Lady Ann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Sminkek szájra

Mandel

2015. február 26.

Én is szeretem a tekerős szájkontúr cerkákat, 2-es színben vettem. Nagyon természetes, hússzín-nek mondanám. Ezzel szoktam átsatírozni az egész számat, de előtte hidratálom.
Ugyanazt tudja mint a drágább ceruzáim, nagyon elégedett vagyok vele. Örülök, hogy rátaláltam, mert az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 26.

Nicole7

2013. április 20.

A No. 12 szín van meg belőle, nagyon tartós és valami elképesztően szép színe van és szerencsére olcsó, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

Judiit

2012. október 27.

Nekem is az No 5. van meg belőle. Egyszerűen tökéletes . Élénken pigmentált, rajtam mattnak hat. Sokszor rúzs helyett is ezt használom és bizony elég tartós. Ára nevetségesen alacsony. Remélem nem szüntetik be a gyártását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 27.

bandita

2012. április 21.

Az Avon csavarós szájkontúrja mellett nagy kedvencem ez a termék, amely hasonlóan jó tulajdonságokkal bír. A faragós ceruzákat alapból nem kedvelem, ez kényelmesebb, gazdaságosabb számomra. Az No.5 árnyalatot használom, ha az avonos árnyalatokhoz hasonlítom, akkor a rich ginger és a red brick közé kerül. Pirosas árnyalat, és picit gyöngyházas, épp ezért nem túl hivalkodó, mégis gyönyörűen kiemel. Tartós, egész ajakra is szoktam használni. Az ára tökéletes, legutóbb 400 Ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 21.