La Roche-Posay

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pocok7, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   7 x 2 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrgyógyászok által is használt hatóanyagokkal telített ampullák:

• 3-féle tiszta hialuronsavval a bőrfelszín intenzív regenerálása, szépítése és nedvességgel való feltöltése céljából.
  • B5-vitaminnal és kék rézzel kombinálva a vízvesztés elleni regeneráló hatásért.
  • Beavatkozások után közvetlenül is tesztelve.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vansalinda

2024. április 11.

Szerintem ragadnia kell egy Hialuronsavas szérumnak!
Főleg száraz macerás részeken, erősebben ráncosodó területeken próbáltam! Csak vizes bőrre kenve hatásos! És csak alapos tisztítás után!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 11.

Szerintem ragadnia kell egy Hialuronsavas szérumnak!

SkincarebyZsofi

2023. február 11.

Nekem ez az egyszer megvevős kategória volt. Kárt, irritációt nem okozott, de nagy változást nem láttam a bőrömön. Nekem ragacsos érzetet hagyott hátra, ráadásul elég macerás volt kikönyörögni az ampullából az anyagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 11.

SzReni85

2022. december 16.

Na nekem ő az eddig életemben próbált termékek közül a "hűha" hatás , egy alaprutin mellé beszúrva már másnap mintha valami fancy és mocskos drága csoda feltöltő kezelésen vettem volna részt! Valóban nem olcsó, de én nem használom minden nap, van mikor csak esemény, jelenés előtt XD Valóban ragacsos picit, de hiarulonra amúgy is kell egy hidratáló, megoldja a problémát. A rezes és plusz cuccok miatt féltem, mert nem nagyon szeret mindent az arcom ,még a csoda peptideket se pl, de semmi pirosodás semmi pati semmi negatív, sőt nekem a néha feltörő pirosságot is lehúzza :)
Lehetne pipetta annyira szörnyű ez az ampulla dolog főleg ha kettőben vagy háromban használod.. De annyira csodacucc emiatt nem vonok le.. Kezekre vigyázni XD

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 16.

mafalda

2022. november 13.

Hát én kb egy hónapra beosztottam a pipettákat napi egy használat mellett, pedig még a nyakamra is jutott. Szerettem használni, de olyan hűde nagy változást nem éreztem, hogy újra akarjam...olyan elmegy kategória volt. Leárazva vettem, igaz így is drága ezért igyekeztem jó sokáig beosztani. Használata mellett nem igényelt a bőröm plusz arckrémet, esténként használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 13.

Benedetta88

2022. március 15.

Örülnék neki, ha piacra dobnák nagyobb mennyiségben és pipettás kiszerelésben, mert szuper termék, de az ampullás megoldás nem az igazi. A doboza egyébként ötletes, a "kupak" is szuper, így el lehet tárolni az ampulla másik felét és a termék felvitelét is megkönnyíti. 2 hétre volt elegendő nekem is a mennyiség. Termálvízes spray után vittem fel, hamar beszívódott, nem ragadt és gyönyörűen feltöltötte a bőrömet. Használata mellett feszesebb és szebb bőrképpel keltem reggelente. Ráncaim nem igen vannak, a homlokomon van egy kezdetleges, halványan látszik, így azt sikerült szépen feltöltenie. A hatása hosszabb távon megmaradt, rutinomba beépítve teljesen elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 15.

izabella73

2021. november 17.

Maga a termék nem rossz, de a csomagolasa ez az ampullás megoldás egyáltalán nem tetszik.
Egy ampulla elég két alkalomra, hidratáló krém alá szoktam rakni. Nekem gyorsan beszívódik, utána csak kis ideig érzem ragacsosnak.
Túl sok változást nem tapasztaltam a bőröm állapotán, ujra venni nem fogom, ár/érték arányban szerintem vannak jobb termékek, amik kb tudnak ennyit számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 17.

Gina1031

2021. augusztus 1.

