L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: maaya83, az összetevőket feltöltötte: Mo0nlight, Módosítva: 2012. december 12.

Kategória:   Hajápolók

Formula olíva olajjal és gyümölcs argánolaj ezt L'Oréal Professionnel Série természet Oilixir tökéletesen használható a száraz hajra. Gazdag vitamin, D-, E-és esszenciális zsírsavakat, ez a gyönyörű olaj újra hidratálja és helyreállítja a rugalmasságát és természetes fényét.

adry1992

2014. szeptember 29.

Én is csak mosás előtt ajánlanám, nekem is borzasztóan zsíros lett tőle a hajam. Azóta alig használom, inkább másik hajvégápolóra váltottam, amit akár közvetlenül mosás után is használhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

maaya83

2012. október 15.

Ultra száraz hajamra használom mosás után bedörzsöltem a hajam másnap olyan volt mintha tiszta zsír lett volna:)Igaz a szárazságon javított és ami jó,hogy szilikon és paraben mentes de én ezek után csak kúra szerűen és mosás elött ajánlom és csak keveset belőle a hajra!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>