L'Oreal Paris

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovely, Módosítva: 2013. január 26.

Kiszerelés:   2,8 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Ár: 3299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

jud1t

2021. január 15.

Nagyon szép tusvonalat lehet vele készíteni, szuper hozzá az ecset!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Nagyon szép tusvonalat lehet vele készíteni, szuper hozzá az ecset!

misshkitty701

2020. november 25.

Nem rossz, de nekem a Maybelline terméke jobban bejött, ez gyorsan kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

Nem rossz, de nekem a Maybelline terméke jobban bejött, ez gyorsan kopik.

csnoemi93

2020. november 2.

Eddigi legjobb tusom. Igaz fél áron vettem, de teljes áron is megvásárolnám.
Nagyon fekete, tartós és ez a pici tégely már több, mint egy éve megvan, pedig majdnem minden nap használom.
Érdemes alá primert tenni, mert 4-5 óra után szeret elmászkálni (de nekem a legtöbb tus ezt csinálja), viszont primer használatával egész nap kitart.
Az ecset külön plusz, nagyon könnyű vele dolgozni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Eddigi legjobb tusom. Igaz fél áron vettem, de teljes áron is megvásárolnám.
Az ecset külön plusz, nagyon könnyű vele dolgozni. :)

kitti701

2020. október 17.

A zselés tusokat tudom a legkönnyebben használni, így ezt is. Az ecsete nem jött be nekem, de maga a termék szuper. Igazán fekete, tartós, az állaga is kenhető, de nem folyik szét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

Camillala

2020. május 27.

Féláron vettem és milyen jó, hogy vettem! :) 2 éve megvan és még mindig szuper, könnyű vele dolgozni, ugyanolyan állagú, mint újkorában. Kenődni kenődik a rejtett szemhéjamon, na de mac primert használva semmi probléma, anélkül meg nekem minden kenődik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

nesz

2020. május 8.

Nagyon intenzív a színe, tartós, könnyen lehet vele bánni. Nem halványodik, nem lesz szürke a nap végére, nem maszatokódik.
Kicsit drága, de sokáig kitart, nagyon meg vagyok elégedve, így megéri megvenni.
Szeretem a hozzá tartozó ecset is, de nekem nagyon mini, így egy másikkal használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Martincsa

2020. április 14.

Szép szín, de nekem mászik egy picit. Teljes áron nem venném meg ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Szép szín, de nekem mászik egy picit. Teljes áron nem venném meg ezért.

Reni666

2020. március 5.

Nagyon jó .

-Kevés kell belöle ,.sokáig elég
-Nagyon tartós .
-Intenziv szine van ,tényleg géles állagú .
- Az ecset ami hozzá jár ,nagyon hasznos és tartós ,szépen fel lehet vele vinni a tust .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

Nagyon jó .

-Kevés kell belöle ,.sokáig elég
-Nagyon tartós .
-Intenziv szine van ,tényleg géles állagú .

dunaimano

2020. február 22.

Nagyon megszerettem! Könnyű dolgozni vele, nagyon krémes, szép fekete színe van. A hozzá tartozó ecset is nagyon jól használható. Az első tusom a drogériás konkurenciától volt, és nagyon szerettem azt is. Viszont sajnos mindkettő képes elmászkálni a szemem sarkában. Emiatt nem hiszem, hogy újra vásárolnám, keresem tovább az igazit. De egy próbát megér, mert nagyon jó áron van (főleg kuponos napokon), és mindenkinek más válik be. Sajnos nekem nem volt elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Tina84

2019. november 12.

Először is az ára már lassan a 4000 Ft-hoz közelít. Féláron vettem, teljes árat nem adnék érte és szerintem nem is ér annyit. Az színe szép intenzív, se nem matt, se nem csillog. Érdekes a géles állag, nagyon könnye tudtam felkenni, de ez sem csodaszer, több rétegben kell felvinni hogy egyenletes legyen. Kopása semmivel se jobb mint más termékeknél, ez is picit a cicafaroknál elmozdul a nap végére, tehát igazítani ezt is kell, de máshol nem kenődött pedig rejtett szemhéjam van. Az ecset nagyon tetszik, szépen lehet vele dolgozni. A design kiváló! A kiszáradásról még nem tudok érdemeben nyilatkozni, de az biztos hogy használat közben is ráteszem a tégelyre a tetőt. Féláron újravenném, teljes áron sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Isododecane, Cyclohexasiloxane, Silica Silylate
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Caprylyl Methicone, Triethoxycaprylylsilane

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.