Best of Beauty 2019

La Roche-Posay

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. szeptember 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Normál vagy kombinált érzékeny bőrre.

Egy nappali hidratáló arckrém, amely La Roche-Posay termálvízzel tölti fel az érzékeny arcbőrt, így az napról napra hidratáltabbá és puhábbá válik.
Antioxidáns és bőrnyugtató hatású La Roche-Posay termálvízzel gazdagított összetétel. Gazdagon krémes textúrája pakolásként ápolja arcbőrt, amely puhává válik és visszanyeri rugalmasságát.

Bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt. Parabénmentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: La-Roche Posay Hydreane Legere

narancsdzsem

2019. június 29.

Az új kedvenc, kellemesen puhítja a bőrt,és hamar beszívódik. Az illata isteni! Nyáron elég ,ősszel megnézem a nagytestvérét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 29.

Lidia88

2019. május 11.

Imádom a márkát de ez a krém nekem sajnos nem jött be. Nem mondom hogy rossz, de létezik ettől sokka jobb is. Az én kombinált bőrömet nem tudta eléggé hidratálni, pedig nagyon szerettem volna szeretni. Elajándékoztam az anyukámnak, akinek normál bőre van, elégedett volt vele de nem vette újra. Nekünk kevés, de azért kap 3 csillagot mert rosszat nem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Putnokibrigi

2019. március 25.

Sziasztok!

Mindenki találkozott már pattanás utáni piros folttal és amikor keresgéltem a megolást, akkor bukkantam a La-Roche posay Hydreane Legere-re. I-MÁ-DOM! Frissítő érzés mikor felkenem az arcomra és nem hagy semmiylen ragacsos érzetet, ami miatt nem használtam korábban hidratálót. Alapnak nem tudom milyen, mert alapozót csak a szemem alá, a szemhéjamra alapnak és a pattanások fedésére használok. Három hete használom a terméket reggel este, azóta nem jött ki olyan pattanás, amit nyomot hagyott volna, de ami volt a homlokomon, az szépen eltűnt.
26 éves vagyok, kombinált bőrtípusom van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Sziasztok!

26 éves vagyok, kombinált bőrtípusom van.

Timi2424

2019. március 5.

úúú, csudi nagy szerelem,ő is. Annyira kellmes viselet, olyan puha lesz a bőröm, nem zsírosít, nem okozott pattanást. Egyszerűen tökéletes hidratáló számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

fehereszter13

2019. január 28.

Az első egy-két használatkor ámulatba ejtett, sosem volt még ilyen szuper, könnyű, mégis hidratáló arckrémem. Pillanatok alatt beszívódott, imádtam az illatát, azt hogy, 1 perc múlva tudtam rá sminkelni, és hogy este lefekvéskor sem ragadtam a párnához.
Az ára borsos, így igyekeztem mindig akciósan megvenni, úgy azért beilleszthető a költségvetésbe, mivel azért rendszeres használattal gyorsan fogy, nekem 2-max 3 hónapig bírta.
Azért cseréltem le, mert ezután kipróbáltam a nagytestvért, a LA ROCHE-POSAY HYDRAPHASE INTENSE LEGERE-t, ami még ennél is jobban levett a lábamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

CNiki

2018. november 29.

Nem rossz termék de szerintem ősszre jó de télre màr kevés nem bírja ki nap végére. Alapozó alá kenem nem csomósodik az alapozó tőle. Rögtön be isza a bőr gyulladást rendbe hozza 1-2 nap alatt. Télre viszont kipróbálom a zsírosabb verzióját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

marysidehouse95

2018. november 12.

Alapvetően egy jó termékről beszélünk. Egész jól hidratál és nem hagy ragacsos érzést maga után. Érzem, ahogy a víz belép a pórusaimba, miután felszívódott a krém. Az illatát imádom, diszkrét, mégis kellemes.

Általában alapozás előtt szoktam használni. Nem csomosítja össze az alapozómat, ami plusz pont.

Viszont csak a t-zonában érzem, hogy hatásosan hidratál hosszútávon, az arc bubom elviselné a zsírosabb verzióját, így legközelebb valószínűleg már azt fogom megvásárolni. Ennek ellenére, 5 csillag, mivel 95%ban elégedett vagyok vele. A legjobb arckrém, amit eddig használtam, szóval megérdemli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

zsancica8

2018. október 25.

Főként télen és a szelesebb hónapokban használom. Kiválóan hidratál, megnyugtatja a kipirosodott, kiszáradt bőrt. Éjszaka használom a leggyakrabban de smink alapnak is bevált. Szembe ne kerüljön mert nem kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Panni21

2018. október 9.

Rendelés mellé kaptam ajándékba 3ml mintát. Annyira aranyos csomagolásban érkezett (miniatűr tubus pici papírdobozban), hogy napokig csak csücsült a fürdőszobapolcon. Tegnap hirtelen ötlettől vezérelve végül kipróbáltam éjszakára.
Az illata számomra nagyon erős, kellemetlen.
Nagyon száraz a bőröm, főleg így a hideg hónapokban, szóval nekem valami intenzívebbre van szükségem. Hidratált egyébként, de éreztem, hogy ez azért nem az én bőrtípusomnak való. Értelemszerűen megvenni sem fogom. Normál bőrre nappalra nyilván jó lehet, hiszen nagyon hamar beszívódik.
Köszönöm, hogy kipróbálhattam.
Egy csillag mínusz az illata miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Az illata számomra nagyon erős, kellemetlen.
Köszönöm, hogy kipróbálhattam.
Egy csillag mínusz az illata miatt.

sheol

2018. május 29.

Nem rossz, de nem is kiemelkedően jó. Rengeteget fel kellett kennem, hogy megkapjam a kellő hidratálást, nem éreztem elégnek, inkább a riche változatot használtam a márkától, ha be tudtam szerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Felületi hártyaképző anyag.