L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. május 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Két színben (Fair/Medium) kapható 24 órás hidratáltságot, UV védelmet biztosító ápoló krém. Segít megelőzni a sötét fotok kialakulását. Ragyogóvá és egyenletes tónusúvá teszi a bőrt.

tothbernadett

2016. november 22.

Legnagyobb meglepetésemre egy 100 Ft-os boltban bukkantam rá tegnap. Korai volt az öröm: a megfelelő színt sikerült kiválasztani (világos), azonban a minősége pocsék. Egyáltalán nem fed semmit, ráadásul zsíros hatást kelt az arcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

anita1987

2015. március 28.

Fantasztikus krem! Amiota megvettem minden nap hasznalom. Tokeletesnek tunik tole a borom,szepen fed,nem csillog tole a borom. Imadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.