La Roche-Posay

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Farfalina, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Hatékonyan eltávolítja a sminket, szennyeződéseket és a koszt.
  • Nem szárítja az arcbőrt.
  • Bőrpír és feszülés érzete ellen
  • A bőr visszanyeri a komfortérzetét
  • Hidratálja a bőrt

Szappanmentes. Színezékmentes. Alkoholmentes. Parabénmentes.

Hadi

2019. október 24.

Reggelente a tisztításhoz csak ezt használom. Hagyom hatni a fogmosás alatt, aztán lemosom, mert felületaktív anyagokat nem szeretnék a bőrömön hagyni. Kicsit sem feszül tőle, nem irritálja, sőt nagyon jóleső, nyugtató érzés. Közel egy éve használom, nagyon szeretem, a rutinom stabil tagja marad továbbra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

senskin

2019. október 19.

Az illata rendkívül finomságos! De jól is tisztít és a lényege, hogy egyáltalán nem szárítja ki a bőrt! Pedig kombinált a bőröm, ez megnyugtatja. :) Én mindig leöblítem vízzel, különben alap " ragacs" minden micellás lemosó után megvolt és ez így nem jó, ha rajta hagyom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Glam0ur

2019. szeptember 5.

Jól tisztít és ami számomra meglepő, hidratálja az arcbőrt ellentétben a többi micellás vízzel. 2 flakonnal használtam el, hosszútávon kicsit elnehezíti a bőrt az enyhén zsíros hatása miatt, de hidegebb napokban tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

italia

2019. április 5.

Szépen eltávolítja a sminket (szempilláról is), üde arcbőrt biztosít. Csodaszernek nem mondanám, az Uriage hasonló micellás vize nekem jobban bejött, ezért ha elfogy, inkább azt veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

DorkaR

2019. március 24.

Nyugtatja a bőröm, szépen tisztítja és puhává teszi. A Bioderma Sensibio lemosója mellett ez a másik nagy kedvencem, ráadásul ez jobb áron beszerezhető és gyakran dupla csomagban árusítják. Biztosan sokszor újra fogom még vásárolni, csak úgy, mint idáig tettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

austenland

2019. március 9.

Szuperül működik, szépen leszedi a sminket és nem húzódik az arcom utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Szuperül működik, szépen leszedi a sminket és nem húzódik az arcom utána.

banita4

2019. január 12.

Ezelőtt a Bioderma sokak által - joggal - szeretett micellás vizét használtam, legutóbb is azért indultam a patikába de nem volt, helyette ezt ajánlották, gondoltam teszek egy próbát. Azt kell mondjam, hogy kb 2 hét használat jobban megkedveltem mint a Sensibiot pedig most tényleg fel volt adva neki a lecke mert a várandósságom alatt (főleg az utolsó trimeszterben) extra érzékeny és száraz lett az arcbőröm. Maximálisan elégedett vagyok vele, nem irritálja a bőrömet, nem szárít, teljesen hidratált érzetet nyújt, sminket is szépen eltávolítja. Én nem tapasztaltam ragacsos érzetet sem, igaz mindig megmosom az arcomat a használata után és arra jön a hidratáló. 1 + 1 akcióban vettem, ára is kedvezőbb mint a Biodermának, nálam abszolút nyerő. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

moni92

2018. november 25.

Hatékonyan eltávolítja a sminket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Hatékonyan eltávolítja a sminket.

DiaM

2018. november 24.

A Sensibio után vettem ezt és szörnyen ragacsos tőle az arcom ami annyira zavar, hogy nem is kísérleteztem vele 1 alkalomnál többet, így más hatásáról nem tudok véleményt mondani sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

zsebcuki

2018. november 16.

teljes mértékben alá tudom támasztani a termék leírását.
a legjobb micellás víz amit használtam,sokadszorra csak ezt veszem ujra,általában egyből 2-es csomagot,ugy mindig gazdaságosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

teljes mértékben alá tudom támasztani a termék leírását.

Antioxidánsok: BHT

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.