Labiotte

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   $10

Hosszító és dúsító változatban elérhető, minőségi francia bor kivonatot tartalmazó szempillaspirál.

Aprile

2018. augusztus 4.

A Lash Fixer verzióval rendelkezem. Bár nem vagyok borkedvelő, nagyon bejön ez a kis borosüveges dizájn, és maga a kefe kissé íves kialakítása is kézre áll nekem. A hosszító spirálokat kedvelem, és azok használatát is igénylem inkább, hiszen elég dús pillázatom van, és a póklábas hatást nem szeretem. A Lash Fixer nem tesz különösebb csodát, nem lesznek égigérő szempillái tőle senkinek, de szép és természetes hatást lehet vele elérni még több rétegben is. Használom már pár hete, és eddig jól szerepelt. A nap végére el tud kicsit mozdulni, és volt, hogy minimális fekete foltot hagyott a szemem alatt, így csodaszernek, tökéletes darabnak nem mondanám. Nálam 5 csillagból 4-es fölét tud produkálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.