La Roche-Posay

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Farfalina, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Hatékonyan eltávolítja a sminket, szennyeződéseket és a koszt.
  • Nem szárítja az arcbőrt.
  • Bőrpír és feszülés érzete ellen
  • A bőr visszanyeri a komfortérzetét
  • Hidratálja a bőrt

Szappanmentes. Színezékmentes. Alkoholmentes. Parabénmentes.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: új,bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel.foxpost
Ár: 3000 Ft , Eladó: realet
Állapot: Egy bontatlan flakon + egy fél, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta vagy Foxpost
DorkaR

2019. március 24.

Nyugtatja a bőröm, szépen tisztítja és puhává teszi. A Bioderma Sensibio lemosója mellett ez a másik nagy kedvencem, ráadásul ez jobb áron beszerezhető és gyakran dupla csomagban árusítják. Biztosan sokszor újra fogom még vásárolni, csak úgy, mint idáig tettem.

DorkaR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

austenland

2019. március 9.

Szuperül működik, szépen leszedi a sminket és nem húzódik az arcom utána.

austenland
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Szuperül működik, szépen leszedi a sminket és nem húzódik az arcom utána.

banita4

2019. január 12.

Ezelőtt a Bioderma sokak által - joggal - szeretett micellás vizét használtam, legutóbb is azért indultam a patikába de nem volt, helyette ezt ajánlották, gondoltam teszek egy próbát. Azt kell mondjam, hogy kb 2 hét használat jobban megkedveltem mint a Sensibiot pedig most tényleg fel volt adva neki a lecke mert a várandósságom alatt (főleg az utolsó trimeszterben) extra érzékeny és száraz lett az arcbőröm. Maximálisan elégedett vagyok vele, nem irritálja a bőrömet, nem szárít, teljesen hidratált érzetet nyújt, sminket is szépen eltávolítja. Én nem tapasztaltam ragacsos érzetet sem, igaz mindig megmosom az arcomat a használata után és arra jön a hidratáló. 1 + 1 akcióban vettem, ára is kedvezőbb mint a Biodermának, nálam abszolút nyerő. :)

banita4
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

moni92

2018. november 25.

Hatékonyan eltávolítja a sminket.

moni92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Hatékonyan eltávolítja a sminket.

DiaM

2018. november 24.

A Sensibio után vettem ezt és szörnyen ragacsos tőle az arcom ami annyira zavar, hogy nem is kísérleteztem vele 1 alkalomnál többet, így más hatásáról nem tudok véleményt mondani sajnos.

DiaM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

zsebcuki

2018. november 16.

teljes mértékben alá tudom támasztani a termék leírását.
a legjobb micellás víz amit használtam,sokadszorra csak ezt veszem ujra,általában egyből 2-es csomagot,ugy mindig gazdaságosabb.

zsebcuki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

teljes mértékben alá tudom támasztani a termék leírását.

Futureline

2018. augusztus 14.

Ha nagyon ritkan hasznalom akkor oke, de folyamatos hasznalat mellet szetszaritotta a borom. A sminket, fenyvedot mindent maradektalanul lehoz. De mar a hasznalata utan kozvetlenul feszul a borom.

Futureline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

nicolekitti

2018. július 8.

Először az érzékeny bőrös változatot vettem meg. Sajnos úgy néz ki, abból leálltak a 100 ml gyártásával. Ezért vettem ebből egy 100ml-et. Ez is ugyanolyan jó, bár ez gyorsabban fogy, lehet többet használom.
Szépen tisztít, ezt is érzem, hogy csak úgy szívja be a bőröm.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Szépen tisztít, ezt is érzem, hogy csak úgy szívja be a bőröm.

vyllam

2018. július 2.

Nagyon szeretem ezt a lemosót. A fekete szemceruzást is könnyen leszedi. Reggel este használom és friss üde lesz tőle a bőröm. Nem szárít és nem feszül tőle az arcom. Lassan elhasználom az első flakont szóval mindenképpen újraveszem.

vyllam
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

sheol

2018. május 29.

Sminklemosó után használom második tisztításként vagy sima bőrre frissítésként. Nekem ez a kedvenc micellás vizem. Nagyon finom, jó érzés használni. Nem csípi a szemet, kivéve, ha nagyon sokat sikerül belekennem.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Antioxidánsok: BHT

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.