La Roche-Posay

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pocok7, Módosítva: 2021. február 16.

Kiszerelés:   7 x 2 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrgyógyászok által is használt hatóanyagokkal telített ampullák:

• 3-féle tiszta hialuronsavval a bőrfelszín intenzív regenerálása, szépítése és nedvességgel való feltöltése céljából.
  • B5-vitaminnal és kék rézzel kombinálva a vízvesztés elleni regeneráló hatásért.
  • Beavatkozások után közvetlenül is tesztelve.

doriveszter

2021. április 12.

Trnd által próbálhattam ki. Őszintén szólva nem számítottam ilyen jóra. Feszessé teszi a bőrt és fényt, ragyogást ad neki. Könnyen beszívódik, bár hagy egy kis ragacsos érzést, de erre sminkelni kimondottan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Neira87

2021. április 12.

A trnd projekt keretén belül próbálhattam ki a terméket. Igazi utolsó szalmaszál a bőrnek. Nekem sokat javított a komfort érzetemen, biztosan fogok még belőle vásárolni, mikor úgy érzem kell egy kis extra bőrömnek.
Én a kinyitásával kicsit bénáztam, nem ment könnyen, pedig az a műanyag kis adagoló zseni! Nem szárad be, nem ömlik ki, viszont könnyű vele adagolni az ampulla tartalmát. Nincs semmi pazarlás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

PiciBia

2021. április 12.

Imádom az ampulla állagát és az plusz számomra, hogy illatanyag mentes. A bőröm szinte azonnal beitta és rögtön teltebbnek, hidratáltabbnak tűnik. Több napi használat után egyértelműen simább, feszesebb és egyenlegesebb a bőröm tőle. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

olahtimii

2021. április 9.

Nagyon intenzív hatása van, sokat segített a ráncok eltüntetésében. Az ampullát nehezen tudtam eltörni, de az adagolóval utána könnyen boldogultam. Gyorsan felszívódik, teljesíti amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

pantyus

2021. április 7.

Kellemes állaga van, vizes bőrre kentem fel, hogy még jobban hidratáljon, lágyított a bőrömön. És végre egy La Roche amiben nincsen illatanyag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Lilko0212

2021. április 6.

Kellemes illata van. Textúrája tetszi. Amit ígér azt betartja. Teljesen kisimul az arcom tőle, Engem nem irritált, nem pattogtam ki tőle. Egészséges arcképet eredményez. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Kingus23

2021. április 6.

A Hyalu B5 ampulla feltölti szépen az arcbőröm és segít a rugalmasságának megőrzésében,az ára picit húzós ,de alkalomszerűen teljesen belefér .Én teljesen meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Fancsaaa

2021. április 5.

Tesztelésre kaptam. Nagyon-nagyon szuepr a hatása, megszállott arcápolóként imádtam kipróbálni. Nagyon sok van egy kis ampullában. Viszont amiért én 1 csillagot levonok azaz hogy nagyon ragacsos volt, így csak estére használtam, a hyalu szérum alá és a hidratáló krémem alá, így nem volt zavaró 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

jibjab

2021. április 5.

Nagyon kellemes használata van és látványos a hatása. Szinte nics olyan, hogy ne kennék a nappali vagy éjszakai krém alá. Viszont nem minden működik mindennel és ez gondot okoz a smikelésnél. Ez a kis ampulla remekül működött a La Roche hidratálóival, nem kukacosodott egyik sem a sminkeléskor. Kipirosodára hajlamos, nagyon érzékeny bőröm van, a szeme körül már ráncocskákkal, ide különösen sok szérumot kenek. Ezen az érzékeny területen sem okoz gondot, nem csípi a szememet. Nekem nagyon bevált, ajánlom. Eddig a Vichy szérumjaira esküdtem, de ez is nagyon meggyőző. Csak az ára ne lenne ilyen borsos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 5.

indingo

2021. április 1.

Könnyű, vízszerű világoskék folyadék. Nagyon praktikus hozzá a kis adagolófej. Az 1,8 ml ami az ampullában van nekem 4 alkalomra is elég. Hamar beszívja a bőröm, könnyű eldolgozni. A szem környékét kihagyom, de nem okozott szemirritációt, pattanásokat, piros foltokat. Talán egy kicsi ragad utána a bőr, de amint arckrémet is felviszek ez már el is múlt. A bőröm kombinált, de nagyon jót tesz neki az extra hidratáltság. Reggel és este is használom. Néhány nap használat után már látszódik az eredmény. A bőr kisimultabb és élettel telibb és a kisebb ráncok is enyhébbek. A száraz foltokat is szépen rendbe teszi. Gyönyörűek az összetevői, örülök, hogy nincs benne alkohol. Kombinált bőrön működik. Akinek ilyen bőrtípusa van számukra bátran ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol