L'Oreal Paris

Ár:   53 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: moonlitnight, Módosítva: 2013. június 25.

Ár:   53 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• A L’Oréal első, saját fejlesztésű hajszerkezet-újjáépítő kezelése
  • Újraépíti a haj keratinos szerkezetét
  • Beépülő proteinek segítségével
  • Visszaadja a haj erejét
  • Helyreállítja a haj természetes rugalmasságát és fényét
  • Lágyítja és kisimítja a haj külső rétegét és ragyogást ad a hajnak
  • Védi a hajat a külső káros hatásoktól és megtartja éltető tápanyagait és hidratáltságát
  • Az eredmény: gyönyörű selymes hajzuhatag
  • Fényes, egészséges hajból, bármilyen frizura elkészíthető

orange01234

2016. január 4.

Sajnos nem tudok ódákat zengeni erről a vasalóról, mert parasztvakításnak érzem, amit művel a L'Oreal.
A kezelés abszolút nem javított a hajam állapotán, sőt, másnap már meg kellett mosnom a hajam, mert annyira "a boci lenyalta a fejedet" hatása volt, hogy azt nem bírtam elviselni napokig.
Nem volt vészes a kezelés ára a fodrásznál, de ennél fényévekkel jobb eredményt érek el a GHD eclipse hajvasalómmal, és a szabadalmaztatott technikájának köszönhetően tényleg nem roncsolja a hajat. (ott pl. nem szabad vizes hajat vasalni). Ez is furcsa, hogy minden jobb fodrász azt mondja, hogy nedves hajat ne vasaljunk, de a L'Oreal ezt is megoldja, mert valamilyen úton-módon mégis lehet...(na persze...).

Mindenki eldöntheti, hogy mennyire drága a haja épsége, én minden esetre többet nem szándékozok erre a steam pod eljárásra költeni:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

SzellGreta

2015. december 9.

Névnapomra lepett meg vele anyukám idén nyáron :) Nem ez az ami a képen van és nem is az a kicsi van nekem hanem a köztes. Talán steam pod professional a neve, de lehet most hülyeséget mondok, mert mindnek az a neve :D Ha jól láttam harom féle van belőle. A fodrászunk rendelte meg nekünk és úgy jutott hozzá anya. Akkor úgy voltam vele, hogy oké oké de minek? Van hajvasalónk, de persze nem akartam megbántani, hogy feleslegesen vette meg ennyi pénzért (40-50 ezer körül van egy ilyen). Kibontottam a dobozt, ami tartalmazta a hajvasalót és a két hajápolót is. Ahogy megláttam egyből az jutott eszembe, hogy úristen mekkora?! :D Meglepődés után csodálkoztam még azon is, hogy mennyire szép a kialakítása és a kék led is nagyon tetszett :) Úgyhogy elkezdtem használni és jött a felismerés, hogy mekkora különbség van ez és a mezei, eddig használt hajvasalónk között. Hihetetlen mennyivel könnyebben, gyorsabban, eredményesebben lehet vele hajat vasalni. Imádom! Annyira egészségesnek tűnik utána a hajam és annyira puha, szép fényes lesz. Ezt a sima hajvasalóval sosem tudtam elérni, hiába van alapból egyenes hajam általában nap végéig sem tartott az egyenesség. Szóval az istenítés után összefoglalva: csodálatosan egyenes lesz utána a hajam, nagyon könnyen és gyorsan lehet vele vasalni, sokkal egészségesebbnek tűnik utána és tartósan megmarad az egyenesség. Ui: anyának is nagyon jól működik, pedig neki erös, göndör haja van.
Talán hátrány lehet az, hogy mikor utazom sok helyet foglal a táskában és nehéz :D de akkor is inkább ezt hurcolom magammal minthogy a simát használjam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Stainway

2015. november 2.

