L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. október 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez az azonnal beszívódó friss, könnyű fluid a márka legfejlettebb anti-aging kréme, dupla pumpás kiszerelésben. A két erős, koncentrált öregedésgátló összetevő, a 2% Vitamin CG és 6% Pro-Xylane az utolsó pillanatban egyesülnek. Hatásukra a bőr teljesen megújul: hibátlan, kisimult, ragyogó, rugalmas és tónusos lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)