L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 5.

Egyoldalú keféjének köszönhetően dúsítja, hosszabbítja és feltölti a pillákat, melyek ragyogó tekintetet biztosítanak.

csboglarka88

2017. november 26.

Fél áron vettem, de nem ezt akartam, ez a rossz helyre volt bepakolva, későn vettem észre. Fél áron sem volt olcsó, de reménykedtem, hogy legalább akkor jó lesz. Hát, nem. Sok festéket vesz fel, emiatt rendesen nem is lehet használni. Úgy lett normális a hatás, ha átmentem a felvitel után egy régi, elmosott spirál fejjel, de az előttem szólóhoz hasonlóan és is úgy gondolom, hogy sok ezer forintért nem így kellene használni. Viszont estig fent maradt, szép fekete a színe, nem potyogott napközben. Egy kicsit nehezen szedte le a lemosóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

k.ingrid90

2017. április 10.

Ez az a szempillaspirál aminél nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e vagy utálom. Alapba nagyon sok festéket vesz fel és így nálam szörnyű lesz a végeredmény. Nem választja szét a pilláimat, nem lehet egyenletesen felvinni....De ha letörölgetem a fölös festéket a spirálról, akkor már szép lesz a végeredmény. Nem akarom nagyon lehúzni, de nekem így ezzel a törölgetéssel macerás és azért valljuk be nem egy ezer forintos dologról van szó, aminél azt mondom hogy jajj hát egye fene megéri a törölgetés mert olcsó volt...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Kac

2016. november 16.

Még nyári Glamour-napokon vettem,mindig betárazok spirálokból,mivel 3 havonta úgyis cserélni kell őket. Valamiért ez a spirál csak most jutott sorra. Nagyon kíváncsi voltam rá,mivel elviekben kontúroz is. Nagyon szépen lehet vele spirálozni,nagyon szép pillákat csinál,dúsít,hosszabbít,de közben szét is választ és igen,kontúroz is. Nagyon a szempilla tövéhez kell furakodni,de akkor kontúroz. Nagyon érdekes a feje,olyen,mig egy kis kefe,aminek a jobb és bal oldalán is vannak sörték. Jaj és nem híg! A legtöbb L'Oréal spirál 2 hónap után is "fröcsköl" felvitelkor,ő nem,de az alsó pillákat nem nagyon lehet vele szépen megoldani. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.