L'Oreal Paris

Ár:   €4.85   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   €4.85
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Eltávolítja a sminket, tisztít, megnyugtatja az arcbőrt. Hipoallergén, alkoholt nem tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1500 ft , Eladó: bogi789
Állapot: Új, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel XI kerület, posta
kittihnl

2019. szeptember 20.

UPDATE: Le kell vonnom egy csillagot sajnos, mert a sminket nem szedi le olyan alaposan, mint azt gondoltam.. kifogyoban volt, ezért beszereztem egy ujabb micellàs vizet, àm kulfoldi tartozkodàs miatt most egy teljesen uj màrka micellàris vizét probàltam ki, és miutàn àttoroltem a Loreal-lal az arcomat, àtmentem az uj fajtàval is, és làtvànyos sminkfoltok maradtak a vattàn.. ha valaki nem akar korrektort/priositot lemosni vele, akkor tovàbbra is jo vàlasztàs

Igazi kedvenc lett az Yves Rocher és a Nivea érzékeny bőrre való micellás vizei után. Azokat is kedveltem, de elcsábultam a boltban amikor megláttam, és nem csalódtam. Szépen szedi a koszt de erősebb sminknél érdemes kétszer átmenni az arcon, viszont cserébe egyáltalán nem szárit sőt, inkább ápolja a bőrt a használatkor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Sissy0125

2019. július 2.

A legjobb micellás víz! Extra érzékeny a bőröm, de ettől semmi baja. Sőt, mióta használom kevesebb bőrproblémávak küzdök az arcomon. A szempillaspirált is szépen letisztítja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Kriszta46

2019. május 14.

Tökéletes. Nemcsak tisztít, hidratál is, mintha bekrémeztem volna az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

Tökéletes. Nemcsak tisztít, hidratál is, mintha bekrémeztem volna az arcom.

Snowflower

2019. május 3.

Nagyon szeretem! Nem irritál, kellően eltávolítja a sminket és az egyéb szennyeződéseket.
Az érzékeny bőröm nem pirosodik ki a használata után. Sajnos most megemelték az árát, így kerestem másik alternatívát. A Mixa-ra esett a választásom, remélem, hogy hasonlóan jó lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Eperke17

2019. április 14.

Szépen teszi a dolgát, tényleg lehoz minden sminket, nem irritál, nem csíp, nincs illata és nem hagy furcsa rétegeket a bőrön, bár én lemosom az arcomról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Divalesquefitgirl

2019. március 24.

Legeslegjobb! <3
Nagyon-nagyon jól tisztít, alaposan leszedi a sminket. Én reggel és este is használom nem csak sminklemosásra, hanem arctisztításra is, tulajdonképpen ezzel kezdem az arcápolási rutinom. :)
Ez a kis csoda az első olyan micellás víz, ami nem irritálja az amúgy érzékeny bőrömet, nem szárít, nem is zsírosít. :)
Mindenképp újraveszem! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Legeslegjobb! <3
Mindenképp újraveszem! <3

Kriszta180222

2019. március 14.

Drogériás keretekben a legjobb micellás víz, amit próbáltam. Eddig ezzel volt a legegyszerűbb lemosni a sminket, simán megbirkózott a vízálló tussal és szempillaspirállal. Nem marad semmilyen ragacsos érzés utána, és egyáltalán nem irritál. Szerintem nem is kísérletezgetek többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

lorenmueller0092

2019. február 14.

Egyszerűen imádom. Mióta megjelent ezt használom és nem cserélném le.
A hétköznapi komplett sminkemet 2 pamaccsal leszedi, nem kel dörzsölni, nem irritálja a szemet sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Egyszerűen imádom. Mióta megjelent ezt használom és nem cserélném le.

BaNK

2019. január 23.

Kedvenc micellás vizem. Végre valami, amiben nincs alcohol. Szépen leszedi a sminket - kétlépéses sminklemosást alkalmazok. Nagyon sokáig elég. Nem szárít nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

sleeping

2019. január 10.

A kedvenc micellás vizem, nagyon sokszor újravettem. Nem szárít, nem csípi a szemem és semmilyen réteget, érzést nem hagy maga után. A mindennapi sminket tökéletesen leszedi, egyedül a vízálló szempillaspirál az, ami teljesen kifog rajta, de azt csak nagyon ritkán használok így nem zavaró.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.