Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovely, Módosítva: 2013. január 26.

Kiszerelés:   2,8 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Ár: 3299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3000 , Eladó: Nystatin
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalással postai úton vagy foxpostal
kolibry

2019. május 14.

Az ecset jó, a szín jó, de szörnyű, hogy felkenés után 1 órával már a szemhejamra kenődik a festék. Pedig szemhéjbazist is használok... Az olcsó 500 ftos tus sokkal de sokkal tartósabb. Többet vártam... 😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

vargalipton

2019. január 12.

Sajnos már 1 óra viselés után a szemem körül mindenhol fellelhető a feketeség, kivéve, ahol lennie kellene. Egyetlen pozitívuma az ecset, ami jó minőségű. Kuka, sajnos :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

prissie95

2019. január 9.

Jók voltak a vélemények, hát beszereztem ezt a tust. Az már elsőre feltűnt, hogy az ecset az... nem a legjobb :D de nem a világ vége. Elkezdtem hát használni. Nagyon elégedett voltam, bár az első munkanapom után mégis csalódott, 12 óra után kopottá vált. Esténként alig bírom lemosni, különösen a szempillák tövétől nehéz leszedni. Most kb egy hete használom a terméket, és azt vettem észre, hogy be van duzzadva mindkét szemhéjam, és viszket, mint a fene. Nem igazán történt még ilyesmi velem, szóval azért tovább próbálkozom, hátha nem a tus miatt van... ha igen, akkor borzasztó csalódott vagyok ennyi pénzért, és ezt jeleznk fogom a gyártó felé is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

KisPicúr

2019. január 2.

Már nagyon sokszor újravettem, a kedvencem. Nem mászik el nap végére, szép fekete marad. Tökéletes és vékony vonalat lehet húzni a hozzá tartozó ecsettel. Krémes állaga van, amivel nagyon könnyű dolgozni. Teljesen megéri az árát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

kurtikatalin

2018. december 6.

Vonakodva vásároltam meg, mivel elég borsos ára van, de életem legjobb döntése volt. Fantasztikus, hogy pillanatok alatt meg lehet vele festeni a tusvonalat. Pont jó az állaga is, elég tartós is, és még az ecsete is szuper praktikus! Legjobb tus, amit valaha próbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Domie

2018. november 6.

Végre egy tus, amibe nem szárad bele a fele. Szép fekete, könnyű használni, és tartós. Nekem sokkal jobb ez, mint a filces, és a gumi szerűre megkötős folyékony tusok, mert az nap végére megrepedezett a szemem sarkánál, ez viszont tökéletes este is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

barczazita

2018. október 25.

Glamour napos termék, annyiért megérte, de normál áron nem venném újra. Előtte filces tusokat használtam, azoknál azért jelentősen nehezebb ez a fajta a felvitel. Az állaga nagyon jó, az ecset is használható, viszont nekem nem volt egyáltalán tartós és vízállónak sem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

Man0ka

2018. október 17.

Én olyan szomorú vagyok, alig vártam, hogy a sok jó vélemény mellett végre kipróbálhassam! Sajnos én valamelyik összetevőre allergiás vagyok, ég és viszket a szemem tőle :(
Nagyon ritka, hogy valamire nem jól reagálok. Azért jár a 3 csillag, mert szerintem szép a színe, a mellékelt tushúzóval személy szerint nincsen bajom, de a tartóssága..nap végére ez is megkopik. Én visszatérek a Physicians Formulahoz, szebb tusvonalat tudok húzni vele, no meg nincsen dagadt szem sem pedig könnyezés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

pavac

2018. október 14.

Fenomenális! Tartós, könnyen felvihető. Reggel felviszem, este még ugyanúgy tart. Csodás az elegáns tégely, egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Timinimoook

2018. október 12.

A legjobb tus, amit valaha használtam.Nem szárad be, a végén sem (tudom, mert már kettőt elfogyasztottam). :) Egy tégely több mint egy évig elég, pedig majdnem minden nap használom. Könnyű dolgozni vele, nagyon tartós, nem kenődik el. - 1 csillag azért, mert nem állatkísérlet-mentes. Egyébként tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Cyclohexasiloxane, Silica Silylate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Triethoxycaprylylsilane

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.