L'Oreal Paris

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: szanii, Módosítva: 2018. március 26.

Kategória:   Hajápolók

Tápláló pakolás, amely regenerálja a hajat a napozás közben ért káros hatások után.

• Intenzíven táplálja a hajat napozás után
  • Visszaállítja a haj nedvességét és puhaságát
  • UV-szűrővel megvédi a hajszálakat a napsugaraktól
  • A haj fényes és finom nyári barack illatú lesz

tothliv

2019. október 26.

Festett szőke hajam nagyon szereti, minden nyáron ezt használom. Újra feltölti a napozás és strandolás után a hajlamat. Az illata is nagyon finom, bár lehet, hogy valaki edősnek találja. Állatra zselés krém, könnyű eloszlatni a hajon, de utána alaposan ki kell öblítrni és csak a végekre szabad kenni belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

EBoglarka

2019. március 11.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vásárlok a márkától. Drágának találom és állatkísérletmentes termékeket használok. Ennek ellenére elhasználtam és szerettem az illatát és a hatását is. Fényes, könnyen fésülhető illatos hajat eredményez. Ettől függetlenül nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.