La Roche-Posay

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Farfalina, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Hatékonyan eltávolítja a sminket, szennyeződéseket és a koszt.
  • Nem szárítja az arcbőrt.
  • Bőrpír és feszülés érzete ellen
  • A bőr visszanyeri a komfortérzetét
  • Hidratálja a bőrt

Szappanmentes. Színezékmentes. Alkoholmentes. Parabénmentes.

Ár: 1000Ft(+postaktsg.postázás esetén) , Eladó: 78nora
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: revike30
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy banki átutalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dododoka

2020. május 13.

Jó kis lemosó. Nem irritál, nem szárít, a pirosságot enyhíti. Nyugtatja az egyébként érzékeny bőröm. Reggel-este használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

JulcsiToth

2020. május 8.

Nagyon jó kis termék, mintának kaptam egyik LRP rendelésem mellé. Nem csíp nem irritálja a szemet, könnyű kis tiszta folyadék, ami csökkenti a szemkörnyéki pirosságot is. Viszont micellás vízhez képest szerintem nagyon húzós az ára, emiatt 4 csillag, mert ennyi pénzt egy micellás vízre sajnálok már, Biodermát nagy kiszerelésben két flakonnal kapok kb ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Rea96

2020. április 1.

Sajnos a bőröm hajlamos az ekcémára így a garnier 2 fázisú micellás vízem amit alapból nagyon szerettem lekellett cserélnem, és ennél a terméknél kötöttem ki. Szeretem, mert jól tisztít és puhává varázsolja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

Jucccc

2020. március 27.

Több flakonnal is elhasználtam már belőle, kellemes kis cucc. Reggelente is, és este is szoktam használni, nem irritálja a bőrömet, sőt, még puhítja is. A sminket nem szedi le teljes mértékben önmagában, de arcmosás után kellőképpen kíméletesen eltávolítja a maradékot. Csak az ára miatt nem veszem mostanában újra, mert találtam olyat, ami olcsóbb, és ugyanezt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 27.

ninszi

Korcsoport: < 18
2020. március 22.

Csodás ez a micellás víz! Nagyon sok arctisztítót kipróbáltam már, de semelyik se vált be. Lemosás után szokott egy picit ragacsos lenni a bőröm, ezért egy kis vízzel lemosom. Az arcom hidratált lett tőle:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 22.

babolka

2020. március 6.

Első micellás víz, amit használok. Picit ragad tőle a bőröm, ezért le szoktam mosni, de egyébként meglepően jól működik, sminket is leviszi és a szennyeződéseket is elbánik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

TallodiZsofi

2020. február 10.

Ez a micellás víz a kétfázisú olajos lemosók és a hagyományos micellás vizek között van félúton. Szépen leszedi a makacsabb, vízálló sminket, bár nekem maszatolja is a brutál tartósakat. Ellenben finom, puha, tiszta bőrt hagy maga után. Picit ragadok utána, így maradok a jól bevált Garnier termékeknél(sima micellás víz, tartóshoz a kék kétfázisú, majd áttörölve a sima rózsaszín kupakossal).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

arizona07

2020. január 4.

Jó ideje LRP lemosót használok, a túlárazott Lancôme mellett ez az egyetlen ami nem okoz irritációt, nem szárít és valóban tisztít. Egy sima drogériashoz képest valóban drágább, de duopackban elég barátira jön ki az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

eszterszekely

2019. december 26.

Eddig a Garnier klasszik rózsaszín kupakos micellás vizét használtam és anno azt a véleményt írtam róla hogy nem is próbálok ki mást mert megfelel a célnak. Aztán rájöttem hogy ha a sminkemet kell eltávolítani arra édes kevés. Így jött a kétkomponensű lila kupakos szintén Garnier, ami a sminket ugyan viszonylag jól leszedi de valamiért nem szeretem az olajosságát, és ha a szemembe kerül csípi. Nem is lehet ezekkel a La Roche-Posay micellás vizét egy lapon emlegetni. Nyilván árkategóriában sem ugyanaz. Nagyon hatékony, a szempillaspirált is maradéktalanul leszedi de ennek ellenére nem csípi a szemem. Úgy érzem közben hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

Lorna

2019. november 29.

Tetszik az kékes üvege, hogy illatanyagmentes, érzékeny bőrre való, és nem csípi a szemet sminklemosás közben.
Volt olyan jó mint a Bioderma. A gyógyszertáros segítőkészen végigböngészte velem az összetevőlistát. A különbség eközött (La Roche Posay MicellásArctisztító Ultra Túlérzékeny Bőrre ) és a nem kékes üvegű La Roche Posay Micellás Arctisztító Ultra Érzékeny Bőrre való verzió között, az hogy ebben, a TÚLérzékeny verzióban parfüm sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Antioxidánsok: BHT

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.