La Roche-Posay

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Farfalina, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Hatékonyan eltávolítja a sminket, szennyeződéseket és a koszt.
  • Nem szárítja az arcbőrt.
  • Bőrpír és feszülés érzete ellen
  • A bőr visszanyeri a komfortérzetét
  • Hidratálja a bőrt

Szappanmentes. Színezékmentes. Alkoholmentes. Parabénmentes.

Ár: 1.300 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Bontatlan , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

vhsz

2021. április 29.

Finoman távolítja el a szennyeződéseket, nagyon kellemes érzés utána is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 29.

Finoman távolítja el a szennyeződéseket, nagyon kellemes érzés utána is.

jibjab

2021. április 4.

100ml-es mini verzióban volt meg, úgy próbáltam. Nem irritálja a bőrt, leszedi a sminket, bár a vízálló szemfestékkel azért némileg meggyűlik a baja. Alapjában nem szeretem a micellás vizeket, mert mindig érzek egy kis ragacsos érzetet és a vízálló tus és szempillaspirál lemosására nem a legjobb. Ez a termék kellemes és az eddig használt micellás vizekhez képest jól teszi a dolgát, de az Eucerin micellás lemosóját eddig semmi nem érte utol számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 4.

ettajames

2021. április 4.

Nagyon jól oldja a sminket, kevés kell belőle. A szemem sem irritálja, a száraz bőrömet valóban hidratálja,talán a Sébium H2O-nál is jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

sezi

2021. március 16.

szeretem, mert nem szárít és nem irritálja a nagyon érzékeny rosaceás bőröm. én mindig lemosom vízzel. nem tapasztaltam kellemetlen érzést használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Cseniko

2020. augusztus 23.

Nekem nem jött be. :( Akciósan vettem 400 ml-ert. Esténként használom, a korrektort szépen leszedi a bőrömről, de én utána le is öblítem tiszta vízzel, mert kissé ragacsosnak érzem és a ajkaimon is hagy egy ízt😬
Reggelre pirosabbnak látom a pattanás hegeimet, erősebbnek a pigment foltjaim ha ezt használom, ellenben a La Mer the micellar water után klasszisokkal nyugodtabb és egységesebb a bőrképem. Kutatom az ár-érték arányban megfelelő terméket továbbra is, addig marad a La Mer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

zsazsovszkij

2020. július 6.

Seborrheás dermatitiszes arcbőrömre kezdtem használni. Habosodó arclemosót nem ajánlottak a bőrgyógyászok, mert mindegyik szárít, ezért a micellás vizeket ajánlották. Ez a víz nagyon jól hidratál, tényleg, szinte ha elfelejtem bekenni utána a bőröm krémmel, akkor is selymes ettől a bőröm. Fürdés után és reggel arcmosás után használom vattakoronggal. Szemet nem csípi (íze rossz a száj szélén). Nagy kiszerelést szereztem be, mert minden nap használom. Jobb mint a Bioderma micellás vize érzékeny bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Eple

2020. június 22.

Nagyon szeretem. Végre egy termék amitől nem pirosodik ki az extra érzékeny bőröm. Plusz pont hogy megfelelően tisztít, a szempillaspirálal is könnyen elbánik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

ppond

2020. június 21.

A folyékony tussal és szempillaspirálokkal nehezebben bánik el, kissé feketés marad a szemem körül hiába próbálom leszedni vele, DE cserébe nem bántja a bőröm. ❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

dododoka

2020. május 13.

Jó kis lemosó. Nem irritál, nem szárít, a pirosságot enyhíti. Nyugtatja az egyébként érzékeny bőröm. Reggel-este használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

JulcsiToth

2020. május 8.

Nagyon jó kis termék, mintának kaptam egyik LRP rendelésem mellé. Nem csíp nem irritálja a szemet, könnyű kis tiszta folyadék, ami csökkenti a szemkörnyéki pirosságot is. Viszont micellás vízhez képest szerintem nagyon húzós az ára, emiatt 4 csillag, mert ennyi pénzt egy micellás vízre sajnálok már, Biodermát nagy kiszerelésben két flakonnal kapok kb ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Antioxidánsok: BHT