L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,9 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. november 22.

Kiszerelés:   8,9 ml

A dús szempilláért és egyben ápolásáért. Adja meg szempilláinak a legjobbat egy speciális összetételnek köszönhetően, amely 99%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz, ezzel biztosítva a szempillák megfelelő ápolását, hogy így egészségesek és selymesek maradjanak. A szempillaspirál alkalmas az érzékeny szemek számára is. Egy speciális kefe biztosítja a kényelmes és egyszerű alkalmazást, gyönyörűen elválasztja és hosszabbítja a dús és lenyűgöző hatásért. Nincs több kompromisszum a lebilincselő szemek és az ápolt szempillák között. Mindezt fényűző arany csomagolásban a luxust idéző hatásért.

sztinke

2021. november 22.

Tényleg puhák a szempillák a használata során, nem lesznek olyan bevonatosak-kemények, mint a legtöbb spiráltól, így nem is töredeznek/hullanak lemosáskor sem. Emellett nem irritál, nem pereg, nem potyog, nem kenődik, szóval kifejezetten tartós és kényelmes viselet.
A hatása kevésbé látványos, mint a többi Volume Million Lashes típusnak, legalábbis egy rétegben. Nekem viszont rétegezni nem sikerült, mert úgy már kevésbé egyenletes a festék, kevésbé szép a végeredmény. De ez lehet, hogy változni fog, ahogy kicsit sűrűsödik a festék.
Alapvetően elégedett vagyok vele, bár jobban kedvelem a drámaibb hatást, úgyhogy nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.