La Roche-Posay

Ár:   3600 Ft és 5000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: pfifike, Módosítva: 2022. augusztus 31.

Ár:   3600 Ft és 5000 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

2022-ben megújult összetétel!

Micellás arctisztító zsíros, érzékeny bőrre. Tisztít, eltávolítja a sminket.

Adrus08

2022. április 29.

Kombi bőrömnek nagyon jót tesz. Nem irritál a szemfestéket is szépen lehozza, már hónapok óta csak ezt a mici vizet használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

bettics

2022. április 4.

Kb. 3 éve használom ezt a micellás vizet, és nem is szándékozom lecserélni, nekem teljes mértékben bevált, nem kell percekig dörzsölni a szempillámat, hogy a spirál lejöjjön, és tiszta érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

sigma

2021. november 11.

Sok smink nincs az arcomon, azt szépen lehozza, nagyon jó illata van, tényleg érzem ahogy tisztít, frissít. A vízálló spirállal, tussal elég nehezen birkózik meg, egy sima spirál viszont pikk-pakk lejön vele. Vízálló spirált és tust nem használok túl gyakran, ettől függetlenül a szememre inkább egy niveás terméknél maradok, az jobban bevált. Ezt csak arcra kenem.
Ez az első lépés esténként, utána jöhet a többi. Kicsit furcsa réteget hagy az arcon, nem merném rajta hagyni, olyan ragadós-nyikorgós.
Nem tudom még hogy újraveszem-e, mert az arclemosót elégnek érzem, ez csak egy plusz valaminek tűnik, ami nélkül azért tudok élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

cintialaura

2021. november 1.

Nem használok micellás vizet, mert az olajos lemosó+habzó hívő vagyok, de volt szerencsém kipróbálni ezt a terméket. Első lépésként használtam, és már egészen elfelejtettem mennyivel könnyebb használni mint az olajos lemosókat. :) Szépen leszedte a sminket és a fényvédőt is, nem okozott irritációt és szembe kerülve sem csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

mafkanett

2021. augusztus 19.

A duplat tisztítás első lépéseként használom a micellás vizet. Nem hordok túl sok sminket csupán vízálló szemhéjtust és szempillaspirált.Elég nehezen viszi le a vízálló termékeket viszont az arcbőrömet kíméli és nem okozott irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

hdori

2021. július 3.

Szépen és alaposan tisztít, utána marad egy vékony réteg a bőrömön, ezért leszoktam mosni vízzel, illetve ha két lépéses tisztítást végzek az effaclar exfoliante géllel. Mitesszeres bőrre szerintem remek választás és sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Katalin17

2021. július 1.

Mintát kaptam belőle. Nagyon szépen leszedi a sminket és segít a naptejet is feloldani :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Missvircsi

2021. március 22.

Nagyon szeretem, könnyű és szépen teszi a dolgát, meg vagyok vele elégedve.Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

dzsen1337

2021. március 9.

A kedvenc micellás vizem. Használata után az arcom sokkal tisztább, és piha-puha. Az utazó kiszerelést szoktam venni, mivel sokáig elég. Én a használata után kb félórával le szoktam mosni, mivel olyan olyankor érzem igazán hogy milyen szépen tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Benedetta88

2020. december 28.

Több 100ml - s példányt is elfogyasztottam belőle utazások alkalmával és megvoltam vele elégedve. Picit csípte a szemem, bár csak annyira, mint a Bioderma Sebium micellás víze, pedig egyáltalán nem érzékeny a szemem. Az illata a szokásos Effaclar család, ami egyáltalán nem a kedvencem és lehet a parfüm, amit nem bír a szemem. Itt nem látom az összetevők között, de amit használtam terméket ugyanezzel az összetevőkkel rendelkezik, plusz a végén a parfüm.., amit az illata alapján le se tagadhatna. Persze nem kötekedésnek szántam ezt az észrevételt, lehet változott az összetétele.
Mindent leszed, a vízálló spirálommal is megküzdött. Nem szárít és pattanásokat se okozott. Viszont ettől függetlenül nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA

A kozmetikumokban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt összetevő, ami segíti a vizes és az olajos összetevők összekeveredését.