L'Oreal Paris

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1499-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2015. szeptember 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1499

Eltávolítja a sminket, a szennyeződéseket és felfrissíti a bőrt egy lépésben. Jobb bőrminőség, revitalizált, friss és tiszta bőr.

Ár: 1499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
orsesz

2018. július 31.

Én még mindig keresem a normális/elfogadható micellás vizet (tökéleteset már nem merek), na hát ez nem volt jó találat. Az itteni vélemények és a jó inci vetette meg velem, hiba volt. Habzik, ragacsos érzést hagy, nem tudom, hogy lehet nem lemosni, csípi a szemem és borzasztó az adagolója, mert ömlik belőle, szerintem túl nagy rajta a lyuk. Megkegyelmeztem neki és megtartottam sminkecset tisztításra, de ennyi a szerencséje, hogy arra jó mert amúgy kukát érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Bubucim

2018. február 24.

Kifejezetten zsíros bőrre kerestem kisebb kiszerelésű micellás vizet. Ez akciós volt, szóval gondoltam, kipróbálom. Még mindig van egy kicsi benne, kb. 1 éve vásároltam. Teljesen áttértem a Bioderma zöld micellás vizére, tehát hozzá tudom hasonlítani. Nem rossz ez sem, de a használatát követően nekem vizes érzetű marad az arcom. Zsíros bőrre nekem ez hiányzik a legkevésbé. Illata valóban nincs. Valahogy elhasználom, de újravenni nem fogom. A minden nap használt kozmetikumokból inkább megveszem a jól beváltakat, drágábbakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

fruzsina9893

2017. december 6.

Garnier micellás víz helyett vásároltam meg, és bár fele akkora kiszerelés nekem mégis ugyanannyira megérte. Hatékonyan tisztít, és nem irritálja a bőrömet. Szerintem az ára is megfizethető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

zsemii

2017. július 5.

Szerettem használni, nem volt probléma vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Szerettem használni, nem volt probléma vele. :)

Rekakova

2017. február 1.

Csodásan leszedi a sminkemet, tisztít, mattít és felfrissíti a bőrömet. Napi szinten használom, annyira bevált, hogy nem is akarok váltani. Nem csíp és nem habosodik fel mint egy rossz sminklemosó 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

leonino

2017. január 8.

Nagyon szeretem, hatékonyan leszedi a sminket és a szennyeződést, nem szárít. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

kalavirag

2016. november 3.

Kellemes visszafogott illatú termék, a kisebb kiszerelése miatt vettem meg, tökéletesen nem szedi le a sminket, többször át kell mennem rajta egy vattával, hogy megfelelően eltávolítsa azt. Picit hagy maga után egy réteget az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Timcsi85

2016. szeptember 5.

Mattítja a kifényesedő bőrt, frissíti és tisztítja. 1 mínusz jár, nem tetszik az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

betti999

2016. augusztus 29.

Én kb. a 6. flakont használom és még soha nem próbáltam más micellás vizet annyira bevált ez. Tisztít, mattít és kellemes érzetet hagy a bőrömön. A szemfestéket előtte mindig kétfázisú sminkeltávolítóval mosom le, a micellás vízzel pedig a maradékot szedem le. Nem hiszem, hogy áttérek másik fajtára, ezt nagyon szereti a bőröm. 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

anitaanett

2016. július 23.

A sminket teljesen és kíméletesen távolítja el. Nem szárít, nem csíp, egyszerűen tökéletes. Negyedig van, ha elfogy megyek újravenni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Emulgeálószerek: Hexylene Glycol, Poloxamer 184
Tisztítószerek: Hexylene Glycol, Poloxamer 184, Disodium Cocoamphodiacetate