L'Oreal Paris

Ár:   €4.85   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   €4.85
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Eltávolítja a sminket, tisztít, megnyugtatja az arcbőrt. Hipoallergén, alkoholt nem tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Szju

2021. május 10.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve, lemosás után kellemes érzetet hagy maga után. Az arcomról leszed mindent, második áttörlésre már nem volt semmi a vattakorongon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

boglarka8

2021. május 6.

Évek óta használom, nagyon szeretem ezt a terméket. Eltávolít minden szennyeződést, nem szárít, nem irritál, nem hagy ragacsos érzetet maga után a bőrön és nagyon sokáig elég napi használat mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

Perugia

2021. március 16.

A rózsaszín Garniert váltottam le erre. Kellemesebb a bőrömnek, nem szárítja egyáltalán, míg a Garnier szárított kicsit. Annak ellenére, hogy nem kedvelem túlzottan a L'oreal termékeit, ezt a micellás vizet megszerettem. Habár a szempillaspirállal kicsit nehezebben küzd meg, mint a Garnier, de nekem fontosabb, hogy nem szárítja a bőröm. Pattanást, mitesszert nem okozott, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

Sylvi919

2021. március 14.

Egy jó ideje áttértem a koreai arcápolásra. Így koreai arclemosókkal próbálkoztam. De hiába mind nagyon szárította az arcom. Majd múltkor már teljes elkeseredésemben eszembe jutott, hogy kb 10 éve ennek az elődjét használtam. Mondom hát egy próbát csak megér alapon, és a Dm-ben csak 990 Ft kipróbálom. Óriási megdöbbenésemre bevált. Nem szárít, az arcomról eltűntek a piros foltok, és rendesen tisztít, bár én sminkkel még nem próbáltam, mert nem szoktam sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Boro75

2021. február 24.

Nagyon szeretem, leváltottam vele a drága mindenféle arclemosó tejeket:) Már vagy 1 éve használom. Teljesen jól lehozza a sminket, a szempilla spriált is, egyáltalán nem irritálja se a bőröm, sem a szemem és nem szárít. Nagyon jó áron lehet kapni, megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 24.

Zsu92

2020. december 27.

Mielőtt áttértem a purito olajos lemosójára ezt használtam. Azért váltottam olajosra, mert nekem ez a mici szárította a bőröm, húzódott tőle. Szempillaspirál leszedésére mondjuk mai napig használom, de ennyi és nem több. Szerencsére az érzékeny bőrömet nem irritálta, mitesszerem se lett tőle, szóval ez pozitív.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Ichigo94

2020. november 18.

Nagyon sok micellás vizet próbáltam már. Kezdtem feladni és abbahagyni a micellás vizek használatát, mert mindegyik pattanásokat okozott vagy hámlott tőle a bőröm. Reggelente szoktam használni szérum előtt, illetve este a géles arctisztító előtt. Nem feltétlen csak sminklemosáshoz jó. Szerintem nagyon alaposan tisztít, végre nem szárította ki a bőrömet, nem hagyott furcsa réteget, nem okozott még több bőrproblémát. Ha jövőben sem fog, biztosan újra veszem. Plusz pont, hogy semmi illata nincsen. Szemsmink lemosáshoz nagyon gyenge, ahhoz olajos lemosót szoktam használni. Mint tisztító micellás víz adom meg rá az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

teklakos97

2020. október 23.

Eddigi legjobb sminklemosóm, mióta rátaláltam csak ezt veszem. Tökéletesen leszedi a sminket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 23.

Anyics

2020. július 25.

Kerestem egy arctisztítót, erre akadtam és nem bántam meg. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Természetes, semmi irritáló nincs benne és mégis leszedi a maradék szennyeződést az arcomról. Azoknak mondom, akik ezzel akarják eltávolítani a teljes sminket, hogy szerintem ez egy második lépése az arctisztításnak. Először arctejes vízzel mosom le az egész arcom, szemem és utána vattára tényleg csak pár csepp elég belőle, végig törlöm vele mindenhol és gyönyörűen eltávolítja a maradékot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Candy21

2020. május 24.

Ez vált be eddig a legjobban a drogériából elég szépen leszedi a sminket szép az összetevőlistája nem irritálja sem a bőrömet sem a szememet nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.