La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetétel: narancsvirág, frézia, kamélia, jázmin, gardénia, rózsa, szantál

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Linda86

2016. december 28.

Imádom!! Nem nagyon használtam még el egy parfümöt sem egy teljes üveggel, mert mindig megunom az illatukat. Ez kivétel! Tudtommal lassan kivonják a forgalomból, de betáraztam belőle :-). Elsőre tömény virágporos illata van, amit nem is szeretek, de kis idő elteltével füstös-mézes illata lesz a bőrömön. A nap múlásával egyre újabb és újabb illatrétegek bontakoznak ki. Persze mindenki bőrén más egy-egy illat... Kipróbáltam az eredetijét (Carolina Herrera - 212 Woman), de annak olcsó hatású virágos illata volt. Ezt még a nap végi zuhanynál is érzem a felszálló gőzzel, és nem az eredetire jellemző szinte orrmarós virágporos illatot, hanem az érzéki füstös, szantálos illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.