L'Oreal Paris

Ár:   53 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: moonlitnight, Módosítva: 2013. június 25.

Ár:   53 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• A L’Oréal első, saját fejlesztésű hajszerkezet-újjáépítő kezelése
  • Újraépíti a haj keratinos szerkezetét
  • Beépülő proteinek segítségével
  • Visszaadja a haj erejét
  • Helyreállítja a haj természetes rugalmasságát és fényét
  • Lágyítja és kisimítja a haj külső rétegét és ragyogást ad a hajnak
  • Védi a hajat a külső káros hatásoktól és megtartja éltető tápanyagait és hidratáltságát
  • Az eredmény: gyönyörű selymes hajzuhatag
  • Fényes, egészséges hajból, bármilyen frizura elkészíthető

Lilcii

2019. április 12.

Sziasztok!
Én másfél évvel ezelőtt vettem egy Joico hajvasalót. Mivel a fodrászom mindig Steampodot használt, nagyon szerettem volna egyet, de az drágább volt, így esett a választásom a Joicora.. Kezdetben imádtam, az első fél évben gyönyörűnek éreztem a hajkoronámat tőle.. Vettem hozzá Steampod tejet, krémet és szérumot, az utóbbi időben csak így használtam. VISZONT!!! fél éve a hajam teljesen tönkrement, az alja elképesztő módon sprőd lett és törik.. azt hiszem nem akartam belátni, hogy igenis, a gőz hosszú távon ÁRT a hajnak! Persze most is, aznap, amikor kivasalom gőzzel a hajamat gyönyörű és fényes (gondolom addig, amíg a gőz hatása el nem múlik) de másnapra mint a széna, olyan száraz és élettelen. Azért is írom ide is ezt a véleményt, mert kipróbáltam Steampoddal is, és ugyanez a tapasztalatom :( Hihetetlen gyönyörű és puha az első, első két nap.. aztán a hajam alja tele lesz fehér pöttyökkel és leszakad.. Előtte Remington shine therapyt használtam 3 évig, amivel ilyet soha nem tapasztaltam. Pár napja visszatértem rá, és sokkal egészségesebb kinézetű a hajam, nincsenek fehér pöttyök a hajvégeknél, kevésbé törik le. Azt hiszem, végre eljutottam odáig, hogy befejeztem az önámítást, elfogyott a türelmem ( és a pénzem is :D ), és végleg letettem a gőzölős hajvasalókat.
Persze lehetséges, hogy másnak beválik, nem lebeszélni akarok senkit sem, de nekem hosszú távon teljesen kiszárította a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Sziasztok!

Benedetta88

2018. december 14.

Évekkel ezelőtt, amikor megjelent a Steampod kezelés, ezzel a géppel kezelték a hajamat szalonban. A sok vasalással tönkretett, töredezett hajvégeim miatt próbáltam ki, amiből rendszer lett, mivel a hozzátartozó krémekkel segített a hajam állapotán, így nem kellett annyit vágni belőle.
Nyaralások után, a tengervíz és a nap által "kiszolgáltatott"hajra is remekül bevált, mert helyrehozta a haj szerkezetét.Engem akkor meggyőzött, és féléve be is szereztem az otthoni fehér 2.0 változatát.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Szaszi92

2018. november 24.

Sziasztok ! Nem tudom ki hogy van vele es kinek milyen tapasztalata van a gozolos hajvasalokkal de nekem eppen eleg ! 1 evig hasznaltam ! Ma raktam le vegleg ! Eloszor egy joico gozolos hajvasaloval probalkoztam majd azt vettem eszre hogy iszonyatosan elkezdett torni a hajam . Aztan gondoltam a joico nem eleg jo , talan vele lehet a baj ! Kovetkezett a steampod a L’orealtol ... na szoval olyan eltoredezett lett a hajam mara hogy az katasztrofa ! A remington hajvasalom nwm csinalt ilyet ! Igen ami a vegeredmenyt illeti tenyleg tukor aima csillogo haj , de nekem nem eri meg hogy tonkremenjen a hajam ! Most egy legujabb ghd platinum plus-al probalkozom ! Ha esetleg valakinek barmi tapasztalata van ne tartsa magaba 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

drz400

2018. október 24.

