LA Splash

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rena96, Módosítva: 2016. október 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kókuszolajat tartalmazó sminkelmosó amely hatékonyan távolítja el még a vízálló sminket is. 3 csepp elegendő az arc teljes megtisztításához, vigye fel a terméket majd masszírozza a bőrén amíg fel nem oldja a sminket majd nedves vagy száraz törölközővel vagy törlőkendővel távolítsa el.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate