La Roche-Posay

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bambi_0408, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Magas faktorszámú fényvédő spray arcra és testre.

holler

2018. október 21.

Nagyon érzékeny, napallergiára hajlamos bőrömre és a gyerekek bőrére szoktam használni. Nyaralás alatt, mikor egész nap a napon, illetve a vízben voltunk, elég volt naponta kétszer- háromszor kenni magunkat, nem égtünk meg és még színünk is lett. Imádom az illatát, könnyű a textúrája is, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, nagyon könnyű eldolgozni is ezzel a spray kiszereléssel. Arcra nem annyira szeretem kenni, de olyan napvédőt, ami 50+ faktoros és arcon kellemes érzetet ad, még sehol nem találtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

Smaragd21

2016. augusztus 18.

Világos bőrű, napérzékeny, sajnos már napallergiával is megkűzdött bőrre használtuk. Tengerparton, nagyon magas 38-40 fokos melegben konkrétan ugyan nem napoztunk, de sétáltunk, röplabdáztunk és persze egész nap fürödtünk. Reggeltől estig legalább 8-10-szer bekentük magunkat. Napvédelme kiváló, egyáltalán nem égtünk meg, de 50+ jelzés esetén azt gondolom, ez nem is lehet másképp.
Jól kenhető az állaga, illata kellemes. Nekem kis "lisztes" érzésem volt utána, ami a 3-4. kenés után "kukacosodva" le is morzsolódott a bőrről. Ugyanennek a márkának 30-as faktorú termékénél viszont ezt nem tapasztaltuk!
Biztosan bőrtípustól is függ, de mi még ilyen gyönyörűen sosem barnultunk le, tehát el kell hinni, hogy magas faktorszámú napozószer használatával is lehetünk csokibarnák :) Első héten ezt az 50+-ost, második héten a 30 faktoros terméket használtuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

cukianyuci

2016. június 3.

Jobb, mint gondoltam. A dobozon még szerepel, hogy könnyű textúra, nem ragad, nem hagy fehér foltot. Es tenyleg. Akciósan vettem, jar hozza egy gyermek fenyvedő is. Mivel a kisfiamnak es magamnak is szerettem volna venni fenyvedőt a patikában erre esett a valasztasom, így nagyon megérte 7500 körül volt a kettő együtt. Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

Bambi_0408

2014. július 14.

Könnyen kenhető, megbízható fényvédő. Az utóbbi időben több terméket is elkezdtem használni ebből a márkából, egyikben sem csalódtam, beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.