Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   1666 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PindurPandur, Módosítva: 2012. január 9.

Kategória:   Hajformázók

Dúsító spray selyem mikroszálakkal.

gabbica

2015. április 1.

Hát szerintem nem annyira rossz ez a dolog. Nem hajlakk, nem is olyan dúsító, mint a got2be szárazsampon szerűsége. Közvetlen kell hajtőre fújni, de arra érdemes figyelni, hogy ne nagyon közelről, mert akkor összeragad a haj. Nekem végülis nem volt rossz, nem mondom h oroszlán sörényem lett, de vmit javított a tartásán a hajamnak. Nekem is nagyon vékonyszálú, nagyon selymes, csúszós, lapulós a hajam, pláne mosás után közvetlenül. Ezt ráfújom szárítás után, kicsit összerázom és egész tűrhető lesz a dolog. Ahhoz képest, hogy hajtőre kell fújni, hála az égnek nem zsírosít. Kemény 400ft-ért vettem a tescoban, vmi hatalmas akcióban, annyiért biztos újra is venném, de teljes áron hát nem tudom...Ha kifogy a flakon és érezhető hiányát érzem visszatérek a kérdésre!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

mokojka

2012. április 12.

Semmiféle dúsító hatása nincs,sőt az én hajamat csúszóssá,túl selymessé tette,ami vékony szálú hajnál nem túl előnyös!Annyi tartása sem volt a hajamnak,mint mikor nem használok semmit.
Nagy csalódás,azért ezektől a márkáktól elvárna már valamit az ember!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 12.

Nagy csalódás,azért ezektől a márkáktól elvárna már valamit az ember!

Bellala

2012. március 16.

Sajnos én az égvilágon semmiféle hajdúsító hatást nem vettem észre vele, és a tartása messze elmarad egy mezei "hárompettyes" Taft mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk