Labello

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. augusztus 20.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló gyöngy és selyem kivonattal, enyhe gyöngyházfényű csillogással.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

KisHeni

2018. szeptember 27.

Nagyon szeretem ezt az ajakbalzsamot, isteni illata van és szépen fénylik az ajkaimon, mondjuk én általában csak akkor teszem fel ha kellően hidratált a szám mert a szárazságot nagyon láttatja, kifejezett hidratáló hatást én nem vettem észre, de ha baj van nem is ezért nyúlok először. Ettől függetlenül imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Colette221

2018. szeptember 4.

Mikor megláttam, hogy limitált, egye fene, landolt a kosaramban. Cuki a csomagolása, nagyon enyhe fényt is ad. Akinek csúnya kiszáradásra hajlamos a szája, annak nem éri meg. Főleg télen, akkor már inkább szerezzen be egy Carmex-et. :) Nem vagyok tőle elájulva, kicsit többre számítottam. Elhasználom, de valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.