regeneráló és styling polimereket, így a frizura tartós és gyönyörű. A L´Oréal Professionnel Tecni Art Curl Memory styling spray energiát ad a fáradt, igénybevett hajnak, és a frizurája az egészségtől ragyog.

• formázza a hullámokat
  • fénylővé teszi a hajat
  • feléleszti a fáradt hajat
  • regenerálja a hajat

Santa

2014. november 1.

Mostanában szeretem begöndöríteni az ombre hajvégeimet és ez a szer szerintem egy csoda. Én imádom, nem ragad tőle a haj, véd, formáz. Se hajhab se lakk nem kell. Felülmúlta az elvárásaim!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 1.

pitypango

2014. január 18.

Természetes hullámaim kiemeléséhez, vagy hajsütővashoz használom, és mindkettőhöz tökéletes. Könnyű fixálást, szép fényt ad a hajamnak, és nem is tapad tőle össze. Pont ezt kerestem :) Szerintem a TIGI Foxy Curls-höz hasonló hatást biztosít, ez a L'oreal-os, mintha könnyedebb fixálást adna, ami néha kifejezetten jól jön természetes hullámos haj esetében :)

Természetes hullámokhoz mégsem ez lesz igazi, másnapra ragacsos a végeredmény, de sütővashoz tényleg ideális, brutál fényt ad, és jól rögzít is. Most már nem tudom kihasználni, ezért a négy csillag... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.