L'Oreal Paris

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: gabobaby, Módosítva: 2018. január 26.

Ultra-vékony, precíz hegyének köszönhetően tökéletes, intenzív fekete tusvonalat lehet alkotni vele.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rekav11

2021. január 9.

Nagyon-nagyon ritkán használok tust, de ezzel jobban tudok dolgozni, mint a ceruzákkal. Igaz, vhogy érzem, van ennél jobb, ezért szerintem a 4 csillag a realitás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 9.

Evi0924

2019. november 26.

Elég vékony a hegye, szóval jól lehet vele dolgozni és a tartósságával sincs probléma. Sajnos nagyon hamar kifogy belőle a festék és ha kétszer húzod meg ugyanazat a vonalat, akkor leszedi az előző festékréteget. A színével is elégedett vagyok, viszont miután megszárdt, a festék fénylik néhány helyen. Ennyi pénzért semmiképpen sem éri meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

Nailenthusiastic

2019. október 16.

Ez egy használhatatlan sz*r. Utálom, de nagyon. Mintha nem lenne benne festék, ha állítva teszem le, szinte csontszáraz a következő használatkor az ecset. Ez másik. "precision" a fenét. Szerintem nem tudják, hogy mit jelent a szó. Visszamentem a boltba és vettem egy Essence tust, amivel tényleg lehet is dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

lilaszilva

2019. január 25.

Sajnos nekem is rossz tapasztalataim vannak vele. Gondoltam egy nagynevű márka ennyi pénzért csinál egy korrekt terméket, de nem..
Az ecsete hát ok, meg lehet szokni, ezzel nem is lenne gond. A festék is szépen pigmentált, erős fekete színű és tényleg tartós, nekem sem kopott le egész napos strapa után sem. Na de: felvitelnél nem értem, hogy egy 1 centis vonal után hogy fogy el a festék az ecsetről? Visszamártani a tubusba haszontalan, újra be kell zárni, összerázni és csak utána lehet újabb 1 centit haladni. Ha két réteget húzok, az első lepereg.. Szóval szépen mutat, csak használni nem lehet. A színe és a tartóssága miatt azért adok rá 2 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

zsofi207

2018. november 8.

Jól pigmentált, mélyfekete színű. Elég festéket vesz fel az ecset. 2-3 húzással megvan a Marilyn Monroe-s tusvonalam.
Az ecsete puhább, hajlik, de számomra ez nem gond, szép ívet tudok húzni vele. (Jól össze kell rázni használat előtt!)
Van, hogy folyékony korrektorozás után kenem fel, van, hogy mindenféle alapozó nélkül, de nem maszatolódott el, nem kenődött fel a szemhéjre (ami nálam nagyszó!), nem morzsolódott és nem kopott, szóval tuti befutó! Ha többször húztam át a vonalat sem maszatolta el vagy szedte le a festéket.
Végre egy igazi tus! Köszönöm L'Oreal!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 8.

Végre egy igazi tus! Köszönöm L'Oreal!!

kkkrk

2018. október 10.

Sokáig miss sporty tust használtam, nehezen váltottam.
Kuponnal vettem, már a másodikat. Nekem teljesen bevált! Nem mászik el nap végére sem, nem maszatolódik el a szemhéjamon (ez nagy, szó). Könnyű vele dolgozni, de tény, hogy az ecset használatát ki kell tapasztalni. Az ecset miatt csak a 4 csillag, egyébként 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

Sokáig miss sporty tust használtam, nehezen váltottam.

CoolLittleFox

2018. február 20.

Ez egy teljes pénzkidobás, nehogy megvegye valaki. Gyorsan szükségem volt egy tusra, bedobtam ezt a kosárba, gondolva h ennyi pénzért, biztos jó lesz. De nem. Nem tetszik az ecsete, nehéz vele dolgozni, a színe pedig szürke, ha esetleg megpróbálnád, rákenni még egy rétegben, szépen feloldja az előző réteget, és letörli. Legszivesebben visszakérném a pénzem, csak hát ugye erről a drogéria nem tehet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.