Borzasztó száraz vattacukorszerű-szalmaszerű, agyonszőkített, agyonvasalt, vékonyszálú, enyhén hullámos (de valahogy pont úgy ahogy nemkéne, tehát vállalhatatlan módon) hajam VOLT, é úgy döntöttem veszek valami komoly eszközt miután már a világ legkülönbözőbb pakolásaira, balzsamjaira és szállítására (mert csomó nem volt kapható itt az országban) hánytam ki egy csomó pénzt, és hát mivel nem váltották meg a világot és az utcára még ki kellett menjek, így csak vasalgatnom kellett a hajam, hogy ne egy vattacukorként menjek ki, hanem úgy..kicsit egybe legyen a fejem, ne szanaszét. Egy sima de jobb minőségű kerámiabevonatosat használtam. Egyszer kivasaltam (nagyjából), másnapra már bőven sehogy se néztem ki persze. A fodrászatban egyszer kértem egyenesítést steampoddal, csak úgy miért is ne alapon, nem szoktam kérni, de nagyon szép fényes, egyenes, puha és vállalható volt NAPOKIG, úgy hogy sisak volt órákig rajtam, sokszor edzettem, szétizzadva a hajamat, fürdés 2000 fokban nagy párával... Azután neten is elkezdtem utánaérdeklődni, és úgy döntöttem veszek egyet. Miután használtam az volt az első benyomásom, hogy "úristen olyan hajam van mint a normális embereknek" mármint akik néznek ki valahogy :D. Otthon, magamnak, napokig jól álló, fényes, puha hajat tudok csinálni. Oké nem feltétlen marad tök full egyenes (gondolom még bénázok, meg legkisebb fokozaton használom), de teljesen vállalhatóan egyenes. Használom a tejet és a szérumot is. Teljesen meg vagyok elégedve egyelőre. Nagyon sokan észrevették, hogy jobban néz ki a hajam. Kíváncsi vagyok hosszútávon mi a helyzet, majd írok update-et :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

btinus

2018. április 26.

mondhatni megváltoztatta az életemet :)
bárhova mentem állandóan azzal voltam elfoglalva h joeg hogy nez ki a hajam ....már a hajvasalás után néhány perccel is oroszlán frizurám volt. A hajam vastag szálú és rettenet száraz, sprőd. Hiába használtam rá a legdrágább termékeket, ilyen hajkiegyenesítés, olyan hajkezelés mindezek vagy semmit vagy csak épp hogy segítettek valamit, ami ár-érték arányban nem igazán érte meg nekem. Évek óta keresem a csodaszert a hajamra, amitől legalább emberi hajak tűnne fejemen lévő szalmakazal....és most végre rátaláltam. Amikor először olvastam róla krémmánián fontolgattam a pozitív vélemények miatt viszont annyi mindent próbáltam már amiről szintén mindenki pozitívan vélekedett nekem pedig semmit nem használt...így nem akartam 70ezret kib*****ni az ablakon...aztán a fodrászom megrendelte magának és az én hajamat is kivasalta vele. nem akartam elhinni. Az leső dolgom volt hogy én is megrendeljem. Soha semmitől nem volt még ilyen LÁGY, SELYMES, PUHA a hajam és ami a legdurvább OLYAN FÉNYES MINT Egy DISZKÓGÖMB. Ha kétszer ennyibe kerülne is megvenném. Sosem éreztem semmilyen termékkel kapcsolatba, hogy azon túl, hogy kifizettem érte egy rakat pénzt még hálát is érzek a gyártók felé :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

mondhatni megváltoztatta az életemet :)

lilmiii

2018. február 21.

mindenki aki teheti kezdjen el sporolni erre a csodara!! tizenevesen a gyonyoru mell ala ero hajamat elkezdtem festegetni, szoke - fekete- szoke - fekete es melle a jo oreg napiszintu hajvasalast is hozzacsaptam. nem kell bemutatni a tortenetet, szep lassan elkezdett kiszaradni es leegni az egesz... akkor nem erdekelt. nem is vettem rola tudomast, nem foglalkoztam tudatosan azzal, hogy mit is muvelek a hajammal - azzal plane nem, hogy huszonevesen elkezdem visszasirni azokat az eveket amikor vasalas es minden nelkul natur, fenyes hajam volt. sajnos ez sem ujdonsag a legtobbeteknek, hajvasalas nelkul sajnos nem szep a hajam, nem megoldas az, hogy ne vasaljam :( ezert kezdtem el kutatni olyan megoldasok utan, hogy mivel tudnam ezt kikerulni illetve megkonnyiteni a hajam helyzetet, hogy ujra tudjon noni. hajvitamin, koffein sampon, kokuszolaj, ricinusolaj, hajszesz, hajmosas lecsokkentese, a hajfestes beszuntetese mellett tudtam, hogy meg mindig a hajvasalo az ami a legjobban kikesziti szegenyt....A brasil caucaurol nagyon lebeszeltek es helyette ajanlottak a steampodot. sok utanaolvasas, videok es velemenyek alapjan elkezdtem felretenni ra, es nem reg megvehettem A VILAG LEGJOBB hajegyenesito szerkentyujet! :) feltem, hogy persze az en hajammal ugysem fog csodat tenni, tul sokat varok, nekem ugyse fog mukodni ES DE!!! minden betu igaz amit az elottem szolok leirtak. selymes, fenyes, szogegyenes haj percek alatt, ossze sem lehet hasonlitani az eddigi hajvasaloimmal - pedig en azokbol is mindig megprobaltam a csucsok csucsat megvenni. szeretem, imadom, alig varom, hogy hajat mossak es hasznalhassam ujra es ujra. remelem a hosszutavu hatasat is majd leirhatom nektek miszerint nem tori sot taplalja a hajat! :) (*desztillalt vizet tegyetek bele, es hasznaljatok a hozza valo kremeket is nekem ezekkel mukodik) egy szo mint szaz: 55555555555555 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Dorkica

