L'Oreal Paris

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,9 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: fannisomogyi12, Módosítva: 2020. szeptember 10.

Kiszerelés:   7,9 ml

Fejedelmi fekete szempillaspirál az intenzív és elképesztően dús szempillákért, csomók nélkül.

mamendesz

2020. október 7.

Ezt a spirált ajándékba kaptam, és tökéletes választás volt. Dúsít, szép pillákat csinál, nem potyog le a nap végére, nagyon szeretem. És még a csomagolása is szép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

RuzsnyomNiki

2020. augusztus 21.

Az itteni jó vélemények miatt úgy döntöttem, hogy beruházok rá. Eddig szintén a márkától használtam szempillaspirált, viszont a közel 5000 Ft-ért megszerezhető Paradise-t szerettem volna lecserélni kicsit olcsóbb megoldásra. A Paradise nálam az etalon, és ez bár töredék áron van, a tudása is töredék. Persze nem mindegy ki milyen hatást szeretne elérni, de ha szempilla, akkor nekem nem a legtermészetesebb látvány a célom. Annak ellenére, hogy dúsítádt ígér, dúsítani alig dúsít, inkább hosszít. Mindenképp több réteg szükséges. Elhasználgatom, ha már megvan, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Barackvirag123456

2020. július 19.

Legjobb szempillaspirálom, régóta ezt használom. Szép, hosszú pillákat varázsol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

Monocikli

2020. július 4.

Nagyon szeretem, szép, dús pillákat lehet vele csinálni, nem ragasztja össze a szálakat és nem maszatolódik. Én már többször újravettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

matanee

2020. április 25.

Egyszerűen imádom. Nagyon kevés szempillaspirál szuperál ilyen jól, mint ez. Ár-érték arányban az egyik legjobb, tuti újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Candy21

2020. április 18.

Nagyon szép pillákat csinál szétválasztja őket dúsít látványos vele a végeredmény a színe szép fekete a tartóssága is jó nem pereg nem potyog nagy kedvenc lett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

limonade

2020. február 25.

Kedvenc szempillaspirálom, szétválasztja a pillákat, hosszabbít, nem pereg le hamar :) mióta megjelenő ezt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Bettii98

2019. december 20.

Életem szempillaspirálja, imádtam! Amikor ezt használtam, sokan megkérdezték, hogy műszempillám van-e. Hosszabít, dúsít, szépen szétválasztja a pillákat. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

vivitrius

2019. július 19.

UD2 (2019.07.18.): Kezd beszáradni és azóta nem pereg, jobb a festék állaga és jobb pillákat is csinál. Ki érti ezt....

UD1 (2019.03.27.): Meglepődtem, amikor kiderült, hogy a 12-14 órás munkanapot nem bírja. Szempillaspirállal még nem jártam úgy, hogy a nap végére lepergett. Ennek most sikerült. Tartom a 3 csillagot, mert ezt leszámítva nem rossz hétköznapra, de nem újravevős.

Már a Volumissime Carbon Black-et is sokáig használtam a márkától, ezzel meg úgy voltam, hogy miért ne. Nagyon tetszik a keféje és a festék állagával elégedett vagyok, valamint a kefén viselkedése is bejött. Egy rétegben nem látszik, két rétegben ugyanúgy csomósít (szerintem még nem találták ki azt a spirált, ami nem, rajtam legalábbis). Semmi extra, hétköznapokra tökéletes. Az ára már kicsit több, mint ami itt feltüntetett. Igazából azt kaptam, amit vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

Gyalogkakukk

2019. március 4.

Hogy dús pillák, csomók nélkül?!
A kedvenc hippie-m épp kifogyott, így gondoltam most beújítok.
Néhány használat után ezeket tapasztaltam:
Egy rétegben nem sok minden történik. A színe tényleg intenzív fekete. Van némi ívelő és hosszító funkciója is (tényleg nem számottevő), viszont dúsítani nem igazán hajlandó. A második rétegnél megjelennek a csomók, és maszatolás nélkül nem is sikerül felvinni.
Az ide feltöltött kép picit íves/hajlított kefét illusztrál. A valóságban ez nyílegyenes. Irritációt eddig nem okozott.
Összességében nem egy rossz spirál, nem a gagyik közé tartozik, de egyáltalán nem vagyok elájulva tőle. Ez nem a "wow" kategória.
Szóval hétköznapra elmegy...

Update:
Alig 1-2 hónap használat után, a felvitelt követő kb. 2. órában máris elkezd irgalmatlanul peregni. Mínusz 1 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

Hogy dús pillák, csomók nélkül?!
A kedvenc hippie-m épp kifogyott, így gondoltam most beújítok.
Néhány használat után ezeket tapasztaltam:
Szóval hétköznapra elmegy...

Update:

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Glycerin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.