La Roche-Posay

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsycka, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló hatékonyság a Fragmentált Hialuronsavnak köszönhetően. Kisimítja a szemkörnyéki, vízhiány okozta barázdákat. Koffeinnel és La Roche-Posay termálvízzel a szem alatti táskák és sötét karikák ellen.

StellaStar95

2019. október 8.

Nagyon jó kis hidratálókrém a szemkörnyékre. Párszor újra vettem, perpillanat egy másik nagyon bevált terméket használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Mirabylia

2019. július 6.

Megint nem értem. Ez nem ránctalanító, hanem hidratáló. Nekem remekül bevált! A bőröm simább lett, és a pufiságot is orvosolja. Nagyon sokáig elegendő. Szeretem a könnyű textúráját, és szinte nem marad utána nyom. Az árával van csak bajom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

ildiko91

2019. május 21.

Szemránckrémet kerestem a gyógyszertárban, ezt ajánlották, ami kicsit könnyedebb. Csalódás volt, mert nem éreztem semmi extrát. Maximum, hogy kicsit felfrissitette reggel a sokszor duzzadt szemkörnyékemet. Sajnálom mert nagy La Roche Posay fan vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

jkm

2018. november 26.

Igazából se nem olyan hűdejó, de rossznak sem mondanám. Igazából leginkább az tetszett benne, hogy a géles állag miatt a szemkörnyékemet hűsítette és frissítette. A ráncokkal csodát nem tett, talán picit kevesebb lett tőle, viszont ugyanezt tudja a kb. 800 forintos Isana Hydro Booster is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Parfuwoman

2018. június 10.

Nekem ez nem igazán jött be, nem hidratált eléggé. Nem irritált, de már bánom, hogy megvettem. 3* a szép összetevők miatt jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

sheol

2018. május 29.

Kb. nem csinált semmit. Se nem használt, se nem ártott. Elkenegettem, de egy mezei arckrémnél nem volt jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

aranypáva

2018. február 15.

Mintha egy egyszerű testápoló vagy masszázskrém lenne. Kb jól hidratál, nem irritál, de különösebben nem csinál semmit.
Jó, hogy csak mintát próbáltam, nekem egyáltalán nem érné meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Jó, hogy csak mintát próbáltam, nekem egyáltalán nem érné meg az árát.

titikutyus

2017. október 27.

Nem igazán értem, miért ilyen alacsony az átlagpontszáma ennek a krémnek. Ez egy átlátszó, könnyű gél állagú szemkörnyék ápoló, ami ugyan nem egy dús, zsíros krém, de szerintem nagyon hatékony a táskák, ráncok megelőzésében. Én évek óta minden reggel ezt használom a korrektorom alá, és azóta egyáltalán nem romlott a szemkörnyékem állapota. Már kialakult, mély barázdákra valószínűleg ennél dúsabb krémre van szükség, de ez egy nagyon jó krém megelőzés/állapotfenntartás céljára, barátságos összetevőkkel. A kulcs a kitartó használatban rejlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Tündér9

2016. július 10.

A krémes állagú szemkörnyék ápolókat részesítem előnyben, így nagyon meglepődtem, amikor láttam, hogy ez géles állagú (legközelebb utána kell olvasni mindennek, mielőtt megveszem). Egyébként egész jól működik, hűsíti a szemkörnyékemet, és kisebb táskákkal ébredek reggel. A szemkörnyékem alapból szárazabb, így még jó, hogy nyáron történt ez a kis tévedésem, mert nyárra nagyjából elég a hidratáló hatása (ha meg mégsem elég, akkor kenek rá egy kis arckrémet pluszban). Viszont télre nagyon kevés lenne a bőrömnek, így igyekszem még a nyáron elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

senskin

2015. december 11.

Színtelen, szagtalan gél és én a ránctalanító alá használom reggel, de estére is jó. Nincsenek ráncaim. A kisebb gyűrődést ha fáradt vagyok leviszi, de teljesen jó ez a kis krém. Nem hinném, hogy újraveszem, de egynek jó. Így negyven felé lassan lassan nem viszem túlzásba a ránctalanítót még, de önmagában harmincötön felül ezt a gélt nem ajánlom. Úgy kevés lehet, de együtt jobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

Hidratálók: Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.