Sokat foglalkoztam (utánaolvastam, fodrászoknál érdeklődtem) a SteamPod-dal kapcsolatban, mire rászántam magam a megvásárlására. Nekem az otthoni (kisebb) változat van meg, és ki merem jelenteni: a legjobb hajformázó készülék, amivel valaha dolgom volt! A hajamat több fodrász, karöltve tette siralmas állapotúvá és most már másfél/két éve azon vagyok, hogy valahogy kíméljem, helyreállítsam, ne tegyem ki viszontagságoknak. A gőzölős hajvasaló bámulatosan puhává és jó tapintásúvá tette a hajam, amit csak akkor éreztem, mikor méregdrága hajtápláló, hidratáló kezelést kaptam. Csak ezt fogom használni ezek után, maximálisan elköteleződtem a SteamPod mellett, mindenkinek csak ajánlani tudom. Aki megengedheti magának és puha, fényes hajat szeretne, ne hezitáljon a vételen! 10*-ot adnék, ha lenne annyi! ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

ViktoriaVrd

2015. október 22.

Egy hónapja jártam fodrásznál, ezzel vasalta ki a hajam. Kócolódó, vastag szálú, hol hullámos, hol göndör a hajam, röviden csak a baj van vele. A fodrász srác először körkefével akarta egyenesre szárítani, de rájött, hogy ez kb esélytelen, így előkerült ez a csodamasnia, és nem hittem a szememnek, mikor megláttam a végeredményt. Csodálatos, fényes, puha, egyenes volt a hajam, és nem utolsó sorban fele akkorának tűnt a tömege, mint amekkora szokott lenni, nekem ez külön öröm. Ekkor döntöttem el, hogy nekem ez kell itthonra. Remélhetőleg jövő karácsonyra megkapom, idénre már mást kértem :D

Ja, persze még aznap megáztam, mikor a fodrásznál jártam, kb 200 méterre az otthonomtól, és be is göndörödött az alja, de egészen vállalhatóan néztem még így is ki. A puhaságát pedig több hajmosás után is éreztem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

betty23

2015. október 1.

A fodrászom próbálta ki rajtam, hiszen elég sűrű, göndör/hullámos, illetve kócolódásra hajlamos hajam van. A hozzávaló szérumot használta, bár én nem vagyok hajlandó rendszeresen szilikonnal kenegetni a hajamat. Ez a vasaló valami eszméletlen jó. Világéletemben nem volt még ilyen szép és egyenes a hajam. Ez a masina nem szárította és nem égette szénné a hajam, ellenben nagyon puha, fényes és szögegyenes a hosszú loboncom már 4. napja. Bár ezt sem lennék képes minden hajmosást követően használni, hiszen csak hőről beszélünk, de biztos kímélőbb, mint a hagyományos változatok. Az ára borzasztó sok, de értem már miért. Remélem egyszer én is betudok ruházni rá, vagy egy hasonló elven működő csodára. :)
Csak az ára, illetve a "hajszerkezetjavítoskamumese" miatt adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Csak az ára, illetve a "hajszerkezetjavítoskamumese" miatt adok 4 csillagot.

babyface

2015. szeptember 1.

több okból is számomra erős hármas ez a termék, pedig kívánságlistás volt nálam sokáig. először hi szalonban ismerkedtem meg vele ott laza 3 órás procedúra után (baromi hosszú, vastagszálú a hajam, ráadásnak jön még az ombre festés...) a fodrászlány ezzel egyenesítette ki a hajam. eleinte oda és vissza voltam érte, bár hozzáteszem hatásban ez sem tartott nekem tovább mint a 'tartós' hajegyenesítés (ami azt jelenti, hogy minden ilyesmi kezelést pár nap alatt kidob a hajam magából...) mondjuk ezt nem is ígéri. fényesnek fényes, egyenesnek egyenes, de hogy mennyire javítja a hajam szerkezetét az számomra titok maradt (fodrásztól kilépve amúgy is mindenkinek csili-vili, tökéletes a frizurája). legnagyobb hibája az ára ami egy kisebb horror, de nekem nagyobb fejtörést okoz maga a szerkezet működése, működtetése. én aki reggel állandó kapkodásban élek nem fogom bekenegetni a hajam ilyen olyan hozzá tartozó kencékkel, nem fogom megvárni amíg a víz felmelegszik. van aki képes felkelni hajnalban ezekért a dolgokért órákkal előbb én inkább alvásra fordítom azt az időt. :D előttevaló este esélytelen használnom, mert reggelre tuti hogy úgy dobja ki magából a hajam a 'hatást' mint a huzat. egy kicsi ráfizetéssel inkább fektetek egy ghd-be mint ebbe a bonyi gépbe, de ha valaki ráérős, időbenfelkelős fajta akkor nekik jó befektetés lehet, sajnos én ehhez túl lusta vagyok, megmarad hedonista utókezelésnek a fodrásznál nem jön velem haza. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

jun06

2015. július 5.

