La Roche-Posay

Ár:   5589 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivenna, Módosítva: 2021. november 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrnyugtató 5% panthenol és madecassoside tartalommal. Irritált, komfortérzetét vesztett bőrre kifejlesztve. Segíti a bőrbarrier regenerálódását. Optimális biztonság: érzékeny bőrön bőrgyógyászati és szemorvosi felügyelet mellett tesztelt. Átlátszó textúra, érintésmentes felvitel. Nem szárít, illatanyag- és alkoholmentes.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

n.niki

2021. szeptember 4.

Annyira örülök, hogy most már folyékony változatban is vásárolható.
Egyrészt nagyon jó azokban az időszakokban, mikor pattanásaim után hegek és piros foltok maradnak vissza, így reggel fényvédő alá ilyen formában felkenve biztosíthatom a sebeim gyógyulását napközben is.
Emellett újabban olyan problémával is küzdök, hogy két ujjam hámlik és eddig csak a cicaplast hozott javulást (krém változatban), viszont a krémet csak este lefekvés előtt tudom használni, napközben az irodai munka miatt kivitelezhetetlen a kenegetés. Most ezzel a spray verzióval megoldottam, hogy napközben is néha le tudjam ápolni, azóta még gyorsabban gyógyulnak az ujjaim! :) Emiatt a problémám miatt napi szinten sokszor használom (1-2 fújás alkalmanként), ennek ellenére nekem elég lassan fogy, szóval még biztosan kitart egy ideig.
Az egyetlen negatív dolog az ára, az sajna kissé borsos (én 5,5 ezerért vettem a pingvinben), de a hatása miatt ezt félreteszem és 5 csillagot adok neki, szerintem megérdemli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Annyira örülök, hogy most már folyékony változatban is vásárolható.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Mannose, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.