La Prairie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: jázmin, ylang, sáfrány, rózsa,vetiver,mósusz,vanília,szantál

2200Ft-Vintage La Prairie Life Threads Ruby
Ár: 2200 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: 5ml üvegfújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: ajánlott posta
SSSAAA

2019. július 1.

Csodás, édeskés, púderes illat, nekem is a Ciel ugrott be hasonló illatként, de ez valóban sokkal kifinomultabb. Az üvege nekem tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

xandra932

2016. február 24.

Annyira krémes, és balzsamos illat, karakterre leginkább a Samsara-hoz hasonlítanám. Nem kifejezetten nagyon fiataloknak készült, én úgy érzem. Decens, elegáns, intelligens nőn tudom csak elképzelni. Kifejezetten tetszik , hogy egyáltalán nem érződik semmiféle szúrósssága, ugyanakkor nemis negédes. Egy törékeny nőt juttat eszembe, aki kecsesen végigsétál az úton, mintha a vörös szőnyeg lenne ! :)) Nagyon jó benyomást tett rám :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Krisztocska

2016. február 11.

A napokban vettem át valakitől úgy, hogy nem is ismertem. Hirtelen elsőre fura, kicsit kölnis illata volt, de azért tettem egy próbát és fújtam a csuklómra. És itt jött a csoda: valami hihetetlenül finom hintőporosra szárad. Régen volt egy Ciel nevű parfümöm, arra emlékeztet a hintőporossága, de ez annál sokkal több. Nagyon tartós. Reggel fújtam magamra és másnap reggelig tartott, egész nap körbeölelt és éreztem. Sokan meg is dicsérték és kérdezték, mi ez rajtam. A Kisfiamnál és nálam abszolút szerelem. :)

Update: Nem tudok megbarátkozni az üvegével. Egyszerűen gagyi. Nem illik egy ilyen drága parfümhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 11.

illatvarázs*

2013. október 22.

A Ruby kezdete elég intenzív. Ha rajtam múlna, a narancsvirágot kihagynám belőle, mert az első 20 percben ezt érzem, és ez annyira felesleges ebben az illatban... miután ez szép lassan eltűnik, egy kicsit klasszikusba hajló, igazi orientális-virágos illat lesz. Kis sáfránnyal megbolondított, ylang-ylang-gal édesre lágyított, jó kis pézsmás-vaníliás alapokon nyugvó illat. Olyan igazi bőrbeolvadó balzsamos, vaníliás illat lesz.
Jellegében nekem picit Miller Harris - Fleur Oriental és Lalique - Le Parfum illatok ugrana be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 22.

subria

2012. november 26.

Mikor megillatoltam ,azt éreztem mintha már találkoztunk volna régen.....mikorra beugrott,hogy a Trussardi megszűnt Phyton-jára emlékeztet,de ha nagyon belegondolok szerintem egyforma a Phytonnal,igaz erősebb és tartósabb annál tehát régi kedves rajongók,újra itt egy luxusabb kivtelben !Én imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.