Kevés termékre írtam eddig, hogy csodaszer, de ez számomra mindenképpen az. 42 éves, nem túl ráncos, de tónusvesztésbe hajló, öregedő bőröm van. Egy hetes használat után rendeltem még három csomaggal - mert lényegesen nagyobb változást látok a használatát követően, mint egy kozmetikai kezelés után. Szóval vagy a kozmetikusom nincs a topon, vagy ez a termék túl jó... :) Feltölti az apró ráncokat, élettel telibbé "varázsolja" a bőrömet. Nyilván a bevésődött mimikai ráncaimat már csak a botox oldaná meg, de "ők" talán hiányoznának is, így nem kívánok drasztikusabb megoldással élni.
(Érdemes keresgélni az árajánlatok között, mert van ahol másfélszeres áron kínálják...)
Egy kis kiegészítés: akinek ragacsos, annak ajánlom, hogy mindenképp termálvizes spray fölé használja. Én így használtam és pillanatok alatt beszívódott. Nyilván, nem vagyunk egyformák, a bőrtípusunk sem lehet ugyanolyan, de egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

pogibetti

2021. július 18.

Imádok hyaluronsavat használni, így gondoltam ezt a terméket is kipróbálom, mert kíváncsi voltam. Sajnos nekem nem vált be, ragadós maradt a bőröm utána, nem szívta be, pedig csak egy fél ampullát használtam el 1 használatkor. Az ampullás megoldás sem praktikus, nehezen folyik ki belőle a termék.
Plusz pont, hogy érzékeny bőrömön nem okozott irritációt. 1 ampulla elég volt nekem 2 alkalomra is, akkor is ha a nyak és dekoltázs részre is kentem. Egyébként szépen kisimít, feltölti a bőröm, de a ragacsos érzet miatt nekem nem vált be sajnos.
A fentiek miatt én nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

A fentiek miatt én nem fogom újravenni.

IrisAnn

2021. július 15.

2 hétre elegendő mennyiséget tartalmaz a csomag, olyan nagy mennyiség van egy-egy ampullában. Egyszerűen imádtam. Még a megjelenése után szereztem be egyből, a száraz részeket az arcomon teljesen eltűntette, azóta se jöttek vissza. Csak önmagában használtam a bevett rutinom részeként.
Kisimította, felfrissítette az arcomat. A vízhiányos, száraz részeket teljesen rendbe hozta. Segített a zsírosodást is mérsékelni, azaz helyre rakta a bőröm háztartását úgy tűnik. Azóta is (lassan 1 hónap elteltével) látszik a hatása, nem jöttek vissza a problémáim. Én nagyon-nagyon elégedett vagyok vele. Ragacsos érzést hagy maga után, de pár perc elteltével azért szépen beszívta a bőröm. A piros, irritált területeket megnyugtatta, a fáradt, fakó részeken pedig kifejezetten üdítő volt: teljesen felfrissített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

rberta

2021. június 7.

Normál, vízhiányos bőröm van, ami csak úgy cuppantja a hyaluron savat. Ezt is, irritáció nem volt, gyorsan beszívódott, nem ragadt, feltöltött, tetszett. Nekem egy ampulla 3 alkalomra elég volt. Kicsit sok a cicoma, ampulla, és a kinyomó, stb szerintem próbálnak "luxus érzetet" kelteni és ezért a pénzért elég kevés összehasonlítva pl egy GG hyaluronnal. Szerencsére se parfüm, se alkohol - végre :) Rendszeresen nem fogom használni, de a Glow-up week dobozból a fényvédő mellett ez volt a másik ami tetszett, anyukámat biztosan meglepem vele. Ár-érték arányban van jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

A réz-glükonát a glükuronsav rézsó formája, amely a hialuronsav építőköve. Az összetevő segíti a víz és más anyagok bőrön belüli szállítását, illetve valószínűleg elősegíti még a sejtregenerációt és a sebgyógyulást is.

Hialuronsav hidrolizátum, vagyis a hialuronsav kisebb molekulasúlyú változata. A hialuronsav egy a bőrben is megtalálható polimer, vagyis nagy molekula, ismétlődő egységekből. Többször vagy kevesebbszer ismételve az egységeket különböző molekulasúlyú változatok jönnek létre. A nagy molekulasúlyú verzió (1-2MDa) a bőrben is megtalálható hidratáló elem, ez a hidrolizált változat pedig vagy a kisebb, 100-300 kDa-nos változatra utal, aminek a hidratáláson túl a bőr védekezőkészségének segítésében is szerepe van, vagy az ultra kicsi 10-50kDa-nos változatra, ami talán jobban a bőrbe tud szívódni, és ki tudja tölteni az apró ráncokat.

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.