2018. január 14.

Festett szőke, vállig érő, göndör, töredezett hajam van, eddig sima hajvasalót használtam, majd a párom meglepett ezzel a csodával. Nekem a 2.0 változata van meg, krémekkel együtt használom. Használata egyszerű, 2 zsínóros, de ez abszolút nem zavaró. Egyszerűen imádom!!! Hajmosástól hajmosásig kifogástalan a hajam. Puha, szögegyenes, és a hajgumi tényleg nem töri meg a hajat!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom, az ára teljesen megéri!! 😊😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

reka0122

2018. január 8.

Nagyon negatívan álltam hozzá ehhez a hajvalóhoz. Ajándékba kaptam és nem fűztem hozzá sok reményt, de ez a hajvasaló csodás! Minden amit róla olvastam tényleg igaz. Már lassan 3 éve használom és láthatóan kevésbé igénybevett a hajam. Nyilván nem állítja helyre a töredezett hajvégeket, de mióta ezt a hajvasalót használom a rendszeres hajvasalásom mértékéhez képest kevesebb a károsodás mint az ezelőttit hajvasalóimnál. Használom hozzá az olajat és a tejet is, de ezektől nem érzek különösebb változást. Összességében szerintem ez a termék egy csoda és szívből ajánlom mindenkinek mert igazi első látásos szerelem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Mona86

2017. december 21.

Életem legjobb döntése volt (na jó, a második :D), hogy megvettem ezt a hajvasalót! A kisebb verzió van meg nekem, ami elvileg otthoni használatra való, de a fodrászomnak is ugyanaz van. Először a fodrászom egyenesítette ki vele a hajamat, akkor eldöntöttem, hogy ez nekem kell! A hajam alapvetően vékonyszálú, de dús, és természetes hullám van benne, ha hagyom magától megszáradni, akkor spirálszerűen kunkorodik. Mindig is egyenes hajról álmodoztam, de azért néha szeretem hullámosra hagyni (olyankor még fésülködnöm sem kell :D), ezért a tartós hajegyenesítést elvetettem. Akkor csöppent ez a csodagép az életembe! Online rendeltem meg, 60ezerért, de egy percig nem bánom! A használata után a hajam puha, selymes, csillogó, és persze egyenes, mint a szög! Következő hajmosásig tökéletes, de meg kell találni a megfelelő mennyiségű tápláló tejet/szérumot, mert nekem volt, hogy az egyik oldalon megtört a hajam 1-2 nap után, valószínűleg kevés jutott oda a tejből. Egyszer hullámosításra is kipróbáltam, tök szép volt az is, mintha fodrásztól jöttem volna. (A YouTube-on Lydia Elise Millen videója alapján csináltam) Egyszóval imádás van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Gabica28

2017. december 5.

Eeeez a gépezet az életem egy fontos része lett, a használata nélkül az utcára nem lépnék ki. A hozzá való krémmel és olajjal használom. Olyan egészséges csillogó hajam lesz tőle, hogy ragyog a fejem. Egy héten egyszer szoktam használni a legalacsonyabb, 140fokon, egész héten olyan a hajam, mintha minden nap vasalnám, a hajgumi nyoma nem marad benne, nem töri meg, pedig sportolás miatt sokszor össze van fogva a hajam. Lassan egy éve használom, és a hajam szerkezete teljesen megváltozott, természetesen pozitív irányba.Sokkal rugalmasabb és erősebb. Az ára picit durva de nem bántam meg. Ha lehetne 100000000000*-ot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.