L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. május 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Montelino

2011. november 30.

Szerintem nekem pont a képen látható holografikus körömlakkom volt. Az Elle magazinhoz adták ajándékba sok éve. Nagyon szerettem a halvány rózsaszín színét ami változó fény hatására tényleg holografikus volt. Rajtam tartós volt, 1 hét után mostam le, akkor is csak azért mert nőtt le. Alapozó és fedőlakkot nem kentem fel, csak ezt 1 vagy 2 rétegben. Hétköznap is hordható volt, nem egy vad szín volt a laphoz csomagolva. Életem legjobb körömlakkja volt. Sajnos elég drága, ezért nem vettem meg újra, de 2 évig elegendő volt a lakk (nem minden héten kentem) és nem száradt be. Kuponnal lehet megveszem ha látok még ilyet valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 30.

Ella

2011. szeptember 27.

2 napig bírja a körmökön, ha van rajta fedőlakk. Szép, előkelő színei vannak, de csak akkor vásárolok, ha akciós. Különben nem éri meg, az én körmeimen nem igazán maradnak meg a lakkok, szinte azonnal kopni kezdenek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 27.