La Roche-Posay

Ár:   6799 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: laurahorvath95, Módosítva: 2021. június 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

• parfümmentes védőkrém az érzékeny és intoleráns bőrre
  • SPF50+
  • védi az arcbőrt az UV-sugárzás okozta károsodástól
  • védi az arcbőrt a korai öregedéstől
  • gyorsan felszívódik

Ár: 6500 , Eladó: jubileum
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Levélküldemény/Foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

sztikke

2022. május 9.

Ez eddig a legjobb fényvédőm arcra. Pont olyan, amilyet szerettem volna: nem túl sűrű állagú, nem tömíti el durván a pórusaimat, tud alatta lélegezni a bőröm, de közben véd is. Egyedül az alkoholszaga zavaró felvitelkor, de nem vettem észre szárító hatást, szóval emiatt nem pontozom le. Nekem az új UVMune verziója nehezebb érzetű ennél, hatásban én nem éreztem különbséget a kettő között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 9.

totheszter14

2022. május 3.

Határozottan kedvenc! Jó az állaga, szépen kenhető. Jó a bőrérzete. Abszolút 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Határozottan kedvenc! Jó az állaga, szépen kenhető. Jó a bőrérzete. Abszolút 5*

Dorotii66

2022. április 13.

Nagyon nagyon nem vált be ez a termék, elhasználtam, de meg is utáltam egy életre azt hiszem. Zsíros érzetet hagyott maga után, csillogtam tőle, és még mellette irritált is valamelyest. Ja, és drága is, szóval soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 13.

ildiii13

2022. április 8.

Nem szerettem, tömény alkohol szagot áraszt magából, nem szívja be rendesen a bőrőm, zsíros érzetet és csillogást hagy maga után. Pozitívum, hogy irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 8.

nyuszitaxi

2022. március 24.

Eredetileg LRP Anthelios Anti-shine SPF50+ gél krémet használtam az arcomra, de sajnos nem volt elérhető sehol, így a LRP Shaka fluide SPF50+ -t vettem meg, mivel sok jó véleményt olvastam róla. Egy 3/4 üveggel elhasználtam, de nekem sajnos nem jött be. Felkenéskor kellemetlen érzés volt a bőrömnek, enyhén csípte. Napközben pedig ahogy "olvadt" a irritálta szemem. Többszöri vagyis 2 óránkénti újrakenés után a nyári melegben nem volt kényelmes viselet. Nem lesz újravevős, maradok az LRP Anthelios Anti-shine SPF50+ és az Eucerin Oil Control FF50+ termékeknél és rutinosabban fogok betárazni készletet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 24.

jubileum

2022. március 5.

2022. január 13. |
Kevés olyan termék van amire legszívesebben 6 csillagot is adnék, ez az egyik. Nem folyik tőle a szemem, egész a vízvonalig lehet kenni és még úgy se, a bőrérzet utána jó, konkrétan mintha semmi se lenne vagy csak valami kis nappali krém rajtam. Púder nem árt rá, de nem omlik össze a világ nélküle, nem túl fényes, inkább dexy finishe van. Jól véd, könnyen felmegy belőle a nagymennyiség kis kenegetéssel. Az invisible mist párjával pedig könnyű felújítani. Alá lehet hidratálni, ha nem is akármivel, kukacosodós krémet csak lekap az ember. Sminkelni szuperül lehet rá viszont. Tretinoid miatti hámlást is jól kezeli, nem emeli ki, szépen palástolja.
Tavaly egész nyáron hajkurásztam, végül angliából kellett rendelni sajnos, de ott azóta is megbízhatóan volt mindig utánpótlás.

UPDATE
Rossz hír: Most már nem találtam meg angol oldalakon sem viszont Jó hír: Kiadták más néven egy új szűrővel, ami még hatékonyabb az UVA sugarak ellen

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 5.

2022. január 13. |

UPDATE

JucaliaGW

2022. február 22.

Számomra ez a legjobb fényvédő, amit valaha használtam. Elég híg állagú, de ennek ellenére könnyű felkenni és eloszlatni. Alkohol tartalma sem zavar egyáltalán, nem irritál és nem csíp, még a szemkörnyéknél sem. Még hidratálni is tudtam alá, akkor sem fénylett. Én nagyszerüen tudtam rá sminkelni is. Egyetlen hátránya, hogy vannak időszakok, amikor szinte lehetetlen beszerezni. Ha legközelebb elérhető lesz, tuti hogy több darabot is beszerzek belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 22.

njuli84

2021. november 19.

Nagyon jó. Ami ellene szól, hogy alkohol tartalmú, felkenéskor érezni is, bár úgy látom nekem ez nem okozott problémát. Illetve gyorsan fogy, így drága. Nem biztos h újravenném emiatt, de egyenlőre ez a top 1, nem találtam jobbat. Akkor zsírosított nekem csak, amikor hidratalót is kentem alá, ha azt kihagytam, és csak sima ha plus b5 ment alá, egyáltalán nem zsìrosított, és szepen beszívódott. Az utolsó pár ml t csak teljes függőleges helyzetben lefelé tartva adja ki magából a kis hamis.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 19.

musumeci

2021. október 1.

Nekem csillogó, zsíros érzetet hagyott, de ettől függetlenül jó az állaga, nagyon erős UVA védelmet ad (PPD értéke 46!), csak valószínűleg pont nem az én bőrömre lett kitalálva, nekem a félig mattító fényvédők jobban működnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 1.

virnajnifr

2021. augusztus 19.

Nagy reményekkel vettem meg a pozitív véleményemet olvasva, nekem nem vált be. Nehéz érzést hagy a bőrömön, csillog tőle az arcom és használat után tele vagyok pattanásokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.