Lacoste

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lauran, Módosítva: 2013. október 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2013

Illatcsalád: fás-aromás

Illatjellemzők: görögdinnye, étcsokoládé, bazsalikom, levendula

Lapo

2017. július 18.

Senkinek nem ajánlom próba nélkül (igazából utána sem..), hiszen teljesen más mint amit ígér. Se nem fekete/sötét illat, sem a jelzett összetevőket nem érzem benne. Végtelen csalódás a White után, ami szerintem egy marha jó illat a Lacoste ugyanezen szériájától.
Ez 0 karakterrel megáldott, édeskés, picit fűszeres, átlagos és könnyen felejthető "bármi lehetne" illat. Szerintem a White után kellett egy Black változat.. kb ennyi jelentősége és létjogosultsága van, viszont kár volt még ennyire érezhetően kevés energiát is beleölni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

scisneros

2014. szeptember 3.

Kifinomult illat, nem hasonlítható mas parfumhoz. Tokeletes születésnapi ajándék lesz😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 3.

lauran

2013. szeptember 29.

A Lacoste idei illata, ami első látásra ellentmondásos, hisz az intenzív jelző és a fekete szín ellenére egy komfortos, friss, fiatalos, dinamikus, de semmi esetre sem macsó, hanem kifinomult, könnyed illatot kapunk. Dinnye és más friss jegyek a fejben, aztán legvégül a csoki és más édességek adnak neki alapot, anélkül, hogy édes semmiséggé fajulna a dolog - ez utóbbi ad tartást neki és különbözteti meg az olcsóbb, mindennapos illatoktól. A végeredmény egy kényelmes, mégis különleges, elsősorban nappali illat, elsősorban sportos öltözékhez, de mindenképp fiatalos attitűdhöz. Úgy harminc évnél kezdeném és 55 plusznál bezárnám a viselését, feltéve, ha birtoklója nem egy fiatalos lendülettel bíró sármőr. Nagyon kényelmes, ugyanakkor mégis disztingvált választás, évszaktól függetlenül. Én hamarosan beszerzek egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 29.