La Roche-Posay

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pocok7, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   7 x 2 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrgyógyászok által is használt hatóanyagokkal telített ampullák:

• 3-féle tiszta hialuronsavval a bőrfelszín intenzív regenerálása, szépítése és nedvességgel való feltöltése céljából.
  • B5-vitaminnal és kék rézzel kombinálva a vízvesztés elleni regeneráló hatásért.
  • Beavatkozások után közvetlenül is tesztelve.

Benedetta88

2022. március 15.

Örülnék neki, ha piacra dobnák nagyobb mennyiségben és pipettás kiszerelésben, mert szuper termék, de az ampullás megoldás nem az igazi. A doboza egyébként ötletes, a "kupak" is szuper, így el lehet tárolni az ampulla másik felét és a termék felvitelét is megkönnyíti. 2 hétre volt elegendő nekem is a mennyiség. Termálvízes spray után vittem fel, hamar beszívódott, nem ragadt és gyönyörűen feltöltötte a bőrömet. Használata mellett feszesebb és szebb bőrképpel keltem reggelente. Ráncaim nem igen vannak, a homlokomon van egy kezdetleges, halványan látszik, így azt sikerült szépen feltöltenie. A hatása hosszabb távon megmaradt, rutinomba beépítve teljesen elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

izabella73

2021. november 17.

Maga a termék nem rossz, de a csomagolasa ez az ampullás megoldás egyáltalán nem tetszik.
Egy ampulla elég két alkalomra, hidratáló krém alá szoktam rakni. Nekem gyorsan beszívódik, utána csak kis ideig érzem ragacsosnak.
Túl sok változást nem tapasztaltam a bőröm állapotán, ujra venni nem fogom, ár/érték arányban szerintem vannak jobb termékek, amik kb tudnak ennyit számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 17.

Gina1031

2021. augusztus 1.

Kevés termékre írtam eddig, hogy csodaszer, de ez számomra mindenképpen az. 42 éves, nem túl ráncos, de tónusvesztésbe hajló, öregedő bőröm van. Egy hetes használat után rendeltem még három csomaggal - mert lényegesen nagyobb változást látok a használatát követően, mint egy kozmetikai kezelés után. Szóval vagy a kozmetikusom nincs a topon, vagy ez a termék túl jó... :) Feltölti az apró ráncokat, élettel telibbé "varázsolja" a bőrömet. Nyilván a bevésődött mimikai ráncaimat már csak a botox oldaná meg, de "ők" talán hiányoznának is, így nem kívánok drasztikusabb megoldással élni.
(Érdemes keresgélni az árajánlatok között, mert van ahol másfélszeres áron kínálják...)
Egy kis kiegészítés: akinek ragacsos, annak ajánlom, hogy mindenképp termálvizes spray fölé használja. Én így használtam és pillanatok alatt beszívódott. Nyilván, nem vagyunk egyformák, a bőrtípusunk sem lehet ugyanolyan, de egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

pogibetti

2021. július 18.

Imádok hyaluronsavat használni, így gondoltam ezt a terméket is kipróbálom, mert kíváncsi voltam. Sajnos nekem nem vált be, ragadós maradt a bőröm utána, nem szívta be, pedig csak egy fél ampullát használtam el 1 használatkor. Az ampullás megoldás sem praktikus, nehezen folyik ki belőle a termék.
Plusz pont, hogy érzékeny bőrömön nem okozott irritációt. 1 ampulla elég volt nekem 2 alkalomra is, akkor is ha a nyak és dekoltázs részre is kentem. Egyébként szépen kisimít, feltölti a bőröm, de a ragacsos érzet miatt nekem nem vált be sajnos.
A fentiek miatt én nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

A fentiek miatt én nem fogom újravenni.

IrisAnn

2021. július 15.

2 hétre elegendő mennyiséget tartalmaz a csomag, olyan nagy mennyiség van egy-egy ampullában. Egyszerűen imádtam. Még a megjelenése után szereztem be egyből, a száraz részeket az arcomon teljesen eltűntette, azóta se jöttek vissza. Csak önmagában használtam a bevett rutinom részeként.
Kisimította, felfrissítette az arcomat. A vízhiányos, száraz részeket teljesen rendbe hozta. Segített a zsírosodást is mérsékelni, azaz helyre rakta a bőröm háztartását úgy tűnik. Azóta is (lassan 1 hónap elteltével) látszik a hatása, nem jöttek vissza a problémáim. Én nagyon-nagyon elégedett vagyok vele. Ragacsos érzést hagy maga után, de pár perc elteltével azért szépen beszívta a bőröm. A piros, irritált területeket megnyugtatta, a fáradt, fakó részeken pedig kifejezetten üdítő volt: teljesen felfrissített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

rberta

2021. június 7.

Normál, vízhiányos bőröm van, ami csak úgy cuppantja a hyaluron savat. Ezt is, irritáció nem volt, gyorsan beszívódott, nem ragadt, feltöltött, tetszett. Nekem egy ampulla 3 alkalomra elég volt. Kicsit sok a cicoma, ampulla, és a kinyomó, stb szerintem próbálnak "luxus érzetet" kelteni és ezért a pénzért elég kevés összehasonlítva pl egy GG hyaluronnal. Szerencsére se parfüm, se alkohol - végre :) Rendszeresen nem fogom használni, de a Glow-up week dobozból a fényvédő mellett ez volt a másik ami tetszett, anyukámat biztosan meglepem vele. Ár-érték arányban van jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

pamacska6

2021. május 26.

Update: Valóban szép hatása van, de nekem kihozott néhány randa pattanást. Csak ő volt az újdonság a rutinomban, így őt tartom hibásnak. Nem fogom újra vásárolni és levonok egy pontot.

Hialuronnal kenekedek egyébként is, de nagyon kíváncsi voltam, ez milyen lehet. Még csak 1 ampullát használtam el. Nem mondanám csodaszernek és kihagyhatatlan dolognak, de ilyen kúra-szerűen szerintem van helye az életünkben. Látványosabb az azonnali hatása nálam, mint a Revox hialuronjának. Nagyon kisimít, ragyog tőle az arcom. Nekem nem ragad az arcom utána, szépen beissza a bőröm. A 7. ampulla végén jövök updatelni. Így használom:

ESTE
-olajos lemosás
-víz bázisú lemosóval lemosás
-ampulla fele

REGGEL
-langyos vizes lemosás
-ampulla másik fele
-fényvédő

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

ESTE

-ampulla másik fele
-fényvédő

sznori96

2021. május 12.

Könnyed textúra, egyszerű felvitel. Nekem nem hagyott ragacsos érzetet, az arcbőröm sokkal teltebb, feszesebb volt. 1ampulla nekem 2napig volt elég úgy, hogy reggel-este használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

reka0122

2021. április 28.

Jó termék, szépen hidratált és nyugtatott, meg vagyok vele elégedve. Picit túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 28.

Lestine

2021. április 27.

Imádom az újdonságokat! Nekem kicsit macerás volt a használata, de a hatása szuper volt. Szinte azonnal látható volt, hogy feltölti a bőrömet. Csak ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol