L'Oreal Paris

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: insidecore, Módosítva: 2016. május 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mélytisztító zselé puha rugalmas korongkefével. Pórusról pórusra tisztít .

• Fénylő hatás ellen
  • Mitesszerek ellen
  • Pattanások ellen

sailorluna

2018. augusztus 10.

pár éve vásároltam, nagyon szerettem. a levehető korong praktikus, könnyen tisztítható, és lágyan átdörzsöli az arcot. a gél finom illatú volt, jól habzott, kicsit szárított, de nem vészesen (mint pl. a garnier arctisztítói). frissnek, tisztának éreztem tőle az arcomat. a benne lévő mentol nem volt olyan átható, nem annyira lehetett érezni, bár lemosás után lágyan hűsített. a mitesszereimmel, pattanásaimmal, fényléssel nem nagyon kezdett semmit, ennek ellenére kedveltem. egy tubus fél évig kitartott reggeli-esti használattal. többször megvásároltam, utána nem láttam a polcokon. ma már nem venném meg, mert a gyengédebb arctisztítás híve lettem. : )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

blondie0310

2018. április 12.

A legjobb!! Micellás víz, arctisztító tej után is tud még leszedni.Tényleg tiszta érzetet hagy, nem szárít ki mindennapos (reggel-este) használatnál sem. Eddig nem találtam helyettesítő termékét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

kicsinyuszi88

2016. április 1.

Egynek jó volt, de ár/érték arányban nem érte meg, elhasználtam becsülettel bár túl sok látszatja sajnos nem volt. A kialakítását egyáltalán nem szerettem, viszont a korongja még mindig megvan, néha jól jön arclemosáskor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

anna990

2016. február 29.

Pár napig működött, tök sima volt tőle az arcom, aztán kiszáradt, elkezdett viszketni és hámlani. Egyik reggel úgy ébredtem fel, hogy apró, piros pontok jelentek meg, akkor visszatértem a Garnierhez és minden helyrejött. Az lehetett a probléma, hogy a bőrnek nem jó, ha ennyit szadizzák.
Ennek a lemosónak poénos volt a kialakítása és csá. A problémával semmit sem tudott kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

AligatorBaby

2016. február 19.

Úgy tudom már nem kapható és kivonták a forgalomból, nos meg tudom érteni.... Nekem ez nemhogy javított, de rontott a bőröm állapotán, egy hét használat után hámlások jelentek meg a bőrömön, de a pattanások ugyanúgy jöttek és az arcom is fénylett, mint Salamon töke... Nálam a kukában landolt, mivel nem akartam másnak odaadni, mert használtam már a kis korongját, ami tényleg csak egy reklámfogás, és gyanítom, sokan emiatt vették meg....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

TakácsBogica

2015. szeptember 11.

Kétségtelen, hogy egyedülálló, nagyon jópofa kis kialakítása van, de hatásában én is egy közepesre értékelem. Látványos változást nekem nem hozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

csokalilla

2015. július 9.

Olyan közepes. Jól tisztít, a korong kiváló, csak a pattanásokkal és a fénylő bőrrel nem kezd semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

illesjulia

2015. március 30.

A dm-ben vettem, kiárusították, gyanítom azért, mert ki fogják vonni a forgalomból. Elsö blikkre bulisnak tünik ezzel a koronggal, de öszintén szólva engem nem gyözött meg. Túlzottan szárította a böröm. Nekem túl drasztikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

Oraculum

2015. január 6.

Régebben tetszett, a korongja nagyon jó, a cucc nagyon híg, sokáig elég, jól hűsít, Én még féláron jutottam hozzá, teljes áron valószínűleg nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Ófiácska

2014. február 20.

Sokáig használtam, leértékelve vettem 600-ft körül.Illata ,állaga jó, kevés is elég belőle. Használat után kissé húzódott tőle az arcbőröm, ezért mindennapos használatra nem ajánlom.2-3 naponta használtam , úgy pont elég volt.De a tisztító kis pamacs részét megtartottam miután elfogyott ,mert az NAGYON JÓL használható más tisztító gélekhez is.Szóval már csak a pamacsért megérte a leértékelt árát!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid