La Roche-Posay

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsycka, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló hatékonyság a Fragmentált Hialuronsavnak köszönhetően. Kisimítja a szemkörnyéki, vízhiány okozta barázdákat. Koffeinnel és La Roche-Posay termálvízzel a szem alatti táskák és sötét karikák ellen.

hdori

2021. július 3.

Nem vártam tőle sokat, mert nem hiszem, hogy egy krém csodákat tud tenni a karikás szemeimmel (ami valszeg genetikai eredetű). Viszont, nekem egyelőre a reggeli begyógyult szemeimre meglepően jól működik. Mikor felkenem érzem ahogy a szemem környékét felfrissíti és sokkal éberebbnek tűnik az arcom. Nekem ezzel felülmúlta a vele szembe támasztott elvárásaimat :D. Ez egy remek szemkörnyékápoló azoknak akik nem küzdenek különösebb problémákkal a szemük körül. Kellemes, frissítő, nekem az amúgy kombinált bőrömet és nem érzékeny szemkörnyékemet remekül hidratálja. Tetszik az adagolhatósága és sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Mrk93

2021. április 20.

Szeretem, mert jól hidratál. Csodát ne várjon tőle senki. Az árát sokallom a "képességeihez" mérve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

acsklaudia

2021. április 16.

Észrevehetetlen, semmi plusz csak egy gél! Többet vártam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Észrevehetetlen, semmi plusz csak egy gél! Többet vártam!

SzM88

2021. március 16.

Nekem semmi extra. Egy sima gél. Hatását nem vettem észre, bár ráncom nincs. Nem újravevős, hatasa nálam 0.mintha vizzel kenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Emma23

2021. január 29.

Nagyon szerettem ezt terméket. Nem igazán kell a táncokkal foglalkoznom de nagyon száraz a bőröm még a szemem körül is. Arra ez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

Glowstick

2020. november 13.

Bar nem volt semmi problemam a szemkornyekemmel, gondoltam kiprobalom mert az Effaclar Duo + nagyon bejott az en boromnek. Eddig nagyon tetszik, a reggeli duzzadast megelozi es szerintem kicsit vilagositja a karikakat is. Konnyu, gel allaga van, fiataloknak akiknek nincs kulonosebb gondjuk szerintem tokeletes.
Sok mindentol konnyezik meg viszket a szemem, de ettol a kremtol semmi problemam sincsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

ZamboAnna91

2020. augusztus 12.

Kb a nyolcadik alkalommal vásárolom újra a terméket! Az egyetlen szemkörnyékápoló, amit folyamatosan használni tudtam.
Szépen hidratálja a szemkörnyéket, én azt vettem észre, hogy mintha világosítaná a karikákat, de lehet ez márcsak érzéki csalodódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Accika

2020. július 30.

Nemrég kezdtem használni ezt a szemkörnyékápolót, alapvetően nem volt semmi problémám a szemem körüli bőrrel, csak szerettem volna azt is hidratálni, mivel a sima krémjeimet nem kenhetem oda. Sok böngészés és értékelés-olvasás után esett erre a választásom. Eddig nem vettem észre nagy változást, először olyan érzés volt, mintha most jöttem volna ki a kozmetikustól, tiszta krém volt a szempillám is. Azóta azonban sikerült megtanulni, hogyan kell felkenni, úgyhogy most már nagyon tetszik, könnyen beszívódik. Nem tudok negatívumot mondani, ha látok valami változást, írok update-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Marcipancica

2020. június 12.

Nagyon megszerettem ezt a szemkörnyékápolót, mert noha a sötét karikákkal kevésbé tud mit kezdeni (ahogy igazán semmi sem, személyes tapasztalatom szerint), a duzzanatot szépen leviszi, és kiváló az állaga is, smink alá is szuper! Bevallom, hogy a kedvencemet, az All about eyes szemkrémet (Clinique) nem tudja überelni, de olcsóbb, és majdnem ugyanolyan jó. (Az állaga és a sminkelhetőség ugyanolyan.) Szóval ennél maradok, mert minimális a különbség, és ez a termék ár/érték arányban jobban megéri. (Az egy csillagot azért vontam le, mert a karikákon nem segít.) Egyébként csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

szerka

2020. március 28.

Tényleg csupán hidratál, de nem ránctalanít, bár nem is ígéri. Táskákra van jobb szerintem. Nagyon első krém fiatalok számára. Kevés is elég belőle. Csak a márka miatt 4 csillag. Egyébként 3 lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 28.

Hidratálók: Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.