La Roche-Posay

Ár:     Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. június 20.

Ár:
Kiszerelés:
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

A világ első, hajszálnál is vékonyabb, rugalmas, bőrön viselhető UV-szenzora, amit egy ingyenes mobilapplikációval lehet használni.

Néhány nap alatt játékos módon megtanít arra, hogy hogyan kell a napon helyesen viselkedni. Ha kialakítod az applikációban a profilodat, felragasztod a bőrödre a szenzort és a napon való tartózkodás (napozás, sportolás, kertészkedés) közben időnként beszkenneled, akkor egy algoritmus alapján, a fototípusodat és a preferenciáidat is figyelembe véve személyre szabott tanácsokat ad neked arról, hogy milyen faktorú napvédőt használj, mikor kend be magad újra, mikor menj árnyékba, stb. A nap végén pedig egy grafikon segítségével visszanézheted, hogy mit csináltál helyesen.