Best of Beauty 2019

Lactovit

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sternesamu.szilvia, Módosítva: 2014. június 20.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Védi és regenerálja a bőrt. Dupla adag vitamint és tejfehérjét tartalmazó dezodor.Lactodefense 48 komplex összetevőjének köszönhetően rendkívül hatékony, mivel kalcium-sókat és aktív izzadásgátlót is tartalmaz, melyek ugyanakkor lélegezni is engedik a bőrt.

0% parabén, alkoholmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

bogikaaa

2019. március 27.

Sokáig ezt használtam, valamint a szürke tesóját is, és imádtam mindkettőt. A bőröm megszokta egy idő után, ilyenkor váltottam egy egy kis időre, azonban mindig visszatértem hozzá. A szürke verziónak kevésbé tömény az illata, de a hatása annak is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

6vilag

2017. augusztus 16.

Hát kb. 35 fokos iroda egésznap, az utca hőfokát már tudni sem akarom...tesztelésre a legobb idő.
Reggel felfújtam -ma haználtam először-, és mellbevágott az illata.
Írták alább, hogy nem feltétlenűl finom illata van, egyeseknek kicsit nagymamásnak is titulálták. Hát, nem tudom, milyen a nagymamás illat, mert ez még nem is púderes, hanem inkább csak simán /régimódi/hintőporos.
Másra számítottam vele kapcsolatban, de ez nem mondható túl finomnak. Kicsit lehetne lágyabb, virágosabb, nőiesebb, nem tudom, de ezek hiányoznak belőle az biztos.
Kicsit sajnálom, hogy ekkora nagy a flakonja,az illlata miatt, mert bizony vannak ettől illatosabb deók is. De le kell szögezni, nem büdös.
Az izzadásgátló hatása: a negyven nem tudom hány fokot még ő sem birja. Egy biztat, hogy olyan talán nincs is ami igen. Jó a PR-ja. Most kénytelenek leszünk együttműködni, ha már ekkor flaskával vettem, a parfümöt viszont így lehet bátran használni mellette, nem nyomják el egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Reggel felfújtam -ma haználtam először-, és mellbevágott az illata.

Annie0828

2016. január 1.

Hatékony termék, maximálisan betölti a funkcióját, amire kitalálták. Az illata egy ici-picit lehetne szolidabb, de még sose zavart, én bátran használok mellette parfümöt is. A lényeg, hogy végre nem tocsogok, amint használom. Sőt egész nap kitart, és estére se leszek "használt" szagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

esztikhlm

2015. november 23.

Először nem tudtam elviselni a púderes, nagymamás illatát, de annyra szeretem a tusfurdojet, hgy gondoltam kiprobalom. A hatasa isteni, és nem is érezni a púderillatot. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 23.

gina82

2015. szeptember 23.

Nagyon szeretem.Először nagyon erős illata van,de tartós.Sajnos egyre ritkábban látom a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Ydeman

2015. augusztus 12.

Bárcsak ezt vettem volna újra, és nem kezdek el kísérletezni más deóval, az ára miatt. Fújásnál erősnek tűnik az illata, ami nem is annyira csábító illat, de napközben nem érezni, viszont izzadságszag nem létezik, egész nap, estig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

monika.t

2015. július 9.

Egy ideje nézegettem már, az ára miatt azonban mindíg visszatartott,mert mi van ha.... Nemrég féláron jutottam hozzá és nem győzök ámuldozni. Eddig egy fújós dezodor sem volt ilyen tartós, elég reggel egy fújás és még este is tart a hatása, érezni az illatát és szárazon tart. Nem fehéredik ki és nem is szárítja ki a bőrt. Azt, hogy a ruhát megfogná még nem tapasztaltam. 30fok körüli melegben maximálisan jól teljesített. Az illata púderes, inkább édeskés. Talán annyi, hogy nem biztos, hogy minden parfümmel kompatibilis. Ismerve a "tudományát" ha elfogy valószínű újra venném akár teljes áron is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 9.

csiniteki

2015. március 31.

Féláron jutottam hozzá, nagyon jó deó,sok mindent kipróbáltam már ,de ez tényleg szuper:)Habár az illata lehetne jobb is egy fokkal ezért csak 4*-ot kap

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

KlaudiaK

2015. március 19.

Akinek túlzott izzadása van, annak nagyon ajánlom ezt a terméket! Tudom pontosan, mennyire kellemetlen tud lenni, mikor mindegy mit csinálsz, a hónaljadon tocsog a víz. Nekem a narancssárga változat van meg. De mindegyik spray biztosan jó, csak illatbeli különbség van. Eddig egyébként eddigi életem során ezen kívül egy izzadásgátló hatott nekem csak (az Avontól, de az megszűnt olyan két éve), és azóta nem találtam olyat, megfelelt. Végre rátaláltam erre!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 19.

sternesamu.szilvia

2014. június 20.

Legjobb deo amit valaha csak használtam!! Én alapból nagyon izzadós vagyok de ez a deo megmentett, reggel egy egy fújás és egész nap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydroxyethyl Urea, Sodium Lactate, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.