La Perla

Ár:   6 440- 11 320 forint   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2018. március 12.

Ár:   6 440- 11 320 forint
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Fejjegy: körte

Szívjegyek: rózsa, orchidea, jázmin

Alapjegyek: kasmírfa, borostyán

Ár: 6800 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 100ml / a képen látható mennyiség, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, Foxpost 1100 Ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bleauwsy

2021. november 26.

Teljesen pozitív a benyomásom róla, szillázsa közepes, tartóssága viszont még a nap végén is érezhető. Határozott illat, de nem provokatív, kellemes viselni. Idővel változik és nekem a La Nuit Tresor egy gyengébb hasonmása lesz a bőrömön. Őszi illatnak kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 26.

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 29.

Ezt az illatot a neve miatt próbáltam ki. A " Szeretem az éjszakát" elnevezés számomra sokat sejtető érzéki illatot igért. Nem találtam sem érzékinek, sem pedig sejtelmesnek. Az orchidea ott settenkedett valahol a hálószobában, de inkább elbújt mikor a tettekre került volna a sor. Sajnálom. Több is lehetett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Verona5

2018. április 21.

Az illat, a nevéhez híven inkább esti viseletre alkalmas, alkalomra, színházba, amikor nem szeretnénk nagyon kitűnni a tömegből. Nappali illatnak nekem túl nehéz lenne. Olyan "valahol már éreztem ezt" hatása van kifújáskor. Kicsit fűszeres, kicsit füstös, kicsit fás, a háttérben lebegnek, felsejlenek a virágok is, de gyengén. A szillázsa közepes, tartóssága is. Kellemes, egynek elmegy, párszor lehet használni, de nem venném meg üvegében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 21.

kvin

2018. április 1.

Nekem azért egy fokkal jobb véleményem van róla, mint itt a többségnek. Rajtam egész jól működik.
Az elejétől fűszeres és végig az marad, igazából mást nem is nagyon tudok róla mondani, füstös, fűszeres, de sajnos nem sejtelmesen és szexisen, csak olyan egyszerű, telibe módon, ami bennem semmit nem mozgat meg. Tetszik a füstössége, de hiányzik a "háttér", a mögöttes tartalom, a sejtelem, ami fokozatosan éppen csak meglibbenti magát, amit fel kell fedezni. Pedig annyira keresem benne, de nem érzek pikantériát.
Kicsit talán férfiasnak mondanám, lehet, hogy egy szőrös férfi testen jobban működne.
Nem rossz illat, de nekem elég kommersz, nem egy megragadó költemény. Van jobb a maga nemében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

erika81

2017. október 30.

Nagyon érdekes ez a parfüm. Valakinek kevés, nekem már túl sok!
Mintát kaptam belőle havana74-től, amit ezúton is köszönök! ;)
Első használatnál olyan fokú fejfájás kaptam tőle, hogy gyógyszert kellett bevennem.
Egy darabig pihentettem.
Pár nappal ezelőtt félve újból elővettem. Szerencsére fejfását nem kaptam tőle, de nekem túl sok, pedig általában erősebb illatokat használok.
Miután a fejillat egy picit enyhül tetszik, de a végén rajtam van egyfajta krémessége az, ami tiszteletreméltó ideig megmarad!
Meghagyom annak akin működik. Egy nagyon tartós és különleges illatot kap kifejezetten kedvező áron!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

Nagyon érdekes ez a parfüm. Valakinek kevés, nekem már túl sok!
Mintát kaptam belőle havana74-től, amit ezúton is köszönök! ;)
Egy darabig pihentettem.

szilva82

2017. szeptember 6.

Szaglászom....semmi lá nüi....semmi éjszaka királynője érzés.... :/
Simán hordható nappalra, én a körtét nem érzem....nyomokban sem....:D
Csak édes virágokat....
Kis semmiség....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Szaglászom....semmi lá nüi....semmi éjszaka királynője érzés.... :/
Simán hordható nappalra, én a körtét nem érzem....nyomokban sem....:D
Csak édes virágokat....
Kis semmiség....

juditkaa70

2017. május 17.

Virágos jegyek, amely a könnyedség és a természetesség jellemzi. J`Aime La Nuit szerelmi este és a mágia. Gyönyörű és csábító illat, Csomagolása mint egy fátyol ami titkot rejt.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 17.

angelina69

2017. január 15.

Az első benyomásom, hogy húúú ... ez nem rossz. Aztán mégsem választottam be a kedvenceim közé. A kezdeti füszeres-édes, kicsit gyógynövényes vonal nem volt rossz. Utána valahogy csak édes-pirosbogyóra hasonlított, amibe vegyült egy kis füstösség. Nem volt orrbavágó, sem fejfájdító, kissé visszafogott illat. Sajnos a tartóssága sem valami nagy szám. Szerintem próbáltak a mai trendekre hasonlítani. Kár érte. Ugyanakkor az illat nem rossz, de mégsem hódított meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

Timi8

2016. július 13.

Tetszik, finom rajtam! Sokkal làgyabb, mint gondoltam, ès nem hiszem, hogy lehetne vele csàbítani, mert nem egy tipikus Noire/Nuit illat, de simàn el tudom kèpzelni valaki signature-illatakènt. Ha nem tudnàm, h.erről az illatról van szó, csak illatolàs alapjàn vmi fincsi Lalique parfinak gondolnàm. Az üvege nagyon szèp, igènyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

csakmoni

Korcsoport: >54
2016. május 19.

Nem jött be, amit az illatjegyek alapján vártam. Rajtam elég jellegtelen, szintetikus édeske, gyümölcsös, kicsit fűszeres illat lett. Viszont teljes volt a meglepetés, hogy fürdés után elkezdtem az egyik régi kedvencemre gondolni, a Jettére, és ahogy kerestem a forrást, rájöttem, hogy a karomon érzem azt a nagyon finom körtés illatot, ami annak a fejillata volt. A kedves emlékért kap három pontot.
Egyszer úgyis szerzek még Jettét, csak tavasszal használtam, és úúúgy szerettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 19.