L'Oreal Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2017. március 27.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Eltávolítja a sminket az arcról, a szemekről és az ajakról egyetlen kíméletes mozdulattal, dörzsölés és leöblítés nélkül.

• Tisztít: Finoman eltávolítja a szennyeződéseket.
  • Megtisztít: Segít eltávolítani a többlet faggyút és mattítani a zsíros és fényes bőrt.

suti95

2019. szeptember 30.

Szemsminkkel nem bánik el teljesen. Púdert szépen leszedi, de a spirált nem távolítja el maradéktalanul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Isane

2019. szeptember 10.

A sminket ez is szépen eltávolítja, viszont a bőröm nem szereti..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

A sminket ez is szépen eltávolítja, viszont a bőröm nem szereti..

Divalesquefitgirl

2019. augusztus 21.

Már régóta használom ezt a micellás vizet, és nagyon szeretem. Kellemes, gyengéd, mégis hatásos! 🤩 Nagyon alaposan eltávolít minden sminket és szennyeződést, mégsem szárít és nem okoz irritációt. Az arcomat dupla arcmosással tisztítom, micellás vizet csak szemre, szemöldökre és szájra használok, épp ezért fontos számomra, hogy kíméletes, illatanyagmentes formulát válasszak.
Ár-érték arányban szuper termék, nagyon jó minőségű és sokáig elég. ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Ár-érték arányban szuper termék, nagyon jó minőségű és sokáig elég. ☺️

Yesnori

2019. július 5.

Nekem ez a legjobb micellás víz a drogériás kínálatból. Tisztít, nem szárít, nem irritál. Friss, tiszta lesz a bőröm tőle. Sminklemosásra is ezt használom. Az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Jazmi

2019. június 17.

Jól tisztít, de nekem a Garnier után valahogy hidratáltabbnak tűnt a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Jól tisztít, de nekem a Garnier után valahogy hidratáltabbnak tűnt a bőröm

artep04

2019. június 1.

Teljesen jól teljesít, szépen eltávolítja a szennyeződéseket és a sminket is, nem irritál. És ami pozitív, hogy nem marad utána az a fura érzés az arcon, mint amit néhány micellás víznél érezni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Ancsi93

2019. május 15.

Eddig a legjobb arclemosó, amit használtam. Az első termékhez kedvezményesen jutottam hozzá, ezért próbáltam ki. Azóta újravevős. Nem irritál, nem zsírosít csak eltávolìtja a szennyeződéseket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

foxfox

2019. április 16.

Szépen leszedi a bb krémet és a szempillaspirált is mindenféle dörzsölés nélkül, szóval elégedett vagyok vele. Nem okoz irritációt, és nem hagy ragacsos érzetet sem. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

katalinmester13

2019. március 28.

Szerintem van olyan jó, mint a Bioderma rózsaszín kupakos micellás vize. Könnyedén eltávolítja az alapozót, a szempillaspirál sem okoz neki gondot, nem csípi a szemet, nem ragacsos, nem illatosított. Legalábbis én nem érzem az illatát. Használata után puha a bőröm. Nem keserű. A rózsaszín Bioderma az. Kettő közül ezt választanám. Választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 28.

ALettah

2019. március 13.

A jól bevált Effaclar helyett vettem ideiglenes pótléknak, mikor az előbbihez nem jutottam hozzá. Eleinte nagyon zavart és furcsának tűnt, hogy tényleg olyan, mintha vízzel törölném az arcom, nem marad semmilyen érzet utána, se friss, se ragacsos. Viszont a szennyeződéseket, sminket tényleg szuperül viszi.
A fél flakon elhasználása után ez a tulajdonsága, ami eleinte hátránynak tűnt, erősséggé vált, nagyon megszerettem.
Nem is fogok visszatérni az Effaclarra, maradok ennél, olcsóbb és jobb, valamint a bőrhibák, ami miatt sokáig Effaclart kellett használjak, időközben megoldódtak.
Egyetlen hibácskája a gyenge kupak, nálam hamar letört, pedig vigyáztam rá, így pl. utazni nem lehet vele. De egy 400 ml-es flakont nyilván nem is utazásra terveztek, nem vonok le pontot ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Poloxamer 184
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Poloxamer 184, Disodium Cocoamphodiacetate