L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2017. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Eltávolítja a sminket az arcról, a szemekről és az ajakról egyetlen kíméletes mozdulattal, dörzsölés és leöblítés nélkül.

• Tisztít: Finoman eltávolítja a szennyeződéseket.
  • Megtisztít: Segít eltávolítani a többlet faggyút és mattítani a zsíros és fényes bőrt.

Bolyka

2020. október 12.

Én többet vártam ennyi pénzért. A spirált nem szedi le, a tussal is nehezen bánik el. Elhasználom de többet nem veszem meg. A Garniert cseréltem le erre de hiba volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Kvivienn96

2020. szeptember 29.

Garnier micellás víz után váltottam erre, mert kíváncsi voltam hogy mennyivel jobb ez. Illata nincs, nem szárít és nem irritál. Sajnos a szemsminket nehezen tudom leszedni, többször kell vele átmenni de ezen kívül nem rossz termék. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Sisso

2020. január 23.

Jó ár - érték arányú termék, jól tisztít, nem szárít. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Jó ár - érték arányú termék, jól tisztít, nem szárít. Elégedett vagyok vele.

Kingus23

2019. december 13.

Illata semmi,akár sima víz is lehetne a flakonban,sminket szó-szó leviszi,de nem voltam tőle elájulva.Ilyen árkategóriában kicsit többet vártam tőle,nem újravevős az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

suti95

2019. szeptember 30.

Szemsminkkel nem bánik el teljesen. Púdert szépen leszedi, de a spirált nem távolítja el maradéktalanul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Isane

2019. szeptember 10.

A sminket ez is szépen eltávolítja, viszont a bőröm nem szereti..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

A sminket ez is szépen eltávolítja, viszont a bőröm nem szereti..

Divalesquefitgirl

2019. augusztus 21.

Már régóta használom ezt a micellás vizet, és nagyon szeretem. Kellemes, gyengéd, mégis hatásos! 🤩 Nagyon alaposan eltávolít minden sminket és szennyeződést, mégsem szárít és nem okoz irritációt. Az arcomat dupla arcmosással tisztítom, micellás vizet csak szemre, szemöldökre és szájra használok, épp ezért fontos számomra, hogy kíméletes, illatanyagmentes formulát válasszak.
Ár-érték arányban szuper termék, nagyon jó minőségű és sokáig elég. ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Ár-érték arányban szuper termék, nagyon jó minőségű és sokáig elég. ☺️

Yesnori

2019. július 5.

Nekem ez a legjobb micellás víz a drogériás kínálatból. Tisztít, nem szárít, nem irritál. Friss, tiszta lesz a bőröm tőle. Sminklemosásra is ezt használom. Az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Jazmi

2019. június 17.

Jól tisztít, de nekem a Garnier után valahogy hidratáltabbnak tűnt a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Jól tisztít, de nekem a Garnier után valahogy hidratáltabbnak tűnt a bőröm

artep04

2019. június 1.

Teljesen jól teljesít, szépen eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket is, nem irritál. És ami pozitív, hogy nem marad utána az a fura érzés az arcon, mint amit néhány micellás víznél érezni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Poloxamer 184
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Poloxamer 184, Disodium Cocoamphodiacetate