Szerdán kaptam Születésnapomra páromtól és anyósomtól, péntek délután mentünk fotozásra úgy voltam vele egyefene nem megyek el fodrászhoz kivasalom magamnak az új hajvasalóval. Nos a végeredmény anyósom hazajött munkából: Tán fodrásznál voltál irtó jó a hajad?! Fantasztikus találmány és a szérimuk is párom totál oda van az illatukért 😀 Az eddig is szét száradt szúrós hajam gyönyörű puha Imádom 😊 Talán egyetlen egy bibi van vele sok idő mire a desztillált viz felmelegszik 😕 De ettől függetlenül ha 10csillag lenne akor 10adnék 😘

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

chatnoirrr

2015. július 1.

Rosa.love, a steam pod kezelés már megszárított, beolajozott, ehhez a géphez való termékekkel előkészített hajon történik, ráadásul nem a vasalás a fő profilja, hanem a tápanyagok bejuttatása, nem is értem, miről beszélsz. Egyébként én hetente járok fodrászhoz, hetente alkalmazzuk, azóta egy év alatt 23 centit nőtt a hajam, abszolút nem töredezik, vakítóan fényes és puha tőle. Imádom, egyértelműen jár az öt csillag, hat is mehetne, ha lenne. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

rosa.love

2015. május 26.

Pont tíz éve próbáltam ki külföldön egy L'oreal szalonban. Újdonság lehetett, mert jó drága volt egy kezelés, forintra átszámítva 15ezret fizettem érte, erre tisztán emlékszem. Szóval kb. az első dolog, amit megtanul az ember lánya a hajápolásról, az az, hogy nedvesen lehetőleg ne kínozzuk a hajat, mert ilyenkor a legsérülékenyebb. Mármost a steam pod használata abból áll, hogy a konkrétan nedves tincseket vasalja szögegyenesre. Közben füstöl a haj mint a gyárkémény (és valószínűleg halálsikolyt is hallat). Biztos van rá valami tudományos magyarázat, hogy miért NEM károsítja a hajat, sőt, kifejezetten használ neki kezelés, de én elég szkeptikus vagyok. A hatásáról annyit, hogy egy napig gyönyörű, második nap már lelapul, harmadik nap pedig már jobban teszi az ember, ha hajat mos. Azaz hatásra megegyezik egy klasszikus fodrászlátogatással, ahol egy jó minőségű hajvasalóval dolgozzák meg a hajunkat. Első hajmosás után talán még tart egy leheletnyit a hatása, azonban a 2. hajmosásra már tutira pont ugyanolyan a haj, mint előtte. Manapság 4ezer ft-ért láttam ezt a kezelést Budapesten, szerintem még az is baromi drága érte. Tartós használata egész biztosan kárt tesz a hajban, nem kell meglepődni. Ez sokkal agresszívabb, mint a normális hajvasaló. Persze a károsodást eleinte elkendőzi a belevasalt (bele égetett) hajápoló,de idővel úgyis tönkreteszi a hajat, Ajánlani én semmiképpen nem tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 26.

karolyierika2013

2015. január 3.

Most vettem a fodrászcikkek.hu postával egyben 50600ft volt, és + még a dobozban benne volt a két hozzá tartozó hajápoló is.Nagyon szuper nem bántam meg hogy megvettem , nem kell már a kőrfésűs szárítás , csak megmosom a hajam ,még nedvesen bele rakom a hozzá való krémet , és a hajszárítóval átfújom 90% ban szárazra , és utána rá a hozzá való olajat , és mehet a vasalás. Én sem hittem el de gyönyörű lett !!!!!!fényes , puha stb. Ha többért adták volna még akkor is megvettem volna!!És a kereszt lányomnak is rendelnem kellett.Én 180 fokon használom , pedig 1 hónapja lett a fekete leszívatva 7 es barnára./sok drága terméket ki próbáltam már ,de ilyen eredményt még soha semmivel nem értem el!!!!!!!!/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 3.