L'Oreal Paris

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovely, Módosítva: 2013. január 26.

Kiszerelés:   2,8 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Ár: 3299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 Ft , Eladó: fairyfelicita
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Oroszlány, fizetés: előre utalás után Foxpost, vagy posta
dunaimano

2020. február 22.

Nagyon megszerettem! Könnyű dolgozni vele, nagyon krémes, szép fekete színe van. A hozzá tartozó ecset is nagyon jól használható. Az első tusom a drogériás konkurenciától volt, és nagyon szerettem azt is. Viszont sajnos mindkettő képes elmászkálni a szemem sarkában. Emiatt nem hiszem, hogy újra vásárolnám, keresem tovább az igazit. De egy próbát megér, mert nagyon jó áron van (főleg kuponos napokon), és mindenkinek más válik be. Sajnos nekem nem volt elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Tina84

2019. november 12.

Először is az ára már lassan a 4000 Ft-hoz közelít. Féláron vettem, teljes árat nem adnék érte és szerintem nem is ér annyit. Az színe szép intenzív, se nem matt, se nem csillog. Érdekes a géles állag, nagyon könnye tudtam felkenni, de ez sem csodaszer, több rétegben kell felvinni hogy egyenletes legyen. Kopása semmivel se jobb mint más termékeknél, ez is picit a cicafaroknál elmozdul a nap végére, tehát igazítani ezt is kell, de máshol nem kenődött pedig rejtett szemhéjam van. Az ecset nagyon tetszik, szépen lehet vele dolgozni. A design kiváló! A kiszáradásról még nem tudok érdemeben nyilatkozni, de az biztos hogy használat közben is ráteszem a tégelyre a tetőt. Féláron újravenném, teljes áron sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Isabell

2019. október 27.

Imádom! Nagyon sokáig elég, gyönyörű a színe és nagyon nagyon tartós. Hajnalban felteszem és este is ugyanolyan szép. Abszolút megéri az árát, többször újravettem már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Flo22

2019. augusztus 14.

Nagy kedvenc! Az ecset segítségével precízen vihető fel a tus, ami nagyon szép, erős fekete színű. A szemhéjra felvitt tus nekem tartósan a helyén marad, kezdetben alap nélkül használtam, úgy sem volt vele baj, de mióta por alapú alapot is felviszek alá, még este is pont ugyanolyan, mint reggel!
Nem olcsó termék, de megéri az árát, én is már a második adaggal használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Nem olcsó termék, de megéri az árát, én is már a második adaggal használom.

kolibry

2019. május 14.

Az ecset jó, a szín jó, de szörnyű, hogy felkenés után 1 órával már a szemhejamra kenődik a festék. Pedig szemhéjbazist is használok... Az olcsó 500 ftos tus sokkal de sokkal tartósabb. Többet vártam... 😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

vargalipton

2019. január 12.

Sajnos már 1 óra viselés után a szemem körül mindenhol fellelhető a feketeség, kivéve, ahol lennie kellene. Egyetlen pozitívuma az ecset, ami jó minőségű. Kuka, sajnos :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

prissie95

2019. január 9.

Jók voltak a vélemények, hát beszereztem ezt a tust. Az már elsőre feltűnt, hogy az ecset az... nem a legjobb :D de nem a világ vége. Elkezdtem hát használni. Nagyon elégedett voltam, bár az első munkanapom után mégis csalódott, 12 óra után kopottá vált. Esténként alig bírom lemosni, különösen a szempillák tövétől nehéz leszedni. Most kb egy hete használom a terméket, és azt vettem észre, hogy be van duzzadva mindkét szemhéjam, és viszket, mint a fene. Nem igazán történt még ilyesmi velem, szóval azért tovább próbálkozom, hátha nem a tus miatt van... ha igen, akkor borzasztó csalódott vagyok ennyi pénzért, és ezt jeleznk fogom a gyártó felé is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

KisPicúr

2019. január 2.

Már nagyon sokszor újravettem, a kedvencem. Nem mászik el nap végére, szép fekete marad. Tökéletes és vékony vonalat lehet húzni a hozzá tartozó ecsettel. Krémes állaga van, amivel nagyon könnyű dolgozni. Teljesen megéri az árát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

kurtikatalin

2018. december 6.

Vonakodva vásároltam meg, mivel elég borsos ára van, de életem legjobb döntése volt. Fantasztikus, hogy pillanatok alatt meg lehet vele festeni a tusvonalat. Pont jó az állaga is, elég tartós is, és még az ecsete is szuper praktikus! Legjobb tus, amit valaha próbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Domie

2018. november 6.

Végre egy tus, amibe nem szárad bele a fele. Szép fekete, könnyű használni, és tartós. Nekem sokkal jobb ez, mint a filces, és a gumi szerűre megkötős folyékony tusok, mert az nap végére megrepedezett a szemem sarkánál, ez viszont tökéletes este is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Cyclohexasiloxane, Silica Silylate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Caprylyl Methicone, Triethoxycaprylylsilane

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.