La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Escada - Rockin' Rio jellegű illat. Virágos-gyümölcsös parfüm, illatjegyei: ananász, őszibarack, mangó, papaja, kókusz, mandarin.

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

ladri

2018. január 14.

Nagyon kellemes nyári parfüm. Csakis melegebb időben tudom elképzelni. Szeretem a kókuszos parfümöket, és ebben érződik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

HelenaMerle

2017. május 14.

Tegnap találkoztam Vele a Kökiben. Először nagyon megtetszett, de van az a rossz szokásom, hogy elhamarkodottan veszek néha parfümöt. Gondoltam, ezt most nem fogom, kimentem, szellőztem egy adagot, aztán újra megszagoltam a kezemen. Már kevésbé jött be. Jó, akkor nem veszem meg - határoztam el. Haza felé a buszon viszont újra megcsapott az illata, és kész voltam. Imádom! Egy pont ugyanilyen illatút használtam azon a nyáron, amikor megismerkedtem párommal. Amint tudok, visszamegyek érte! Hihetetlen, mennyi emléket hozott fel bennünk. És még ma reggel, fürdés után is éreztem. Azóta nosztalgiahangulatom van, és dühös vagyok, amiért kivételesen nem vettem meg első szaglás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

punkpenge

2017. január 29.

Úgy kaptam ajándékba karácsonyra, egyből kifújtam és nagyon édes, kellemes szexy illat. Inkább nyári illatnak mondanám én is. Nem a kedvencem de szívesen használom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

pomme

2017. január 17.

Hát ez nekem nem jött be. Nagyon szeretem a Rockin Rio-t, de ez csak nyomokban hasonlít, ami még nem is lenne akkora baj, de van valami fura tisztítószeres mellékszaga. Aztán lehet, hogy csak a citromot érzem, ami nem a szívem csücske parfümökben, de ez az olcsó szappanszag ott marad végig, még másnap is érzem, annyira erős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Anie

2016. december 27.

A kolléganőmtől kaptam egy üveggel karácsonyra, addig sohasem szimatoltam sem őt, sem az escada által gyártott hasonmását. Megkaptam, kifújtam és hűha, egyből egy forró nyári buliban éreztem magam igy a tél közepén. Kipróbáltam és az irodában még orák múlva is szerelmes tánc illat volt. Inkább nyári illat, de nem az az elillanós fajta, hanem a jó tartós üditő illat. La rive parfümökhöz képest elég tartós. Ajánlani tudom csak, ár érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Myrtle

2016. július 15.

Ez egy nagyon finom illat! Rajtam az elején egy kicsit citrusos-friss üdeség, később gyümölcskoktél, de nem a gejl, vattacukor-fajta, hanem a friss-zamatos. Fél óra után jelenik meg a kókusz és valami barackos vonal, kicsit édessé válik az összkép.Meglepően tartós és nagy hatósugarú, de ez szerintem bőrtípus és kémia kérdése. Az üvege fantasztikusan bazári vacakság, nevetségesen csillámpónis, de úgysem látják a fürdőszobai szekrényemben. :) Abból is látszik, hogy nem egyforma az orrunk, hogy a párom szerint borzadály. Megtartom a pasimentes napokra, rohangálós illatnak.:) Nem adok rá ötöst, mert azt a nagy kedvenceknek tartogatom...
Az eredetit nem ismerem, de ennyi pénzért megéri kipróbálni, hatalmas mennyiség, egy évre elég.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

magyaredina

2016. április 22.

Imádom az illatát!
Fantasztikus illat, fantasztikusan semeddig nem tart rajtam.
Sosem szagoltam az eredeti változatát, de muszáj lesz, mert tökéletes illat.
Más La Rive társaival ez rajtam elillan 2 perc alatt.
Az illat miatt 5*, de csak az illat miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Imádom az illatát!
Fantasztikus illat, fantasztikusan semeddig nem tart rajtam.
Sosem szagoltam az eredeti változatát, de muszáj lesz, mert tökéletes illat.
Más La Rive társaival ez rajtam elillan 2 perc alatt.
Az illat miatt 5*, de csak az illat miatt.

Szidy

2015. július 7.

Nagyon szeretem az illatát! Olyan gyümis illat! Inkább nyáron használom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Nagyon szeretem az illatát! Olyan gyümis illat! Inkább nyáron használom!

Yubiri

2015. június 19.

Nagyon jó utánzat, friss gyümölcsös illat Nem igazán én vagyok ez az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

Nagyon jó utánzat, friss gyümölcsös illat Nem igazán én vagyok ez az illat.

Madi

2014. augusztus 17.

Kb 7 évvel ezelőtt kaptam egy ilyet a német cserediákomtól, egész különleges illat volt, de olyan kamaszlányos. Talán még van is belőle egy kevés. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol