La Prairie

Ár:   46 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. november 15.

Ár:   46 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Egyes bőrelszíneződési foltok nagyobb problémát jelentenek a többinél. Ezek sikeres kezelésére a White Caviar Illuminating Collection egy speciális terméket kínál: a White Caviar Spot Treatment ecsetelőt. A termékben található, rendkívül hatékony svájci kerti zsázsa kivonat elejét veszi a túlzott pigmentációnak, a szója-izoflavonoid pedig halványítja az elszíneződött területeket. Az innovatív applikátor lehetővé teszi a bőrradírozást a könnyű állagú gél felvitele előtt, a kívánt bőrfelületen. Ideális termék az arcon, nyakon, dekoltázson, kezeken megjelenő bőrelszíneződések, korosodási foltok kezelésére.