L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2399-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merchajnalka, Módosítva: 2015. február 10.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2399

Selymes, puha, vízálló szemceurza, mey 24 órán át tart.

Fekete és barna színben kapható.

Ár: 2399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
virnajnifr

2017. május 31.

Nekem nem vált be, pár hét után megkeményedett a vége és darabosan fogott, nem lehet már vele szép, egyenletes vonalat húzni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Belyus

2016. január 20.

A legjobb szemceruza EVÖR. Szupertartós, nem maszatolódik, végigbőgheted vele a Szerelmünk lapjait, és meg se moccan. Csak sajnos már sehol nem lehet kapni :o(.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

Ashmatiii

2015. szeptember 4.

Tényleg szuper tartós és szép lesz a végeredmény, amit utána egyszerűen le lehet mosni. Engem viszont kicsit zavart, hogy megállás nélkül hegyezni kellett. Túl hamar fogyott el emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

JJJ

2014. október 8.

Nagyon durván tartós és intenzív a színe. Tényleg vízálló. A legtartósabb tus/ceruza amit valaha használtam. Viszont nagyon könnyen fogy, ha egyszer kihúzom a szemem, már faraghatok utána, ha precíz vonalat szeretnék húzni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

killerqueen

2014. október 7.

Ahogy tobben irtak elottem, gyorsan fogy az allando hegyezesek miatt, mert nagyon puha, egy szemfestes siman leviszi a kihegyezest olyanra hogy ujra kell hegyezni legkozelebb.
Es en is tapasztaltam hogy ha belemegy a szemembe akkor irrital... nem vettem meg csak egyszer. Nekem kopott, halvanyult is a szine par ora utan, bar el nem mazolodott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

manocska8

2014. június 29.

Tartós, de annyira hogy este lerobbantani nem lehet a pici csillámjait....ezért nagyon ritkán használom hogy megkíméljem a szemem a 10 perces dörzsöléstől

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

kiwi80

2014. április 16.

Szuper jó kis ceruza. A barna színt használom, szépen lehet vele sminkelni és extra tartós. Kicsit nehezen hegyezhető...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

gioia

2014. március 15.

Szuper tartós és könnyű vele dolgozni és hamar szárad. Nekem az az egyetlen gondom, hogy hajlamos néha peregni és olyankor irritálja a szememet. A hegyezéssel nincs gondom, de tényleg gyorsabban fogy, mint az átlagos cerkák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

afmz

2014. március 12.

Tartós, igazán ragaszkodik a helyéhez, még a nap végén is vígan illegeti magát a szemsmink koronájaként. Krémes, egyszerű vele dolgozni, és tűrhető az ára. Egy faragás több használatra elég, szóval sokáig nem kell újravásárolni. Ezek miatt jó befektetésnek tartom ezt a ceruzát, mindenkinek ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

boglarka88849

2014. február 8.

Nos, nekem még a hegyező nélküli kiadás van meg, barna színben. Puhán siklik, és erősen pigmentált. Tartós és nagyon elegáns hatást ad. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 8.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.