La Roche-Posay

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: laurahorvath95, Módosítva: 2020. május 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

• parfümmentes védőkrém az érzékeny és intoleráns bőrre
  • SPF50+
  • védi az arcbőrt az UV-sugárzás okozta károsodástól
  • védi az arcbőrt a korai öregedéstől
  • gyorsan felszívódik

Ár: 4000 Ft , Eladó: akamillas
Állapot: 2szer használtam, Helyszín: Bp , fizetés: Személyesen átvehető Bp Blaha környékén! vagy pktg vevőt terheli

B.Csilla96

2021. május 13.

Nagyon bejött!! Most előszőr vettem külön naptejet az arcomra, eddig inkább olyan hidratálókat használtam, amiben van SPF. Imádom az állagát, nagyon folyik, de emiatt jól el lehet kenni és hamar be is szívódik. Imádom ezt a naptej illatot, amit hagy magaután. Nagyon jól lehet rá építeni az alapozót, nem kukacosodik. Árban lehet, hogy húzósnak tűnik, de elég sokáig jó és elég jó is, szerintem ennyit megér a bőröm védelme!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Kriszta92

2021. május 13.

Igaz, hogy több rétegben nem kukacosodik de iszonyatosan fénylik az arcomon. Nem győzök mattító púdert használni rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

sznori96

2021. május 12.

Először túl folyékonynak gondoltam, de ez gyorsan elillant. Könnyen fel lehet vinni, nem hagy ragacsos érzetet és az illata sem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

cickibty

2021. május 11.

Használat, textura, finish tökéletes, az érzékeny szem környékemet sem csípi.
Bar az alkohol a második összetevője (ezért a szuper állaga), egyáltalán nem szárít. Emiatt viszont engem felkenéskor pár másodpercig csíp.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Használat, textura, finish tökéletes, az érzékeny szem környékemet sem csípi.

dundicat

2021. május 4.

Imádom őt, csodálatosan teszi a dolgát, alapvetően bízok az LRP termékekben, így különösebb utánajárás nélkül választottam őt, de egyértelműen még az incikorszakom előtt vettem :D ezért is fordulhatott elő, hogy egy magas helyen alkoholos terméket pakoljak a kosárba, bár nem vagyok rá érzékeny, azért igyekszem kerülni. Ennek ellenére annyira megszerettem, hogy valószínűleg így is újra kell majd vegyem, mert túlzás nélkül állíthatom, hogy soha ilyen jó fényvédőm nem volt ezelőtt. Mivel nem csak én használom, ezért elsődleges szempont volt, hogy viszonylag matt finish legyen a végén, a barátom ugyanis nem használ púdert :) Itt szerintem ez tökéletesen megtörténik, alig fénylik át, tapintásra is olyan az arcom, mintha púdert tettem volna rá, ennek ellenére mégsem lesz porszerű fejem, hanem egy icipici egészséges highlight marad az arcomon, ami nekem kifejezetten tetszik. A szaga borzalmas egyébként, furán vegyszeres, amit kb egy órán keresztül még simán érzek a rákerülő színezett krém után is. Viszont tényleg szép összképet kapok, és kb 5 perc után már tökéletesen beépült a bőrbe, szóval nyugodtan mehet rá a smink. Én alá csak egy laza hidratálót használok, szérumozni nem szoktam reggel, de arra nagyon szépen fel lehet tenni, szintén kb 5 perc várakozás után. Elég folyékony állagú, az ujjaimra szoktm kihúzni csíkokat, és úgy kenem fel, nekem így a legkényelmesebb. Szóval bátran ajánlom, kezdő tudatos-arcápolóknak biztosan nem fogja elvenni a kedvét a fényvédőzéstől. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Lillus96

2021. május 4.

Eleinte túl folyékony volt számomra, illetve elsőre nagyon megcsapott az alkohol szag, szóval ezek miatt úgy gondoltam nem leszünk barátok, de a kezeléséhez már hozzászoktam, a benne lévő alkohol pedig nem bántja a bőröm. Szuper hogy könnyen eldolgozható, és egy kis idő után olyan, mintha nem is lenne rajtam, se nem fehér, se nem ragacsos vagy fényes. Egyszer próbáltam rá sminkelni, az is könnyen ment. A szememet sem csípi. Parfümmentes és octocrylene sincs benne. Még boldogabb lennék, ha alkoholmentes is lenne, de valamit valamiért azt hiszem.
Megjegyzés: Felfedeztem, hogy a Garniernek is van egy hasonló fényvédője, csak olcsóbb, úgyhogy azt is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

reka0122

2021. április 28.

Könnyen beszívódik, nem hagy fehér réteget, szépen újra kenhető, nem kukacosodik alatta a többi réteg. Enyhén fényes a fedése, púderes hatású egy picit az arcon.
Nekem kombinált a bőröm, de így is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 28.

Nekem kombinált a bőröm, de így is imádom.

La-Fee

2021. április 27.

Jó fényvédő, könnyen beszívódik, az alkohol nem irritál, más zavaró összetevő nincs benne, simán lehet rá sminkelni is. Az egész családra kenhetem, semmi panasz nincs rá. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 27.

Lestine

2021. április 27.

Könnyed, nem fényesedett át. Lehet rá sminkelni. Imádom. Már rég kerestem ilyen jó fényvédőt!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

erdeimarti

2021. április 27.

Könnyű eloszlatni és gyorsan beszívódik. Az egyetlen fényvédő, amit az arcomon el tudok viselni.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.