L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. május 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Azura

2015. augusztus 19.

Nekem csak a 001-es átlátszó van meg, de ez a kedvenc fedőlakkom! Kár hogy nem gyártják már, spórolnom kell vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

passievrucht

2013. április 13.

Ezt írtam:
"Na, csak körömlakk témában akartam feltétlen megjegyezni, h az a lakk, ami nekem totálcsúcs, és ma is használtam, pedig kb. 2006-ban! vettem . L'Oreal Resist&Shine 500 Carmine Rouge - basszus, na ez olyan, mintha mos bontottam volna ki, és egy rétegben fed, pedig 7 éves, és kész ... :) /Van olyan she-m, ami már most csomós, és csak fél éve vettem =és akkor is szar volt)/"

7 éves a lakk, ennyi. :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Ezt írtam:

7 éves a lakk, ennyi. :) <3

Picieri

2013. március 29.

Nekem a 004-es árnyalat van meg, nem akarok hazudni, de kb. 7 éve!! Semmi baja, ugyanolyan híg mint a legelején, tényleg hihetetlen, hogy még teljesen használható, tartós és szép. Egyedül az illatán érezni, hogy kicsit erősebb, de ezt leszámítva tökéletesen használható!! :) lehet, hogy ez a szín már nem is kapható, egy halvány irrizáló fehér szín. Az ecsete nekem nagyon tetszik, pont elég vastag és széles, a megfelelő mennyiségű lakkot veszi fel. Hibátlan tényleg. :) Nem tudom a mostani kivitelezés hasonló-e mint az enyém, az is lehet, hogy a mostaniak már nem bírják ennyi ideig, mint ez, de ha igen, akkor tuti megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

czombabernadett

2012. szeptember 13.

Kb. 3 és fél éve van meg nekem ez a körömlakk.Ajándékba kaptam,de csak 2 éve kezdtem el használni.Nekem nagyon sokáig rajta marad a körmömön,igaz 2 réteget+fedőlakkot használok.Nem szárad be és nem is sűrűsödik be.Nem hinném,hogy ettől tartósabb körömlakk létezne.Pedig már próbáltam Diort,Chanelt.Ebben a kategóriában is hasonló a tapasztalatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. július 3.

Csak azért örülök, hogy olvasom, másnak is gondjai vannak ezzel a lakkal, mert már kezdtem azt hinni, velem van a baj, az én körmeim nem alkalmasak a lakkozásra!
Csak nyáron és csak a lábujjaimon lakkozom a körmeimet, hogy a nyitott szandálokban ápoltabban nézzenek ki. Találtam is egy nagyon elegáns színt ebből a fajtából, egy érdekes barnás rószaszínt.
Csakhogy: Szépen megtisztítom a körmeimet, várok, hogy rendesen megszáradjon, nehogy bármi nedvesség maradjon a lakk alatt. És akkor felviszem szép egyenletes két rétegben ezt a lakkot. És mint pl. tegnap este is, szárítkozik az őrült hőségben több mint 2 órahosszat, mielőtt lefekszem! És reggel mit látok?! A leppedővászon szövésének mintázatát a lakkon!!! Ennyi idő, ilyen hőmérsékleten sem elég neki, hogy megszilárduljon! De máskor olyan is volt már, hogy ha hűvösebbre váltott az idő, a cipőben a zokni ragadt bele ebbe a lakkba!
Szóval, én sem veszek többet ilyet és csak azért kapja az egy pontot, mert a színe tényleg nagyon tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 3.

mamupipoke

2012. július 1.

az alapozó lakkot vettem meg, átlátszó ugye. alapozásnak, fedőnek használtam, kitűnően tartósította a körömlakkot. akciósan szuper vásár volt így együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

csill87

2012. május 12.

Jó pár évvel ezelőtt volt ilyenem, nekem nem volt tartós, a fedése nagyon rossz, holografikusnak, meg végképp nem volt holografikus. Nem is vettem több L'oreál lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

napsugar14

2012. március 31.

Egy barátnőmtől kaptam ajándékba, egy világos rózsaszín büszke tulajdonosa vagyok. Nagyon jó kis körömlakk, bár nehezen szárad, de ezt elnézem neki, mert rettentően tartós, a kezemen 1 hétig is kibírja alap nélkül. Tényleg fantasztikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

anita

2012. január 23.

Rajtam egyetlen Loreal körömlakk sem működik, felkenés után már 2. nap rétegesen levált, pedig fürdésen/normál kézmosáson kívül semmi extrém behatás nem érte. Sajnos nagyon hamar 4-5 hónap alatt meg is romlott (nyúlós lett, a komponensek szétváltak). A képen látható árnyalat volt meg, a fedése is bőven hagyott kívánni valót maga után, minimum 2 réteg szükséges volt. Az ára nagyon eltúlzott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

Odil

2011. december 12.

Az egyetlen körömlakk eddig, ami négy napot kibírt a körmeimen, abszolút riszpekt. A Titanium verzió ehhez képest három órát sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.