Lady Ann

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. január 31.

Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek

15 különböző árnyalatban kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bianka90

2017. január 13.

Fekete színben vettem fodrászkellékesnél. Kellőképp puha, de nem túlságosan pont ahogy szeretem. Szépen lehet vele dolgozni, viszonylag tartós is. Az árára nem emlékszem de valami nagyon potom összeg volt, így duplán megelpő mennyire jó kis darab. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

csepedina

2015. december 16.

Jó az állaga a színe hűen olyan, mint a végén. Nem irritál. De azért nap végén le tudom mosni.. vízzel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 16.

NadjaBlue

2015. szeptember 4.

Fekete van meg és megéri ezért az árért. Szép, intenzív színe van és könnyű vele dolgozni. Elég jól bírja a gyűrődést, bár vízállónak nem mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Mimiti

2015. július 21.

Az első szemceruzám is ilyen típusú volt, azóta is használom őket :) Nagyon jól pigmentált, nem kenődik, és abszolút pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

fnoori

2015. július 14.

Ajándékba kaptam, feketében van meg. Nekem kicsit túl puha a hegye és nap végére azért elkenődik, nincs ugyan panda hatás de azért látszik. Összességébe jól teljesít, a vízállóságát még nem igazán teszteltem, eddig nem is tudtam, hogy az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

angie10

2015. június 16.

A lehető legjobb! Már tízen x, hanem több, mióta használom ezt a cerkát! Anno a tekerős változatát preferáltam, de valahogy pár éve már, hogy annyira zsíros az állaga, hogy sem a szemem és a szememen lévő lencsém végképp nem bírta már. Ekkor váltottam a rendes cerka változatra és azóta is ő az Isten. Tökéletes fekete, vízálló, de mégis lemosható, nem kenődik és nem bántja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Zsuzsiyes

2015. május 29.

Én nagyon szeretem! A #06-os árnyalatban van meg és gyönyörű lila, kékes fényű extra finom szemcsékkel. Nagy lila rajongó vagyok és ez olyan, mint az autóknál a flip-flop fényezés. Zseniális szín!!! :) A fekete tusra szoktam ráhúzni és gyönyörű, tartós. Nem túl puha,de egyáltalán nem karcol. Összetevőket nem találtam eddig róla, de a ceruzán az áll, hogy dermatológiailag tesztelt. Azért megnézném mi van benne...:) Szóval nálam 5-ből 6-os!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 29.

audreycoca

2015. május 2.

Nekem is a fekete van meg, és szép sötét színe van. A ceruza nem túl kemény, nem túl puha jó vele dolgozni. Nem úsznék benne de nem maszatolódik el napközben és nem irritálja a szemem, ja és olcsó. Fodrász kellékesben vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

Nicole19

2015. április 10.

Feketében van meg. Szép a színe, jól fog. Vízállónak nem mondanám, de azért tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

bogica26

2014. december 19.

Nekem a fehér van meg. Én nagyon szerettem. Jó nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Nekem a fehér van meg. Én nagyon szerettem. Jó nagyon