L'Oreal Paris

Ár:   3912 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. június 21.

Áttetsző, hamvas arcpirosító.

Joaninha

2016. december 14.

Nekem ez a termék egyáltalán nem volt tartós, napközben többször igazítanom kellett a sminkemen, mert lekopott a színe. Mindemellett nem is gazdaságos, mert nagyon hamar elfogyott. Az ecsete pedig semmire se való, túl pici, nem természetes szőrből készült, emiatt nehéz felszedni és felhelyezni a pirosítót és a kialakítása sem tetszik. Én nem vásároltam újra, inkább beruháztam egy Clinique pirosítóra, ami sokkal jobban bevált és jobban megéri az árát, mert több évig is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

laural

2016. augusztus 11.

Nekem egy régebbi kiszerelés van meg, ugyanezzel a névvel, külföldön vettem, nem tudom, hogy 100%-ban egyezik-e az össztétel. Az egyik legtermészetesebb hatású pirosító, amit eddig használtam. Két árnyalatom van, egy rózsaszinesebb és egy bronzosabb, évszaktól függően használom. Nem szárít, nem irritál. Még az ecsetet is szeretem. Ha elfogy (ami hamarosan bekövetkezik), kipróbálom ezt a kiszerelést is, és meglátom, hogy ugyanazt nyújtja-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.