L'Oreal Paris

Ár:   €4.85   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   €4.85
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Eltávolítja a sminket, tisztít, megnyugtatja az arcbőrt. Hipoallergén, alkoholt nem tartalmaz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Candy21

2020. május 24.

Ez vált be eddig a legjobban a drogériából elég szépen leszedi a sminket szép az összetevőlistája nem irritálja sem a bőrömet sem a szememet nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Ajsha920704

2020. február 9.

Nekem bevált. Korábban Bioderma micellás vizet használtam 3x ennyiért, ezért szerettem volna egy olcsóbbra váltani. Szépek az összetevői, semmi borzalom. A sminket nem ezzel szedem le, nem is érezném tisztának a bőröm ha egy vattával kenegetném le az alapozót. Habzó arclemosó gél után szoktam áttörölni vele az arcom, hogy minden szennyeződés maradéktalanul eltűnjön. Utána viszem fel a hidratálóm. Teszi a dolgát, de egy micellás viztől nem is kell csodát várni, azt bízzuk a krémünkre. A Himalayanak vannak habzó arclemosó géljei, körülbelül 1300 Ft-ért, azokból elég egy borsónyi, jól felhabosítva az arcon mindent leszed. Egy olyan tubus kb 3 hónapig elég. Utána ez a L'oreal micellás viz, és gyönyörű tiszta az arcbőr :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Nekem semmi extra, ha egy micellás vizet szeretnél, ami kb leszedi a sminket, akkor jó. A szempilláim közül nehezen szedte ki a szempillaspirált. Lehet, hogy ettől a terméktől hullottak a szempilláim, nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

kittihnl

2019. szeptember 20.

UPDATE: Le kell vonnom egy csillagot sajnos, mert a sminket nem szedi le olyan alaposan, mint azt gondoltam.. kifogyoban volt, ezért beszereztem egy ujabb micellàs vizet, àm kulfoldi tartozkodàs miatt most egy teljesen uj màrka micellàris vizét probàltam ki, és miutàn àttoroltem a Loreal-lal az arcomat, àtmentem az uj fajtàval is, és làtvànyos sminkfoltok maradtak a vattàn.. ha valaki nem akar korrektort/priositot lemosni vele, akkor tovàbbra is jo vàlasztàs

Igazi kedvenc lett az Yves Rocher és a Nivea érzékeny bőrre való micellás vizei után. Azokat is kedveltem, de elcsábultam a boltban amikor megláttam, és nem csalódtam. Szépen szedi a koszt de erősebb sminknél érdemes kétszer átmenni az arcon, viszont cserébe egyáltalán nem szárit sőt, inkább ápolja a bőrt a használatkor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Sissy0125

2019. július 2.

A legjobb micellás víz! Extra érzékeny a bőröm, de ettől semmi baja. Sőt, mióta használom kevesebb bőrproblémávak küzdök az arcomon. A szempillaspirált is szépen letisztítja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Kriszta46

2019. május 14.

Tökéletes. Nemcsak tisztít, hidratál is, mintha bekrémeztem volna az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

Tökéletes. Nemcsak tisztít, hidratál is, mintha bekrémeztem volna az arcom.

Snowflower

2019. május 3.

Nagyon szeretem! Nem irritál, kellően eltávolítja a sminket és az egyéb szennyeződéseket.
Az érzékeny bőröm nem pirosodik ki a használata után. Sajnos most megemelték az árát, így kerestem másik alternatívát. A Mixa-ra esett a választásom, remélem, hogy hasonlóan jó lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Eperke17

2019. április 14.

Szépen teszi a dolgát, tényleg lehoz minden sminket, nem irritál, nem csíp, nincs illata és nem hagy furcsa rétegeket a bőrön, bár én lemosom az arcomról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Divalesquefitgirl

2019. március 24.

Legeslegjobb! <3
Nagyon-nagyon jól tisztít, alaposan leszedi a sminket. Én reggel és este is használom nem csak sminklemosásra, hanem arctisztításra is, tulajdonképpen ezzel kezdem az arcápolási rutinom. :)
Ez a kis csoda az első olyan micellás víz, ami nem irritálja az amúgy érzékeny bőrömet, nem szárít, nem is zsírosít. :)
Mindenképp újraveszem! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Legeslegjobb! <3
Mindenképp újraveszem! <3

Kriszta180222

2019. március 14.

Drogériás keretekben a legjobb micellás víz, amit próbáltam. Eddig ezzel volt a legegyszerűbb lemosni a sminket, simán megbirkózott a vízálló tussal és szempillaspirállal. Nem marad semmilyen ragacsos érzés utána, és egyáltalán nem irritál. Szerintem nem is kísérletezgetek többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.