La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: laurahorvath95, Módosítva: 2019. május 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

• parfümmentes védőkrém az érzékeny és intoleráns bőrre
  • SPF50+
  • védi az arcbőrt az UV-sugárzás okozta károsodástól
  • védi az arcbőrt a korai öregedéstől
  • gyorsan felszívódik

1500Ft - La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
Ár: 1500 Ft , Eladó: andrea91
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Maria9254

2019. november 23.

Én nyár elején vettem (az 50+ faktorosat) miután kipróbáltam a teszterjét. Elsősorban az arcomra és a nyakamon lévő friss hegre szereztem be, de egész testen használható szerintem. Folyékony, szóval vigyázva kell megdönteni az üveget, de szerintem ha az ember óvatos, nem lesz probléma :) Nagyon szeretem, könnyed, gyorsan beszívodik és nem hagy maga után ragycsos érzetet. Nem fehérít és izzadáskor sem olvad le mint más fényvédők. Smink alá is szuper, mert nem zsíros. Nekem bevált, ha elfogy, szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

oznob64

2019. október 10.

A 30 faktoros van meg, melyben sajnos parfüm is van (nem az illata zavar, az hamar eltűnik, hanem az, hogy teljesen felesleges egy fényvédőbe parfüm, és nem értem, ha az 50-esben nincs, a 30-asba minek tettek?), de a textúrájával - amely naptejszerű, nagyon folyékony, de iszonyú hamar beszívódik -, teljesen elégedett vagyok, kellemesebb, mint az Eucerin Oil Control fényvédőé, és az alapvetően zsíros bőröm sem fénylik tőle, nem is "kukacosodik a krém", szóval egyelőre az általam próbáltak közül a legjobbnak tűnik ez a fényvédő. Ha hosszabb használat után változna a véleményem, updatelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Panda

2019. szeptember 22.

30 faktorosat vásároltam tesztelésre, igazából nekem semmi bajom sincs; sem a csomagolásával sem a folyékonyságával.
Jól lehet kenni, sminkelni rá, nem lettem kiütéses,szememet semm irritálja.
Engem ami zavar benne az, hogy elég erős illata van felkenéskor de szerencsére ezt sokáig nem lehet érezni.
Igazából levizsgázott, úgyhogy 50 faktoros változata jön majd egy Karib-utazásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Jól lehet kenni, sminkelni rá, nem lettem kiütéses,szememet semm irritálja.

xxs

2019. augusztus 20.

Mindenféle dédelgetéstől mentes, becsületes, problémamentes fényvédő, nem irritál, nem fénylik, gyorsan szárad, nem úszik az arcomon, nincs benne parfüm és nem kell Ázsiából megrendelni, mint az eddigi hasonló fényvédőimet.
Pigmentfoltok miatt minden nap kell használnom. Nem hidratál, de magas alkoholtartalma ellenére sem szárít. Csak peptides szérumot használok alá, télen lehet, hogy kell majd több hidratálás alá.
Általában nem sminkelek, de alkalmilag a szemfestékeket, szempillaspirált, korrektort nem zavarta, normálisan viselkedtek, nem kenődtek.
A csomagolás erősen funkcionális, nem szép, nem kényelmes, nem kényelmetlen. Teljesen folyós a termék, a "csőrén" keresztül akadály nélkül folyik a kezedbe, nem érdemes meglódítani a flakont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

And1

2019. augusztus 11.

Update: Még mindig imádom. Nyaralás alatt, túrázás és strandolás közben sem fogott meg a nap. Továbbra sem fénylik át, azonnal beszívódik és a nyári sminkem is kifogástalan marad a használatkor. Biztosan újra fogom venni.

Folyékony, könnyed állagú, nagyon hamar beszívódik. Számomra fontos, hogy megfelelő hidratálás után se peregjen, és sminkelni is jól lehessen rá. Teljesen jól működik, nem ragad a bőr tőle és nem fénylik át. Több mint egy hete a használom, de nem pirult meg az arcom, igaz strandon még nem próbáltam, de városi sétához vagy munkába menet tökéletes. Nem irritálta az arcom, sőt a szemem sem, pedig nagyon érzékeny. Az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

asszembocicsoki

2019. július 24.

