La Roche-Posay

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. szeptember 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Normál vagy kombinált érzékeny bőrre.

Egy nappali hidratáló arckrém, amely La Roche-Posay termálvízzel tölti fel az érzékeny arcbőrt, így az napról napra hidratáltabbá és puhábbá válik.
Antioxidáns és bőrnyugtató hatású La Roche-Posay termálvízzel gazdagított összetétel. Gazdagon krémes textúrája pakolásként ápolja arcbőrt, amely puhává válik és visszanyeri rugalmasságát.

Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt. Parabénmentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: La-Roche Posay Hydreane Legere

2800 Ft La Roche-Posay Hydreane Legere
Ár: 2800 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: 3/4ig van, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

kamillakovacs

2021. április 27.

Nagyon szeretem ezt a hidratálót, nappalra használom, mostanában száraz, fakó a bőröm és ez a krém nagyon jól hidratál, feltölt, a bőröm puha lesz utána, nem fényesedik. De hozzáteszem hogy plusz hialuronsavas szérum megy alá, mert anélkül nem tudok élni :), de a lényeg hogy a kettő nagyon jól kiegészíti egymást

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

Wawa

2021. március 18.

Szeretem ezt a terméket, általában a hidegebb időszakokban használom, amikor a szuper könnyű hidratáló már nem elég. Nagyon finom az illata is és egyébként könnyed az állaga, plusz gyorsan beszívódik. Száraz bőrre el tudom képzelni tavasszal/nyáron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Kiso123

2021. március 14.

Nem mondhatom, hogy rossz, de az árát nem éri meg. Hidratálni hidratál, de nekem is nagyon fénylik az arcom tőle. Illetve ezért az árért én elvárnám, hogy fényvédős legyen. A Cerave helyett vettem, de abszolút nem érte meg. Az simán veri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

Kriszta92

2021. január 3.

Nekem nagyon tetszik az illata, nem erős, nem zavaró. De a legnagyobb problémám vele, hogy bármennyit kenek az arcomra nekem kukacosodik pedig keveset szoktam felkenni és fénylik is az arcom tőle. Sajnos ezek miatt biztos nem veszem majd újra és dekoltázsra használom el ami még megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

kincsokinga

2020. november 17.

Sok videóban láttam már ennek a márkának a termékeit, viszont nem hallottam konkrétan róla, hogy miért is olyan jó ez, hol lehet kapni, bementem a gyógyszertárba és ott láttam, ahogy az árát is, amely viszonylag borsos.

Ezután hazamentem vidékre és meglepődve tapasztaltam, hogy anyukámnak több ilyen terméke is van, ezt pedig nekem adta egy egészen pici változatban (termékminta) , amit kiis próbáltam azonnal, hát hozza a drogéria márkás minőséget, ár érték arányban nem túlárazott, nagyon jól hidratálja az extrém száraz homlokomat, mégsem olyan "nehéz" ragadós, tapadós, egyszerűen szuper

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

cbf91XD

2020. augusztus 14.

Sajnos ahogy felkentem elkezdett viszketni az arcom, és csalánkiütéses lett. :( Kár érte, mert egyébként nagyon jó az állaga. Odaadtam anyumnak, neki tökéletes kis alaphidratáló, így átlagolva a tapasztalatokat 3 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

rammy717

2020. május 11.

Kombinált arcőröm van, a T vonalban zsíros, az arcom és a szemkörnyékem száraz. Könnyen kipattog és mitesszeres is, szóval nem könnyű hidratálókrémet találni.
De ez jó! :D Első használatánál, amikor megcsapott az iszonyú erős parfümillat (az illatmentes krémeim után elég intenzív), akkor kissé megijedtem, hogy ez biztosan irritációt fog okozni. De szerencsére nem így lett. Könnyed, vizes állagú krém. Gyorsan beszívódik, és kellemes érzés használni.
Reggelre nem zsírosodik be tőle az egész arcom, pattanásokat sem okozott, szépen hidratál. Úgy vettem észre, hogy már annyira dehidratált volt már szegény bőröm, hogy amiatt is voltak pattanások, és most kevesebbet észlelek. Szóval fontos a hidratálás! :)
Az ára borsos, de lassan fogy a mérete ellenére. És mivel jó, és problémát nem okozott, nekem megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Anna4836

2019. november 19.

Egy patikus ajánlotta amikor könnyű krémet kerestem nyárra, az alapozóm felkenéséhez (én mindig lazítom az alapozót, a természetesebb hatás kedvéért). Csalódással töltött el a mérete a dobozból való kivétel után, mivel kisebbnek találtam mint általában a többi hidratáló amit használok, amit a patikus nem mondott el. Az állaga tényleg könnyű, gyorsan beszívódik, és kellemes az illata, de nem feltétlen fogom újra venni mert ár érték arányban nem megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 19.

StellaStar95

2019. október 8.

Szerettem, nagyon szépen hidratál, tavaszra, nyárra ideális. Télen sajnos nem elég, de ha visszatér a jó idő, biztosan újraveszem. Nem tömíti el a pórusokat, ami nálam nagyon fontos tényező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Dorxy98

2019. szeptember 22.

Nyárra ez egy remek kis hidratáló, sajnos már most látom, hogy télre be kell szerezzek valami kicsit erősebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Felületi hártyaképző anyag.