Még jó, hogy csak ajándékba kaptam...szerintem szörnyű ez a "csőrös" kiszerelés, még így is ömlik ki ezerrel plusz mindenhol végigfolyik az üvegen. Olyan mintha azért lenne nehéz eloszlatni, mert gyorsan beszívja az ember bőre. TÉVEDÉS, fél óra múlva is fényes-ragacsos a fejem, pedig erősen vízhiányos a bőröm. Púderrel úgy-ahogy utcára lehet menni vele. A fényvédelem egyértelműen működik benne, még csak meg sem pirultam. Ezen kívül sok pozitívumot nem tudok mondani, pedig nagyon vártam az érkezését és nagy reményeket fűztem hozzá. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

dizabella01

2019. június 18.

Illatmentes, nagyon folyékony, nem hagy fehér réteget (nyilván, mivel nem tartalmaz cink oxidot vagy titan dioxidot).
Nem szívódik be teljesen még fel óra múlva sem, ragacsos érzetet hagy az arcomon. Le szoktam púderezni, de két órára rá már érzem hogy az arcom zsíros...pedig nem nagyok nagyon zsíros bőrű.
Sajnos nagyot csalódtam benne, nem veszem újra. Még kurvára drága is, és extrem gyorsan fogyik, így kb egy hónap alatt el is ment, szerintem gyorsabban is...
Úgy érzem semmit nem ér, mivel 1 óra múlva már elmozdul az arcomról...tengerparton semmiképp sem bízhatok benne, maradok a japán fényvédőknél.
Ja és felkenés után piros lesz az arcom tőle, pedig más, alkoholos fényvédő nem váltja ki ezt a reakciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Magdusos

2019. június 10.

Gyógyszerész ajánlás alapján vettem meg akcióban, kb egy hete használom. Könnyen felszívódik, érzékeny, kombinált bőrömön sem hagy zsíros érzetet. Egész napra kellemes viselet, nem irritál, nem pattogtam ki tőle. Nagyon megszerettem. Smink alá is kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Bagette

2019. május 4.

Az ultra light fluid utódja, és meg kell mondjam, sokkal jobban szeretem őt, az új változatot :) Az ultra light fluidból nem tudtam felkenni a feltüntetett spf és ppd eléréséhez elegendő mennyiséget (vagyis fizikailag fel tudtam, de akkor vállalhatlan csúszkálós, kicsit fojtogató zsíros réteg volt a fejemen). Ezzel az utóddal nincs ilyen probléma, bőven fel tudom vinni az elvi mennyiséget, és sportoláskor, erős izzadáskor is jobban fennmarad. Nem zsírosít, felkenés után kb 20 perccel viszonylag természetes bőrkinézetet ad (én néhol kicsit rápúderezek). Nem soktam fölé alapozót használni de úgy érzem, elég strapabíró réteget képez az arcon száradás után, amit finoman kivitelezett alapozás nem bontana meg. Engem az alkohol nem szokott bántani a fényvédőkben, nem szárít/irritál ő sem annak elenére, hogy az alkohol denat az inci elején csücsül. Nekem nem okozott pattanásokat, mitesszereket, bár van benne isopropyl mistrate, ami elméletileg meglehetősen komedogén, tehát aki érzékeny ilyesmire, lehet, neki nem fog beválni.
Nem barnult semennyit az arcom mióta őt használom, de a szuper UVA védelem el is várható a La roche posaytól, ha jól tudom, vele 46-os PPD-t sikerült elérni. A benne lévő fényvődő összetevők nagyobb része stabil,de persze ettől még újrakenem, ha sokat vagyok szabadban vagy erősen izzadok. Picit sajnálom, hogy a tinosorb m-et kihagyták ebből az új formulából, de elképzelhető, hogy pont így tudtak magasabb kozmetikai eleganciát és kellemes bőrérzetet elérni. Fehéríteni egyébként egyáltalán nem fehérít, pont mint az elődje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.